Tajná historie světa aneb jak se dostat ven živý – recenze knihy Laury Knight-Jadczyk

Red Pill Press
Překlad: NaSeveru.org

 

‘Tajná historie světa aneb jak se dostat ven živý’ je definitivní knihou skutečných odpovědí, kde pravda je podivnější než fikce.

Kdybyste slyšeli pravdu, uvěřili byste jí? Pradávné civilizace. Hyperdimenzionální reality. Změny DNA. Biblické konspirace. Co je realita? Co je dezinformace?  Aby pronikla závojem naší reality, Laura Knight-Jadczyk, manželka mezinárodně uznávaného fyzika Arkadiusze Jadczyka, který je expertem v oboru hyperdimenzionální fyziky, čerpá z vědeckého výzkumu i mysticismu.

V důsledku ohrožení jejího života od agentů a agentur známých či neznámých opustila Laura K.-J. Spojené státy, aby se usadila ve Francii, kde úzce spolupracuje s Patrickem Rivérem, studentem Eugenea Canselieta, který byl údajným jediným žákem legendárního alchymisty Fulcanelliho. S brilantním humorem a moudrostí pokračuje tam, kde Fulcanelli skončil, a sdílí více než třicel let výzkumu, aby vůbec poprvé odhalila Velké dílo [The Great work] a ezoterickou vědu pradávných civilizací způsobem, který je přístupný jak badatelům tak i běžným lidem.

Konspirace existují již od časů Kaina a Ábela. Historická fakta byla upravena, aby podporovala iluze. Otázka, kterou si dnes pokládáme je, zda dostatečný počet lidí prohlédne skrz toto klamání, čímž vytvoří protisměrnou sílu pozitivní změny – zlato lidstva – pro blížící se časy makro-kosmického kvantového posunu. Laura přesvědčivě argumentuje, na základě odkrytí nehlubších ezoterických tajemství, že naše doba je časem potencionálního přechodu, mimořádná příležitost pro obnovení jednotlívé i kolektivní: kvantový posun vědomí, který může být zrodem opravdové tvořivosti v oborech vědy, umění a duchovnosti.

Tajná historie světa nám umožňuje znovu definovat naší interpretaci vesmíru, historie a kultury proto, abychom našli cestu napříč dnešní temnotou. Tímto způsobem nám Laura Knight-Jadczyk ukazuje, jak můžeme doslova posunout možnosti ohledně veškerých našich možných budoucností. S více než 850 stranami fascinujícího čtení, Tajná historie světa je rychle označována za klasické dílo, s vážným významem pro osud lidské rasy. Autorka bortí formou uceleného vyprávění, na základě pečlivého výzkumu faktů a čísel, dlouhodobý tradiční pohled na náboženství, filozofii, legendu Grálu, vědy a alchymii, a naznačuje existenci starodávné techno-duchovnosti zlatého věku, která zahrnovala nadvládu nad prostorem a časem: svatý grál, kámen mudrců, skutečný proces vzestupu.

Laura poskytuje důkazy o pokročilé úrovni vědecké a metafyzické vyspělosti, kterou disponovala tato největší ze všech ztracených starověkých civilizací – vyspělá do té míry, že doplňky civilizace, tak jak je známe dnes, nebyly třeba, což vysvětluje nedostatek „důkazů“ o existenci civilizace tak ji je známe. Autorčina suverénní syntéza odhaluje zprávu v lahvi rezervovanou pro lidstvo, včetně kosmologie a mysticismu lidstva před Pádem kdy, jak nám praví starobylé texty, člověk kráčel a rozmlouval s bohy.

Laura ukazuje, že blížící se posun je bodem v nesmírném kosmologickém cyklu, kdy lidstvo – nebo alespoň část lidstva – má možnost znovu získat své postavení jako dítě rytíře ve zlatém věku. Pokud kdy existovala kniha, která může najít odpověď na otázky těch, kteří hledají Pravdu v duchovní divočině tohoto světa, potom Tajná historie světa je zajisté touto knihou.

Další recenze je od člena fóra SOTT.net, Prayers for Rain, která je na stránkách Amazon.com:

Laura Knight-Jadczyk je americká badatelka a autorka článků a prací o povaze naší reality. Vášnivě se zabývající historií a mýty, které formovaly naši civilizaci, Laura Knight-Jadczyk se více než 30 let věnuje svému pátrání: pátrání po pravdě. Od roku 2003 žije spolu se svým manželem, renomovaným fyzikem Arkadiuszem Jadczykem, ve Francii kde pokračuje ve svém pátrání na stránkách Znamení časů (Signs of the Times – SOTT), formou analýzy ve světle objektivity mezinárodních zpráv, spolu s týmem badatelů a spolupracovníků.

Knight-Jadczyk je autorkou několika prací, včetně „9/11 the Ultimate Truth“ (9/11 definitivní pravda), která je výsledkem usilovného a precizního výzkumu událostí 11. září, kde Laura usiluje odhalit současné dezinformace ve většině běžných a i tak zvaných alternativních médiích.

Lauřina práce je pro ty čtenáře, kteří, vyčerpáni jim denně servírovanou lží, se nebojí být otřeseni realitou faktů. Kniha Tajná historie světa, výsledek 30 let práce a výzkumu, nabízí hloubkovou analýzu bible a mýtů (zejména příběhů Grálu), i archeologických objevů, které dokazují existenci vysoce pokročilé starodávné civilizace, která zmizela v důsledku ohromného kataklyzmatu. Četné zaznamenané důkazy vedou k formuolaci teorie o cyklických katastrofách, které pravidelně ovlivňují planetu, a to během různých časových období. Tato teorie také proti sobě staví dva rozdílné pohledy: tradiční židovsko-křesťanský pojem lineárního času a starodávný pojem nelineárního a cyklického času – pohled, který byl mezi lidmi v popředí před zrodem monoteistických náboženství.

Tato kniha je strhující a inspirující syntéza, která propojuje vědu, historii a ezotericismus, aby odhalila existenci pradávných zlatých věků požehnání – stavu, který může být znovu dosažen skrz dovršení Velkého díla, tak jak bylo definováno slavným alchymistou Fulcanellim a dalšími mistry jako byli Gurdžijev nebo Mouravieff. Tato neuvěřitelná a skutečně unikátní práce osloví ty, kteří hledají opravdové odpovědi na otázky vztahující se k naší minulosti i budoucnosti lidstva. Toto je kniha, která dává SMYSL… a to je v dnešní době vzácné.

 

 

Související články:

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank