Skládní dílků mozaiky: válka teroru a sionismus se staví do čela

redaktoři SOTT

SOTT.net

©cassiopaea.org
Nástěnná malba na letišti v Denveru

Zatímco svět začíná podřimovat okouzlen domnělou Obamovou změnou, sionisti začínají být nenápadně dosazováni mezi jeho zaměstnance, a ti samí využili naskytnuté příležitosti aby obklíčili Gazu. S překvapivě přesným načasováním se Indii dostalo jejího vlastního šokujícího 11. září a prst viny ukazuje na Pákistán.

Očekává se že poteče více krve zatímco jsme svědky známek blížící se války a slyšíme předpovědi o katastrofickém terorizmu.

Shodou okolností si příroda všímá probíhajícího lidského šílenství a světu vystavuje svoji studenou tvář. Jak nahoře tak i dole: vesmírné počasí odpovídá ohnivými koulemi a dalšími záhadami.


Indické 11. září: dříve neznámí teroristé znovu útočí

Další podivná epizoda naprostého zla a šílenství, ke které tentokrát došlo v Mumbaji.

Bylo nám řečeno že se skupina pouhých deseti vycvičených teroristů, po zuby obrojených útočnými pistolemi, granáty a plastickou trhavinou, vylodila v Mumbaji, v ulicících v hlavních turistických oblastech náhodně zabili více než 200 lidí, ve dvou luxusních hotelech, nemocnici, nádraží a židovském centru zajali rukojmí, a elitním indickým složkám dokázali vzdorovat více než tři dny. A k tomu všemu nám na začátku všeho bylo řečeno, že patří do jedné z těch „doposud neznámých” teroristických skupin (vzpomeňte si na nedávný bombový útok na hotel Marriot v Islámábádu), která si říká „Dekánští mudžahedíni”. Musíme tudíž předpokládat, že měli jednoduše ohromné štěstí a byli šokujícím způsobem dobří v taktikách vojenského komanda.

Kromě toho měli teroristé mobilní přístup na internet, se kterým sledovali pohyb policie a světový ohlas na útoky. Asi si máme myslet, že jejich vražedné schopnosti vyhledávání na internetu, jim umožnily identifikovat Hemanta Karkareho, hlavního protiteroristického důstojníka indické policie, a zabít jej.
blank©Lorenzo Tugnoli /AFP/Getty ImagesPožár pohlcuje vrchní patro hotelu Tádž Mahal

Jsme to pouze my kdo si myslí, že s takovou teorií je něco v nepořádku?

Teroristi byli navíc velmi klidní. Podle zpráv očitých svědků:

„Jejich drzost byla zařážející,“ řekl.

„Jeden muž zasunoval do pistole zásobník, druhý pokračoval ve střelbě. Oba vypadali klidně a vyrovnaně. Ani trochu nespěchali. Vypadali že se ani trochu nebáli.“ [..]

Místní tvrdí, že mubajské orgie zabíjení začaly [v Café Leopold]. Tři muži vešli dovnitř, vypili svá piva, zaplatili účet a odešli. Následně z batohů vytáhli zbraně a začali střílet.

Irácký turista z Bagdádu Gaffar Abdul Amir tvrdí, že viděl alespoň dva muže, kteří začali střílet před Café Leopold.

Spolu s přítelem byl na cestě z pláže zpět do hotelu, když zahlédl dva muže s batohy a v rukou AK-47, jak jdou před nimi a střílejí.

„Nevypadali jako Indové, vypadali jako cizinci. Myslím že jeden z nich měl blonďaté vlasy. Ten druhý měl účes vy stylu punk. Oba byli úhledně oblečeni, řekl pan Amir.

Přesně tak! Klasický začínající fanatický islámský terorista který pije pivo, s chladnou hlavou, skvělý střelec, blonďatý a na pankáče! K tomu přidejme čeho si na fotografii teroristy z nádraží všiml Ahmed Quraishiho. Podle Qurashiho má ozbrojený muž „na zápěstí oranžový pásek, který je velmi běžný mezi náboženskými Hinduisty… Pásek je pro fundamentalistické Hinduisty posvátný, věří že jeho nošení je znakem oddanosti a přináší štěstí od bohů.”

V britském Guardianu čteme, jak oficiální zpráva o událostech tohoto dne, začíná konečně nabírat konečnou podobu:

„Napětí mezi Indií a Pákistánem stouplo minulou noc poté, co bylo ohlášeno, že jediný terorista, který přežil tři dny trvající smrtelné boje v Mumbaji, pochází z Pákistánu, a že dalších děvět islámských bojovníků pocházelo buď z této země nebo zde prošli výcvikem.“

Počkat počkat! Pouhý den předtím britské noviny psaly o tom, že až sedm teroristů pocházelo z Británie – z Leedsu, Hartlepoolu a Bradfordu. Dále bylo zmíněno, že „dva Britové byli chyceni s osmi dalšími teroristy poté, co přepadové oddíly vtrhly do dvou hotelů a židovského centra, aby osvobodily rukojmí.“ Dohromady tedy deset chycených teroristů. Teď však máme jen jednoho přeživšího, který se jmenuje buď Azam Amír Kasab nebo Mohamed Ajmal Kasam, a který je shodou okolností tím, jehož fotka se objevila na každé titulní straně a který se, navzdory svému fanatizmu a odchodlání zemřít při sebevražedné misi, rozhodl zradit svůj boj a svalit veškerou vinu na Pákistán!
blank©NeznámýNa fotce je údajně Azam Amir Kasab, 21, na Mumbajském nádraží s útočnou puškou a granáty – jediný terorista který přežil.

[…]

Hněv indické veřejnosti se zvýšil po obvinění, které spojuje Pákistán s útoky. Mimojiné jde o:

– Kasabovo tvrzení, že radikálové prošli výcvikem ve dvou táborech, které v Pákistánu provozuje Laškar-e-taiba.

– Tvrzení indického ministra vnitra Sri Prakaš Jaiwala, že ‚vyšetřování které zatím proběhlo odhalilo, že se na mumbajském útoku podílely skupiny sídlící v Pákistánu.’

Jako odpověď na tvrzení, že útočníci pocházeli buď Pákistánci, nebe byli v Pákistánu vycvičeni, vysoce postavený pákistánský činitel řekl, že pokud bude nadále stoupat napětí, budou k hranici vysláni vojáci.

… což je pravděpodobně to, o co v celé operaci šlo: vyvolat konflikt mezi Indií a Pákistánem. Všimněte si zmínky o Laškar-e-taiba, což je skupina která podle The Times byla napojena na pákistánskou zpravodajskou službu ISI (Inter-Services Intelligence agency). Co ale The Times nezmiňují je, že ISI je také napojena na CIA, nicméně podobné detaily nejsou důležité, když je cílem propagandy svalit vinu na Pákistán.

Nicméně bez ohledu na počáteční tvrzení je stále jistější, že se na celé události nepodíleli fundamentalisté z Británie. Policie napříč VB odmítá, že by vyšetřovala jmenované osoby a Gordon Brown prohlásil, že neexistují žádné důkazy, které by spojovaly jakéhokoli terostitu s VB.

Samozřejmě že nebudou žádné „důkazy“ o ničem, co by odporovalo příběhu určeného pro veřejnou konzumaci. Vzhledem k anomáliím v již tak neuvěřitelných útocích, ze kterých Pákistán a Muslimové obecně nemohli nic získat ale ztratit vše, a načasování které vhodně jako na zavolanou odvrátilo pozornost světa od izraelského obléhání Gazy, potom nás prosím omluvte když si myslíme že opět došlo k tzv. false flag operaci.

Útok mohly provést jedině elitní jednotky financované státem, které měly ve všeobecném chaosu zajištěnou bezpečnou únikovou cestu (například se vzdaly protože věděli že budou později v tichosti propuštěni), nebo osobami s vymytými mozky, které nebraly ohled na své životy, nebo i kombinace obou scénářů.

Je důležité si uvědomit, že když mluvíme o vymývání mozků, nemluvíme o ničem co by bylo fantastičtější než to, o čem vás masová média již informují. I v případě že věříte oficiální verzi budete nucenit přiznat, že kdokoli kdo je schopen v sebevražedného tažení náhodně zavraždit co největší počet lidí, musí mít vymytý mozek aby udělal něco, co se příčí zdravému rozumu, morálce a přírodě. Ať už se vymytí mozků dosáhne pomocí společenské indoktrinace, Pavlovským podmíňováním nebo jinou technikou které veřejnost nezná, faktem zůstává že lidé mohou být donuceni aby věřeli a dělali věci, které jsou proti jejich přirozenosti. Proto ve skutečnosti není důležítá otázka jak, ale proč. K tomu abychom pochopili je jako vždy nutné se zajímat cui bono? (v čí prospěch?)

Proto je potřeba znát širší souvislosti. Jak jsme již vysvětlovali v našem zářiovém článku, bývalý pákistánský prezident Parvíz Mušaraf, který byl bezpodmínečným zastáncem Spojených států, nedávno odešel z vlády a byl nahrazen Asifem Ali Zardárím, který se rozhodl postavit se za práva své země a protestoval proti zásahům americké armády na pákistánském území. Pravděpodně jako důsledek jeho postoje došlo k výbuchu u Islámábádského hotelu Marriot, v ten samý večer, kdy zde Zardari spolu se všemi ministry plánoval večeři. Nicméně Zardari stálé zůstává problémem na který USA reagovaly tak, že z Pákistánu udělaly cíl své rétoriky a raket bezpilotních letadel. Proto měl americký vojensko-zpravodajský komplex důvod provést teroristický útok, za který svalí vinu na Pákistán – musíme mít na paměti, že pákistánská zpravodajská služba ISI může být věrnější vůči CIA než Zardarimu.
blank©NeznámýDetail z nástěnné malby na letišti v Denveru

Druhým (obvyklým) podezřelým jsou izraelské zpravodajské služby. Protože Pákistán nyní rebeluje proti Ose zla, cílem se stává automaticky jíž díky tomu, že je muslimským hráčem s jadernými zbraněmi. Podle logiky nepřítel mého nepřítele je můj přítel, může Izreal ‚pomáhat‘ pravicovým kruhům v indické správě, aby došlo ke střetu s Pákistánem – a nezáleží zda o tom jejich indičtí protějšci vědí nebo ne. Vzpomeňte si na rok 2000, ve kterém indická zpravodajská služba v Kalkatě zadržela a vyslýchala 11 cizinců, podezřelích z únosů, předtím než nastoupili do letadla směr Bangladéš, kteří však byli následně propuštěni, protože byli považováni za islámské kazatele. Nicméně vyšlo najevou, že měli izraelské pasy a izraelská vláda na Dillí „vyvinula značný tlak“, aby zajistila jejich propuštění. Zpravodajští analytici předpokládají, že pracovali pro Mossad.

A nakonec bysme neměli zavrhnout Quraishiho hypotézu o „tvrdém jádru sekulárních ideologů a hinduistických nacionalistů, kteří v Novém Dillí uskutečňují ‚jemný převrat‘, aby se k moci mohli dostat jestřábi, kteří chtějí následovat americký záměr, ve kterím se Indie má stát regionálním policistou, který se vypořádá s Pákistánem a postaví se Číně.“ Podle Quraishiho byl protiteroristický šéf Hemant Karkare, který zemřel během těchto útoků, tím, kdo odhalil spiknutí a se nacházel „ve středu ostře sledovaného vyšetřování údajné hinduistické teroristické buňky.“

Přirozeně tyto tři možnosti se navzájem nevylučují.


Povzbuzení tyrani vstupují do Gazy

Mumbajské útoky měly nešťastný (a možná účelový) dopad, že odvedly světovou pozornost od tragédie obyvatel Gazi. V případě že vám to uniklo, zde je odkaz [link v češtině] na analýzu obléhání Gazy od Windmill Knighta a Joe Quinna. Zopakujme si tedy události a přidejme některé nové informace.

V den amerických prezidentských voleb, zatímco byl zbytek světa přilepen ke svým televizorům, se Izraelci rozhodli, že je vhodná doba porušit příměří s Hamásem, vpadnout do Gazy, zabít šest Palestinců a obvinit je z porušení příměří, protože Hamás až po izraelském útoku provedl odvetnou akci v podobě raket odpálených do Izraele. Není žádných pochyb o tom, že sionisti vnímají Obamovu volbu dosadit Rahma Emanuela na místo náčelníka štábu (více níže), jako zelenou k pokračování svých plánů, neboť tamní situace se pouze zhoršuje.
blank©NeznámýŽidé proti sionismu

Izraelská letadla provedla raketový útok na cíle v serverním Pásmu Gazy, údajně jako reakci na raktety Hamásu, při kterém byli zraněni dva Palestinci. Klid zbraní byl nařušen týden předtím, když izraelská armáda provedla razii na tunel, kterým podle Izraele měli ozbrojenci plánovat útok přes hranici. Samozřejmě není možné být tyranem bez výmluvy a to je důvod proč se jim, většinou neúčinné a v podstatě neškodné rakety Hamásu, hodí do krámu. Proč by se Hamás uchyloval k taktice, jejímž výsledkem převážně negativní důsledek pro jejich věc? Hamás ve skutečnosti před měsícem a půl obvinil ‚izraelské kolaboranty‘ z odpalování raket. [více v článku Jak si Izrael stvořil Hamás]

OSN byla donucena uzavřít v Gaze centra humanitární pomoci poté, co úplné uzavření hranice které Izrael začal již téměř před měsícem, vyčerpalo potravinové zásoby OSN.

Úřad OSN pro palestinské uprchlíky na Blízkém východě označil následky izraelského zákazu vstupu nákladním automobilům s potravinami za „katastrofické“. Mluvíme o třičtvrtě milionu lidí, kteří nemají přístup k potravinám!! Co je to podle vás: genocida, terorismus nebo obojí?

Ředitel provozu OSN v Gaze prohlásil:

„Situaci v Pásmu Gazy nemůžeme označit jinak než za hrůznou a děsivou. Je tu 750 000 uprchlíků, kteří jsou odkázáni na to, jaké potravinové zásoby jim dáme a Izraelci nám brání abychom tyto zásoby dodávali […] Izraelská uzavírka, která kolektivně trestá civilisty, porušuje mezinárodní právo.”

Jako u každého zločinu nemají zločinci rádi svědky. Dvacítce evropských konzulům, kteří plánovali návštěvu Gazy, byl na přechodu Eretz odepřen vstup. I humanitární pracovníci byli zastaveni na přechodu a nemocničním pacientům bylo odepřeno opustit Pásmo za účelem ošetření. Podobně bylo zahraničním novinářům zabráněno ve vstupu alespoň po celý minulý týden.

Jaký je tedy sionistický plán? Tentokrát není třeba příliš spekulovat, neboť náměstek izraelského ministra obrany Matan Vilnai nám přesně vysvětlil co se děje: celoplošná invaze Gazy je jen otázkou času a armáda je již připravena. Jak píše Jonathan Cook:

Veškerá opatření [odsunutí osadníků, stáhnutí IOS (izraelské obranné síly) na hranice Gazy] byla vymyšlena s jediným záměrem: přesvědčit svět, že Izrael ukončil okupací Gazy a tudíž může ignorovat okupační zákony a přistoupit k trvalému násilí.

Členové vlády se stavěli do fronty, aby vyjádřili podobné postoje. Například Ehud Olmert prohlásil, že obyvatelům Gazy by nemělo být dovoleno žít „normální život“, Avi Dichter věří že by mělo dojít k potrestání „bez ohledu na to, jak moc to bude Palestince stát“, Meir Sheetrit naléhal, že by si Izrael „měl v Gaze vybrat čtvrť a srovnat jí se zemí“ – postup který ministři probírali minulý týden.

A tímto se dostáváme k celé té pokroucené ironii celého příběhu: zatímco Gaza hladověla, Bush se v New Yorku nečekaně setkal s ministryní zahraničí (a bývalou agentkou Mossadu) Tzipi Livni a prezidentem Šimonem Perezem, kteří mu poblahopřáli za to že „posunul izraelsko-palestinské mírové naděje“ a za „postavení se terorizmu a extrémizmu.“ Z toho se zvedá žaludek.

Likudský člen parlamentu se dožadoval, aby byli palestinští vězni použiti jako lidské štíty proti raketám Kásam.

I když blokáda byla dočasně přerušena, [Ehud] Barak se poté rozhodl nechat přechod uzavřený, což v Gaze způsobilo hygienickou katastrofu protože došel chlór. Pro Palestince se čistá voda stala vzdáleným snem. A k tomu všemu libijská loď, která vezla do Gazy 3000 tun zásob, byla izraelskou armádou v pondělí ráno poslána zpět, i když izraelské námořnictvo vše popřelo.

Současná nová ofenzíva izraelského rasismu vypadá vážně. Vzhledem k současnému politickému klimatu není žádným překvapením, že v kategorii nelidská prohlášení nalézáme Likudského člena Knessetu, který navrhl aby palestinští věžňové byli izraelskou armádou použiti jako lidské štíty. Náměstek ministra vnitra Vilnai nám připomněl, že podobná slova představují skutečné úmysly a nejedná se jen o prázdná slova. Řekl že Izrael „je velmi blízko k rozsáhlé invazi do Pásma Gazy“.

Proč je tragédie v Gaze médii a zbytkem světa převážně ignorována? Proč se světoví politici neznají ke své zodpovědnosti vůči těm nejzranitelnějším? Proč se alespoň nepokusí odsoudit tyto novodobé Nacisty? No ano zapomněli jsme, se sionisty si nikdo nezahrává.


Války gangsterů

Se všemi těmito současnými lidskými tradédiemi jsme málem zapomněli se zmínit, že chlápek jménem Barak Obama vyhrál v nějaké zemi „prvního světa“ volby a má údajně přinést změnu a všechny nás zachránit.

Abychom porozuměli k čemu během amerických voleb došlo, zvažte vysvětlení [více v článku ‚Finanční krize’]od Simona Davies a Donalda Hunta ohledně chování elit:

Členové vnitřních kruhů se jen zřídka objevují na veřejnosti a obecně nezastávají posty ve veřejné správě. Naši prezidenti, premiéři, vládní ministři, politici, vysocí podnikatelé, představitelé bank a další veřejné osoby patří do středních a vnějších kruhů. Mohou migrovat směrem dovnitř, ale až po opuštění veřejné služby.

Tyto kruhy jsou tajné a jejich členy, hlavně ty ve vnitřních kruzích, téměř nikdo nezná. Kdo má konečnou moc je téma, o kterém se hojně debatuje. I když jistě existují ti, jejichž rodiny zůstaly na vrcholu po mnoho generací, není členství nutně trvalé. Vždy dochází k výzvám a silná konkurence panuje obzvlášť na nižších úrovních. Aby členové, nebo ‚hráči’ mohli stoupat vzhůru, musí být mazaní, nemilosrdní, a co je nejdůležitější, musí umět přežít. Aby si udrželi moc, musí hráči být neustále ‚ve hře’. Je důležité vědět, že i když nemáme přistup do jejich kruhů, které se nám z venčí mohou zdát jako pohodlné kluby, uvnitř panuje vysoká konkurence. To co se děje ve světě je důsledek těchto konkurujících si sil. I když obecný směr byl stanoven členy vnitřního kruhu moci, o detailech se na nejvyšších, strategických místech moci vede vždy nelítostný boj, včetně členů středních a vnějších kruhů, kteří se pohybují na taktické a územní úrovni. Přesně to se odehrává v současné ‚finanční krizi’.

Každý, kdo viděl vnitřní mechanizmus celosvětové korporce nebo banky, bude souhlasit, že uvnitř podobných organizací existují tyto dvě síly. Z venčí jsou neprůstupné a soudržné, přestože se uvnitř bojuje. ‚Dalas!, americký seriál z 80. let, je dalším dobrým příkladem: Ewingové si neustále šli po krku, ale když přišla nějaká vnější hrozba, byli neproniknutelní a soudržní.

Americký volební proces můžeme proto chápat následovně: Obama a McCain byli pouze veřejnou tváří dvou mocenských skupin, které soupeří o detaily jak uskutečnit obecný program, který byl již schválen vnitřními kruhy. Již před několika měsíci jsme si všimli napojení pravicových evagelíků – přesně řečeno Dominionistů – na Sarah Palin, a také jsme si všimli Joe Bidenova napojení na sionismus. Spolu s Obamovou výhrou máme další potvrzení, že sionisti podpořili jeho kampaň (více níže).

V podstatě si sionisti mohli připojit se k Republikánům, tak jak to udělali v minulosti. Ale pravděpodobně zvážili program evangelíků a rozhodli se proti této možnosti. Nakonec podle těchto apokalyptických křesťanů bude Izrael muset v určítém bodě na cestě ke konci světa (což si myslí že je teď) konvertovat nebo bude zničen. Proto se sionismus rozhodl vsadit na Obamu a pomoct mu dostat se do Bílého domu – což samozřejmě něco stojí. Ještě se uvídí zda se křesťanští pravičáci pokusí o něco, co by kompenzovalo jejich chybu, když natlačili do republikánské kampaně ne příliš chytrou Sarah Palin.

Jen tak mimochodem, všimli jste si jak rychle média, vlastně během jedné noci, přešla na druhou stranu? Dokonce i během volebního dne stanice Fox nadále propagovala myšlenku, že je třeba seObamy bát, protože nemá zkušenost, a několik dní na to již šířily zprávu o Palinové, která nevěděla že Afrika je světadíl. Ponaučení: v hierarchii moci nejsou média příliš vysoko, spíš jsou sluhou, který neustále hádá, kdo je pánem a co opravdu chce.


Obama splácí účty a Írán je opět terčem

Teď když má Obama to co chěl, musí zaplatit za podporu, které se mu dostalo a dveře které mu nebyly zavřeny před nosem. Jeho dcery dostaly štěňátko. Mnozí další též „dostali šťeňátka“ a je třeba dávat pozor o koho se jedná. Budou to oni kdo bude tvořit uspořádání, ve kterém Obama buď bude nebo nebude schopen konat, budou se prostřednictvím nátlaku snažit mu vnutit svůj program a pokud nedojde k zázraku budou mít úspěch.
blank©Neznámý(I ty dostaneš stéňátko) To se ještě uvidí!

První zklamání přišlo krátce po volebním dni, když Obama nabídl Rahmu Emanuelovi klíčové místo náčelníka štábu v Bílém domě. Emanuel je blízce napojen na Americko-izraelský výbor pro veřejné záležitosti (AIPAC), což je jedna z těch organizací v USA, která agresivně lobuje za izraelský program rozpínavosti – i když to jde proti nejlepším zájmům USA.

Emanuelovo pozadí naznačuje, že bude věrnější Izraeli než USA: jeho otec byl členem Irgunu, židovské teroristické organizace, která pomocí násilí vyhnala z Palestiny Brity a Palestince, aby mohl vzniknout stát Izrael, a sám Emanuel se během války v Zálivu v roce 1991 dobrovolně přihlásil do izraelských obranných sil a byl popsán jako „super likudnický jestřáb“, a také podporoval Bushovu protizákonnou invazi Iráku.

S podobnými přáteli potom není žádné překvapení, že Izrael oživuje svůj program proti Íránu, který se snaží nacpat Obamovy do krku.

„Nevylučujeme žádnou možnost [ohledně Íránu]. Naše doporučení je, aby ani ostatní nevylučovali žádnou možnost,” řekl izraelský ministr obrany Ehud Barak, výrok určený pro Obamu jen tři dny po volbách 4. listopadu. […]

„Nejdůležitější je abychom nadále drželi naši součinnost proti íránské hrozbě, protože čas není na straně umírněných,“ varovala během telefonního rozhovoru z 10. listopadu zvoleného viceprezidenta Joe Bidena ministryně zhraničí Tzipi Livni. […]

„Neseme nelibě současný postoj Ruska k Teheránu,“ varoval Barak během rozhovoru z 12. listopadu pro ruské noviny Vremia Novostei.

Izraelský premiér Ehud Olmert rychle popřel zprávy, že byl minulý týden Tel Aviv „varován“ aby nezaútočil na Írán předtím, než se Obama v lednu ujme úřadu:

„Nepamatuji si že by mi někdo v administrativě, včetně během posledních několika dní, doporučoval, nebo kohokoli jiného z mých oficiálních představitelů, abych nepodnikal akce, které bychom považovali za nezbytné pro bezpečnost státu Izreale, což zahrnuje i Írán,“ řekl v úterý Olmert.

To docela stačí na to, aby bylo jasné kdo skutečně rozhoduje?

Hillary Clinton byla také odměněna „štěňátkem“ za to, že s nuceným úsměvem ustála svůj neúspěch v nominaci Demokratů: bude z ní ministryně vnitra. K seznamu přidejte Madeleine Albrightovou (která prohlásila „smrt půl milionu iráckých dětí byla cena která stála za to“), Richarda Holbrookea a Zbigniewa Brzezinskiého, který mimojiné podporoval indonéskou genocidu obyvatel Východního Timoru, Dennise Rosse známého jako „izraelský právník“, neokonzervativce a sionistu Martina Indyka a řadu dalších prohnilých osob, napojených na americké zpravodajské služby a armádu. Zde se můžete přečíst o jejich hrůzné minulosti.


Proroci zkázy

Nedávno jsme si všimli zajímavé věci, která doprovazela Obamovo zvolení: předpovědi o blížící se krizi a katastrofě od lidí, kteří jsou na pozicích ve kterých mají přístup k podobným informacím. Pamatujete když jsme před měsícem informovali o slovech Joe Bidena z 19. října:

„Dobře poslouchejte co říkám. […] Neuplyne ani šest měsíců předtím, než svět vyzkouší Baraka Obamu stejným způsobem jakým byl zkoušen John Kennedy…

Sledujte, budeme mít mezinárodní krizi, umělou krizi, která vyzkouší jeho odvahu.“

Podobné přirovnání je zajímavé vzhledem k některým spekulacím, že Obama je nový Kennedy který bude bojovat proti systému zevnitř (nepříliš pravděpodobné).

Když se den po Bidenově komentáři zeptali na vysvětlení Madelaine Albrightové, řekla že Biden činil „faktické prohlášeni.“ Promiňte, ale jak jinak to máme chápat než jako potvrzení, že během příštích několika měsíců dojde k něčemu velkému?

I Colin Powell v televizním programu Meet the Press z 21. října řekl, že „nastane krize ke které dojde okolo 21. nebo 22. ledna, o které v současné době zatím ani nevíme.“ Samozřejmě je s podivem, jak si může být jistý už pouhým datem, když neví nic o tom co se blíží. (Možná že se Colin opírá o své okultní schopnosti, které jej proslavily když ubezpečoval OSN, že v Iráku ‚vidí‘ zbraně hromadného ničení, i když ve skutečnosti žádné neexistovaly.)

Gareth Evans, spolupředseda nově založené Mezinárodní komise pro nešíření jaderných zbraní a jaderné odzbrojení (International Commission on Nuclear Non-proliferation and Disarmament) a bývalý australský ministr zahraničí, ten samý den v Sidney varoval, že na svět brzy dopadne záplava rozšíření ničivých zbraní, a že Blízký východ a Írán mohou být bodem zlomu: „Devastaci, kterou může způsobit jen jeden incident s jadernou zbraní, přesunuje 11. září a téměř vše ostatní (do) kategorie bezvýznamné,“ řekl.

Lord West, poradce britského premiéra Gordona Browna v oblasti národní bezpečnosti, v podobném duchu týden předtím prohlásil:

„[Teroristická] zhrozba je ohromná. O něco poklesla ale nyní opět stoupá na ‚kritickou‘ úroveň. Existují rozsáhlá a komplexní spiknutí. Jedno jsme odhalili, což poškodilo al Kajdu a několik dalších spiknutí bylo odloženo. Nicméně další velké spiknutí se opět začíná chystat a my jej sledujeme.“

Není žádná náhoda, že Lord West učinil své bombastické ‚odhalení‘ v rámci debaty ve Sněmovně lordů o bezpečnostních opatřeních a necelých 24 hodin poté, co Sněmovna lordů donutila britskou vládu, aby se vzdala plánů prodloužit maximální dobu zadržení podezřelých bez obvinění na 42 dnů.

Internetové stránky Jerusalem News si obě události daly dohromady a vyložily si je jako „podivnou směs šifrovaných zpráv, které unikly ze světa politiků týkající se toho, co může Ameriku v příštích několika měsících očekávat.“

Další na řadě je Brzezinski který tvrdí, že teroristé mohou Obamu proklepnout až 20. ledna nastoupí do úřadu. A všimněte si že ředitel CIA Michael Hayden už veřejnost připravil na to, co by si měla myslet až k podobnému útoku dojde.

„Al Kajda, operující ze svého bezpečného úkrytu v pákistánských kmenových oblastí, i nadále zůstává pro bezpečnost Spojených států jasnou a všudypřítomnou hrozbou.

„Pokud dojde k rozsáhlému útoku na naši zemi, ponese stopy al Kajdy.“

A to vše navzdory skutečnosti, že podle Haydena nebyl zaznamenán „skutečný nebo umělý nárůst“ zachycených komunikací podezřelých teroristů, a britské tajné služby se shodují že není žádný bezprostředně hrozící plán. Nicméně Britové se díky své neinformovanosti domnívají, že se al Kajda pokusí během přechodného období provést „velkolepý“ útok, který bude mířit spíš na Bushe než Obamu. Tudíž oni nevědí nic, ale vědí právě toto. A samozřejmě pokud je cílem Bush, musí k tomu dojít během příštích dvou měsíců.

K představení proroctví zkázy přidejte přízrak propagandistické loutky, která je známá jako Ayman al-Zawahiri, nebo-li „náměstek al Kajdy“, který obvinil Usámu že zradil své muslimské kořeny a který vyhrožoval že „ublíží Americe“.


Gangsterské instituce

Zatímco světová ekonomická krize jede bez přerušení vesele dál, sumit zemí G20 ve Washingtonu odsouhlasil rozšířit „finanční policejní práci“ MMF a dohold se na dalším setkáni někdy v březnu nebo dubnu.

Provedení reforem namířených na mezinárodní ekonomický systém bude trvat měsíce nebo dokonce i roky. Nicméně ze „skromného“ setkání již můžeme vidět známky toho, co budou v budoucnu další „finanční policejní“ pravomoce MMF – instituce která je zhoubou pro rozvojové země – a usilí nenechat „žádné místo nepokryté“. Když zvážíme technologické inovace a zvýšené šmírování v každodenním životě, nutí nás to zamylet se nad tím, zda ekonomické sledování nebude znamenat šmírování chování úplně každého z nás.


Jedovaté pirátství na širém moři

Náhlý nárůst zpráv o pirátech, kteří přepadají a unášejí lodě je záhadný. Jedná se o několik naštvaných rybářů, kteří, bez přístupu k tradičnímu způsobu obživy, byli donuceni uchýlit se k únosům super tankerů, aby mohli nakrmit své děti? Nebo existují další důvod? Jeden pohled, který podporuje Eritrejská vláda, svaluje vinu na podporu Ameriky pro Etiopskou invazi a Bushovo řádění v Somálii:

Spojené státy v roce 2006 podpořily alianci somálských vojenských diktárorů známých pod jménem Přechodná federální vláda (PFV), která si vybudovala sídlo v západním městě Baidoa. S pomocí američany podporované etiopské armdy, západních žoldáků, amerických válečných lodí a bitevníků AC-130, PFV úspěšně dobyla Mogadišu a donutila Unii islámských soudů (UIS) a jejich spojence ustoupit na jih […]

S tím jak spor pokračoval se humanitární situace, která byla již předtím špatná, zhoršovala. V současné době alespoň 2.6 milionů Somálců čelí hladomoru v důsledku akutního nedostatku potravin způsobeném suchem, násilím a vysokou inflací. Pozorovatelé OSN varovali, že počet postižených může do konce roku 2008 dosáhnout 3.5 milionů.

Ve stejnou dobu byly spřádána smyšlená spojení na terorismus a vše šířeno široko daleo řízenými médii. Zní to povědomě? Skutečný důvod proč došlo k rozložení Somálska vězí v odhadu, že 30 procent americké ropy bude během příštích deseti let pocházet z Afriky:

USA plánuje, že téměř dvě třetiny somálských ropných polí budou přiděleny americkým ropným společnostem Conoco, Amoco, Chevron a Phillips. USA doufají, že Somálsko bude stát po boku Etiopie a Džíbútí jako spojenec, země ve kterých mají Spojené státy vojenské základny. Tato aliance by Americe poskytla silný vliv poblíž důležitých oblastí produkujících energii.

Pirátství je zodpovědně za několik bezprostředních dopadů: současný lukrativní obchod pro bezpečnostní firmy, dále volání po objasnění v současné době neexistujících pravidel boje na moři. To by mohlo případně umožnit preventivní útoky na jakékoli plavidlo, které bude označené za podezřelé, v oblasti dochází k dramatickému nárůstu počtu valečných lodí OSN a Evropské unie:

Co Herve Morin, francouzský ministr obrany, vítal jako „úžasný symbol“ posunu směrem k evropské armádě a společné obranné politiky“

Dále je tu negativní dopad na egyptskou ekonomiku, neboť lodě raději zvolí cestu okolo Mysu Horn. Egypt ročně za průjezd Suezským kanálem vybere $4.5 miliardy a v současné době je již těžce postižen světovým poklesem lodní dopravy.

Íránské varování že by mohlo dojít na použití síly při osvobození íránských rukojmí a lodi, kterou piráti unesli u somálského pobřeží, může být pokusem utajit přítomnosti toxického odpadu, který způsobil popáleniny kůže, vypadávání vlasů, onemocnění a smrt pirátů „několik dní“ po nalodění na MV Iran Deyanat.

Somálsko je pro mnohé evropské a asijské společnosti místem, kde je možné se levně zbavit: toxických odpadů:

Důkazy o podobných praktikách se doslova objevily na plážích severního Somálska poté, když byla země v roce 2004 zasažena tsunami. Program OSN pro životní prostředí (UNEP) hlásil, že tsunami vyplavily na pobřezí Puntlandu zrezivělé barely toxického odpadu. […]Síla vln, která roztříštila barely, odkryla „děsivé praktiky“, která trvají déle než desetiletí.

„Somálsko se na začátku 90. let stalo skládkou pro nebezpečné odpady, což pokračovalo v období probíhající občanské války,“ řekl. „Evropské společnosti zjistily, že je možné se zde velmi levně zbavit odpadů, které v Somálsku stojí i necelé $2.50 za tunu a kdy se zpracování odpadu v Evropě pohybuje okolo $1000 za tunu. „Mezi odpad patří velké množství různých druhů. Radioaktivní uranový odpad, potom odpad z nemocnic, odpadní chemikálie – cokoli co vás napadne.“ […]poté co byly nádoby vyplaveny na pobřeží, onecněly stovky lidí, kteří trpí ústním a břišním krvácením, kožní infekcí a dalšími potížemi.

Je to lukrativní podnikání pro italskou mafii, která řídí odhadem 30 procent italských firem na zpracovávání odpadu, včetně těch které nakládají s toxickým odpadem. Možná že zavražděná italská novinářka Ilaria Alpi věděla příliš mnoho o tom, kdo se podílel na praní špinavých peněz a nezákonném skládkováním? Zapojení Mossadu dale vyvolává otázka o tom, jak rozsáhlý může zatajovaný obchod s toxickými odpady a zbraněmi být.

U údájné ukrajinské lodi, která vezla 33 ruských tanků T-72 a velké množství munice a náhradních dílů, vyšlo později najevo, že ji vlastní izraelský agent Mossadu.

Somálští piráti mohli neúmyslně odhalit zločinné lodní aktivity, které by ti, kteří jsou do ní zapleteni, raději udrželi v tajnosti. Možná že celá věc bude nyní použita jako odůvodnění pro vznik jednotné evropské armády, nebo k omezení lodní přepravy. Je smutné že jako vždy za vše zaplatí nevinní civilisté.


Teplo… zima… mráz!!

Navzdory rozšířené víře v globální oteplování, podle tohoto článku:

Teplotní povrchové záznamy i mnohem přesnější záznamy ze satelitních pozorování ukazují, že v období mezi lety 1975-98 bylo krátké období oteplení. Od té doby se svět ochladil a v dnes má stejnou teplotu jako v roce 1995. Nikdo neví kdy, nebo zda, by mohla světová teplota stoupnout.

NASA to vědecky zpackala: Goddardův institut pro výzkum vesmíru (GISS), který řídí Al Gorův hlavní spojenec Dr. James Hansen a který je jedním ze čtyř ústavů, které jsou zodopovědné za sledování světových teplot, oznámil, že rok 2008 byl nejteplejším od začátku záznamů, navzdory protíchůdným zprávám z celého světa. Odůvodněním co stálo za chybou bylo, že údaje z předešlého měsíce byly přeneseny na další měsíc.

Je těžké si představit, že by NASA udělala tak jasnou chybu a že by si ničeho před zveřejněním výsledků nevšimla. Nicméně pokud přijmeme jejich tvrzení, a ze slušnosti budeme předpokládat že se jednalo o omyl, stále to ukazuje, jak jednoduše může být věda nevědomě překroucena, aby vyhovovala očekáváním vědce (a Al Gorea).

My však volíme držet se nejpravděpodobnější pravdy, na základě důkazů a navzdory našemu omezení při hledání vědění. Zde je ukázka:

Rekordní sníh který napadl v Evropě a Severní Americe znamená předčasně otevřené lyžařské střediska

Rekordní sněhová bouře způsobila ve Švýcarsku zpoždění

Zimní mráz dorazil předčasně, ve Fairbanks naměřili čtvrtý nejchladnější říjen

Jeden mrtvý, tisíce bez elektřiny a první sněhový říjen v Londýně za 74 LET zatímco se arktická studená vlna přehnala přes VB

Bouře shodila na vrcholky Sierry více než stopu sněhu

Sněhová bouře zasněžila Jižní Dakotu

Studené týdny na výchoním pobřeží USA dříve než se čekalo

‘Sněho-pad’ lyžařská střediska na celém světě otevírají předčasně

blank©NOAA’s National Climate Data Center

Teploty v roce 2008 byly na většině území USA pod normálem

Studie: srážky v Jižní Americe se mění v závislosti na aktivitě slunečních skvrn

Přestože se v článku uvádí, že „vědci odmítají tvrzení klimatických skeptiků, že sluneční aktivita může vysvětlovat globální oteplování“, faktem je že když sluneční skvrny mají vliv na dešťové srážky, a déšť ovlivňuje změnu klimatu, vyplývá z toho že sluneční skvrny mají vliv na změnu klimatu. Jak může mít déšť vliv na globální změnu klimatu? Například když jsou větší srážky blíž k pólům, dojde k růstu sněhových srážek, což potencionálně může odstartovat návrat ledovců

„Globální oteplování” se zastavilo

Globální ochlazování je tu! Důkazy které předvídají globální ochlazování během příštích tří desetiletí

Globální oteplování: vědci tvrdí že se ve skutečnosti blížíme k nové době ledové


Padá střecha

Ozónová díra velikosti Severní Ameriky

blank

© NASA
Zemská ozónová díra v roce 2006, vyobrazena (modře), by mohla být negativně ovlivněna některými pokusy na zmírnění změny klimatu

Co třeba podobná šílená myšlenka: ozónová díra třeba není způsobena freony, ale výsledek vesmírné příčiny? Na Saturnu byla nadávno pozorována záhadná polární záře, které tam neměla být. Komentář Toma Stallarda, vědce pracujícího na datech z Cassini:

„Není to pouze prstenec polárních září jako těch, které jsme viděli na Jupiteru nebo na Zemi. Tato polární záře pokrývá ohromnou oblast napříč pólem. Naše současné představy které máme o možném zdroji polární září na Saturnu předpokládají, že tato oblast by měla být prázdná, tudíž objevení tak jasné záře je fantastické překvapení.“

Dále zde byla nedávno publikovaná vědecká zpráva o neočekávaném nadbytku elektronů vesmírného záření s velmi vysokou energii, které musí pocházet z dříve neznámého a relativně blízkého zdroje, nebo z anihilace velmi exotických teoretických částic, které se používají k vysvětlení tmavé hmoty. Existuje vztah mezi klimatem sluneční soustavy? Vždyť by to nebylo poprvé, kdy se dozvídáme o zajímavém propojení mezi další planetou a tou naší. Možná si pamatujete že bylo oznámeno, že i na Marsu probíhá změnu klimatu, což jasně znamená že změny na Zemi nepřichájí zevnitř ale z vnějšku.

blank

© NASA/JPL/University of Arizona
Foto severní polární oblasti Saturnu znázorňuje polární záři a v pozadí atmosféru, vyobrazeno dvěma rozdínými frekvencemi infračerveného světla tak jak bylo zachyceno sondouNASA Cassini

Když už zmiňujeme padající střechy, mysleli jsme že tentokrát bychom vám namísto seznamu nedávných meteorů a ohnivých koulí nabídli pouze dva, které byly zachyceny na video, to abyste věděli jak vypadají. Pro případné budoucí reference – může se hodit.
Edmonton

Předělán pro 21. století: Protokol 12 – kontrola tisku

[Poznámka: Je třeba zmínit postoj k Protokolům sionských mudrců jak autorů článku tak i tohoto blogu – cituji krátce z článku Protokoly patokratů: „[Tento týden] jsme se v našem vysílání bavili o tom, co vidíme jako největší problém, který je třeba vyřešit aby v Americe a zbytku světa mohlo dojít k pozitivním změnám: Média.

Vědomosti znamenají moc. Ti kteří ovládají informace mohou ovládat masy, je to tak jednoduché.

Při našem výzkumu v médiích jsme narazili na Protokoly sionských mudrců. Jak každý ví jedná se o zvrácený antisemitistický podvrh. A my souhlasíme. Ani na okamžik si nemyslíme že se jedná o reprezentaci židovství nebo běžných Židů.

Nicméně bylo pro nás šokující si uvědomit, že mnozí členové Bushovy administrativy, včetně různých vládních ‚think tanků‘ které formulují jejich politiku, realizují Protokoly téměr doslova. Jinými slovy Protokoly nejsou podvrhem proto že je to nesmysl, ale přesněji řečeno je to podvrh protože byly přisuzovány Židům. …“]

Původní Protokoly jsou napsané stylem, který je pro moderní uši tak neskutečný a přesto poutavý, což může vést k zamítnutí nebezpečných myšlenek, které obsahují. Nebudeme se pouštět do diskuze o jejich pravosti/padělání a odkud ve skutečnosti pocházejí, to necháme na někdy jindy. Prozatím se podívejme jak dobře popisují současný stav:


Přetváření mýtu ve fakta

V současné době existuje mnoho příladů této techniky. V plné síle byla použita během debaklu „Sadám má zbraně hromadného ničení“. Pouze při ohlédnutí zpět je každému jasné, jaké triky a překrucování byly použity. Při sledování reportáží ohledně amerického vpádu do Sýrie je nám poskytnut materiál ke sledování v přímém přenosu. Považujte to za fenomén „Oni to tvrdí“ ale ve větším měřítku:

„V britském zpravodajství o nedávném americkém nájedu do Sýrie došlo k několika zásadním selháním. Například Richard White z novin Sun i zpravodaj Independentu Patrick Cockburn oznámili jako fakt, že nájezd zabil Abu Ghadiyu, údajného člena al Kajdy který pašoval bojovníky do Iráku.

Podobně uváděla Catherine Philp, diplomatická zpravodajka z Times, jako fakt, že americká komanda vstoupila do Sýrie a vedla „krátkou přestřelku s Abu Ghadiyou a členy jeho buňky.“

Podobné zprávy jsou použity aby čtenářům vpád ospravedlnily, protože cíl byl natolik důležitý, že stálo za to narušit svrchovanost jiné země. Nicméně Abu Ghadiyova smrt, spolu s bojem proti němu, bylo nepodložené americké tvrzení. Reportéři neinformovali že zprávy pocházejí z amerických zdrojů.

a dále ze stejného článku:

„A co hůř, v bulvárním článku se psalo:

„Věří se že Sýrie pokračovala ve svém jaderném programu podle íránského vzoru a rozptýlila vývoj svého jederného programu na několika místech, aby bylo obtížnější zmařit vývoj pouze jedním náletem.“

V článku se neuvádí kdo tomu věří, což se velmi hodí, protože nejen že chybí jakékoli důkazy, ale během osmi let během kdy jsem v britských médiích [.pdf] sledoval reportáže o arabském světě, včetně Sýrie, si nevzpomínám že bych kdykoli narazil na podobné tvrzení. Rozhodně se neobjevilo v žádné jiné britské reportáži o americkém nájezdu do Sýrie, nebo po izraelském bombardování.

Čemuž velmi pěkně odpovídá:

4. ANI JEDINÉ OZNÁMENÍ SE NEDOSTANE K VEŘEJNOSTI BEZ NAŠÍ KONTROLY. Dosáhli jsme toho již nyní, protože všechny zprávy jsou přijimány několika agenturami, v jejichž kancelařích se sbíhají zprávy ze všech částí světa. Tyto agentury budou potom zcela naše a dají publicitu pouze tomu, co jim nadiktujeme.


Propírání Wikipedie

Wikipedie vymazala heslo Benjamina Emanuela

Wikipedie vymazala záznam otce Rahma Emanuela. Heslo Benjamina M. Emanuela bylo navrženo na smazání krátkce poté, co Obama jmenoval mladšího Emanuela jako svého náčelníka štábu, a vypadá to že bylo vymazáno (nebo navrženo na vymazání) již v lednu 2007.

Heslo „Benjamin M. Emanuel“ již nejde na Wikipedii vyhledávat, ale vymazaná stránka může být shlédnuta přes původní URL.

Starý záznam dokonce ani není na Google cache. Blog The Progressive Mind byl natolik prozíravý, že uložil původní záznam včetně původních odkazů. Zde je to co na něm původně bylo: [link]

A co bylo důvodem uspěchané akce na Wikipedii? Jedná se o přesný a dobře podložený citát od p. Emmanuela:

„Samozřejmě že on [Rahm Emanuel] bude tlačit na prezidenta, aby byl proizraelský. Proč by nebyl? Co pak je Arab? Přece nebude v Bílém domě mýt podlahu.” [4][5][6][7]

Podívejte se zde na snímek z obrazovky.

Je to technologická ‚stalinizace‘ internetu. Vždyť informace které nespatří světlo světa není třeba potlačovat. Protože Wikipedie se v dnešní informační době stala hlavním zdrojem informací, rozumí se samo sebou že je buď výtvorem těch kteří jsou našimi pány, nebo byla rychle donucena aby poslouchala.

Tudíž není pochyb že se na Wikipedii potlačují informace. A utlačovaní o tom mluví. Ale poslouchá je někdo?

Cenzuruje Wikipedia své stránky?

„Nerad používám to strašidelné C slovo, ale OTRS se chová jako cenzor,“ tvrdí. „A horší je, že se chovají jako neschopný, přehnaně přísný amatérský cenzor.“ Ostatní kteří přišli do styku s „Open-source Ticket Requests System“ na Wikipedii říkají to samé.

Nic nepřitahuje psychopata víc, než svévolná moc nad druhým člověkem.

Ale k čemu by bylo mít kontrolu nad hlavním ‚najdeš tady‘ informačním zdrojem, když nemůžeš přidat trochu celkové zaujatosti, ať už prostřednictvím v tichosti smazaných nepřijatelných informací, nebo přidáním jemného důrazu k názoru který chcete vštípit?

Exkluzivně na EI: plán proizraelské skupiny přepsat historii na Wikipedii

Proizraelská nátlaková skupina organizuje tajnou a dlouhobodou kampaň proniknutí do oblíbenené online encyklopedie Wikipedia, kde chtějí přepsat palestinskou historii, vydávat neumělou propagandu za fakta a ovládnout administrativní strukturu Wikipedie, aby byla zaručeno že podobné změny projdou bez povšimnutí nebo odporu.

Doporučujeme opatrně přečíst celý článek.


Příběh plastového průkazu totožnosti

Mezi další taktiky vyššího místa moci [powers that be – PTB] k vhodnému zabarvení každodenního přívalu událostí, patří menévr „budeme vás postupně informovat jak se událost bude vyvíjet“. Zatimco reportáže o 11. září by se daly považovat za hlavní příklad všech řízených zpráv, nicméně zde je jeden nedávný:

Neskutečné, vyvíjející se příběhy průkazu totožnosti Tetičky Beeb (z BBC)

[‚Auntie‘ a ‚Beeb‘ čili Tetička Beeb jsou dvě přezdívky pro britskou BBC ]

BBC oznámila 6. listopadu překvapenému světu, že „Lidé se ‚nemůžou dočkat svých průkazů totožnosti‘. Bez dechu opakovala slova z ranního projevu ministryně vnitra Jacqui Smith; Tetička nás dále informovala: „Domnívám se že nyní je poptávka po průkazech, během cestování po celé zemi mě lidé pravidelně oslovují a říkají že nechtějí čekat tak dlouho.“

A dodala že trh pro otisky prstů, fotografie a podpisy shromážděné na poštách a obchodníků by znamenalo, podle Smith, „asi £200 milionů za rok.“ Beeb zapomněla zmínit, že částka £200 milionů za rok představuje nafounutou cenu, až na £40 za kus, ale jsou tu další věci, které Beeb zapomněla zmínit, či lépe řečeno přestala zmiňovat, už ten samý den.

Přepsaná historie v této zprávě, zdokumentovaná na News Sniffer, nás bere na uchvátnou odyseu začínající na „Smith odhalí plán pro letištní průkazy totožnosti“ k „Obchody možná budou přijímat biometrická data na průkazech“ ke konečné podobě průpovídky prodávajícího, umístěna v úvozovkách, aby mohla být chytře popřena.

Vyšší místa moci sázejí na to, že pozornost průměrného čtenáře je tak krátká (pečlivě vypěstováno prostřednicvím ‚moderního vzdělání‘) že podobného překrucování a změn si nikdo ani nevšimne. A opět můžeme v Protokolech najít odpovídající úryvek:

15. Takové metody organizace, nepostřehnutelné okem veřejnosti, ale naprosto spolehlivé, jsou vypočítány tak, aby získaly veřejné mínění na stranu naší vlády. Díky takovým metodám budeme v postavení, jaké budeme potřebovat, budeme vzrušovat nebo uklidňovat veřejné mínění ve vztahu k politickým otázkám, přesvědčovat nebo zamlžovat, tisknout jednou pravdu, podruhé lež, fakta nebo jejich protiklady podle toho, jak nám to bude vyhovovat, avšak velmi opatrně budeme zkoumat půdu, než na ni vstoupíme…


Pro „noviny“ čili „internet“

Nakonec co není možno překroutit, s tím se musí naložit přímočařeji. Naštěstí zázrak moderní technologie umožňuje mnohem elegantnější řešení, než jakým je zavírání disidentů nebo zničení jeho tiskárny.

Povinný australský internetový filt zablokuje 10 000 internetových stránek

„Zkušební provoz konkrétně vyzkouší filtrování stránek na černé listině zakázaného obsahu ACMA, což je převážně dětská pornografie, včetně filtrování dalšího nežádaného obsahu,“ řekl senátor Conroy parlamentu.

„Zatímco černá listina ACMA v současné době obsahuje zhruba 1300 adres, zkušební provoz bude testovat tyto adresy a salší filtrovací rozsah adres v počtu zhruba 10 000, aby bylo možné zjistit dopad na zpomalení sítě při použití rozsáhlejší černé listiny.“


Naprogramování dokončeno

Jednou z charakteristik psychopatie je lenost. V psychopatickém scénáři „nejlepší ze všech světů“ by cenzura nevyžadovala žádnou námahu. Tudíž šikovné použití transmarginální inhibice může vytvořit dobře vycvičené obyvatelstvo, které budou samo sebe a ostatní usměrňovat:

Uživatalem vytvořená cenzura

Internet umožňuje snadnou spolupráci skupin. Ale zároveň umožňuje pofidérním partám jednoduše rozdrdit svobodu slova.

Na internet vtrhl nový druh cenzury, cenzura od běžných lidí. Díky novým společensko-mediálním sítím, založeným na spolupráci, je dnes mnohem snadnější, aby se lidé spojili a zničili svobodu slova. Dělají to stylem „udělej si sám“, od zdola nahoru místo starého postupu cenzorů od zhora dolů. Říkejme tomu uživatelem vytvořená cenzura.

[…]

Google má možnost jednoduše zrušit váš přistup k blogu. Nedělají to příliš často, tedy pokuď nejde o situaci ve které je váš blog plný nezákonného materiálu, jako například videí porušujících autorská práva. Poté, kdy velký počet lidí upozorní na váš blog, Google většinou znemožní vyhledání vašeho blogu. Nikdo nebude schopný váš blog najít když budou hledat na Bloggeru nebo Googlu. Jediní lidé kteří váš blog najdou budou ti, kteří o něm již vědí a mají přesnou adresu.

[…]

Cenzura prováděná starým dobrým způsobem se už nenosí. Vaše videa a blogy nejsou odstraněny. Jednoduše jsou ukryty v záplavě informací které vytvářejí uživatele. Pokud vás není možné najít na internetu, rovná se to cenzuře. Ale necenzuruje vás vyšší moc nahoře. Cenzoruje vás dav.

Další trefa do Protokolu:

12.[…] Když se puls zrychlí, tyto ruce odvedou veřejné mínění směrem, kterým potřebujeme, protože vzrušeny člověk ztrácí všechen zdravý úsudek a snadno podléhá sugesci. Ti hlupáci, kteři si budou myslet, že opakují názory z novin jejich vlastního tábora, budou opakovat náš názor nebo názor, jenž je pro nás žádoucí. V marné víře, že nasledují orgány své strany, budou ve skutečnosti následovat vlajku, kterou jim rozvineme my.”

Navzdory všemu stále existuje hrstka těch, kteří věří v racionální myšlení. Ti kteří usilují o to vídět svět takový jaký je, což je jediná cesta jak rozšmodrchat jeho početné záhady. Jakým způsobem je patokracie odměňuje?

Vědci po politickém útoku cenzurují sami sebe

Vědci se v grantech a odborných pracích vyhýbají sporným slovům a tématům.

Nová studie odhalila, že vědci, jejichž práce se stala centrem zájmu během politické debaty o výzkumu financovaným americkým Institutem pro zdraví (NIH) v Bethesdě Marylandu, cenzurovali svoji další práci. [1]

[…]

Sociolog z University in New York Peter Bearman tvrdí, že studie ukazuje jak vnímání ideologického klimatu vedlo vědce vyvarovat se výzkumnách projektů, o kterých se domnívají že by nebyly financovány, nebo které by jim zabráníly v budoucnosti dostat financování. Bearmanova práce nebyla součástí sporu, ale i on byl vystaven kritice za jeho výzkum v oblasti sexuální zdrženlivosti mladistvých.

Studie dále odhaluje jak NIH, instituce která má být izolována od politických zásahů, byla „poskvrněna honem Bushovy administrativy za ideologickou čistotou namísto efektivní vědy“, tvrdí Bearman. Dokazuje to že vědci, jejichž výzkum spadá do politického zájmu „neprovozují nejlepší vědu jaké jsou schopni, protože se obávají že podobný návrh byl nebyl podpořen“. Dále tvrdí, že to může vést k praktikování druhořadé vědy a šíření pseudovědy.

Není zajímavé, že hlavním parametrem při honu za granty na výzkum je heslo „publikovat nebo zhynout“? Vypadá to že Protokoly myslely i na to:

„7. […]Pokud se najde někdo, kdo zatouží psát proti nám, nenajde nikoho, kdo by mu chtěl jeho dílo vytisknout, neboť tiskař bude muset požádat autority o svolení. Tak budeme vědět předem o všech úkladech připravovaných proti nám a zneškodníme je tím, že s předstihem vysvštlíme předmět, jimž se dílo zabývá.


Proti sionismu a za lid

Většina z probraných témat se buď přímo nebo nepřímo týká sionismu. Stává se často, že lidé kteří se proti němu postaví jsou obviněni z antisemitismu. Což je samozřejmě mylná představa, která byla vytvořena aby zaručila beztrestnost psychopatům, kteří skrývají své skutečné záměry pod iluzí náboženství a mýtů. Místo toho abychom opět vysvětlovali proč jde o mylnou představu, chtěli bychom skončit citátem nedávného prohlášení slušného ortodoxního Žida – lidská bytost která má jak srdce tak i mozek a je tudíž schopen prohlédnout lež:

Jak dlouhou budou židovští a nežidovští politici, kteří se ohánějí odkazem civilizace a morálky, mlčet tváří v tváří pokračujícímu státnímu terorismu, který uplatňuje sionistický stát proti palestinskému lidu, který je nejviditelněji v Gaze, kde se sionisti domnívají že můžou Palestince vyhladovět k poslušnosti, v rozporu se všemi zásadami mezinárodního práva, proti veškerým náboženským hodnotám obecně, VČETNĚ hodnot židovské víry???!!

Jak dlouho bude dovoleno aby vše pokračovalo??

Naléhavě prosíme světové společenství a světové politiky aby zastavili sionistický státním terorismus!! Ve jménu Boha!

Ve jménu lidstva!

Teroristický režimu státu Izraele potlačuje, vyhání a pronásleduje Palestince již 60 let, a očekává že Palestinci budou jednoduše nečině přihlížet zatímco vše probíhá! Mají se snad Palestinci stát kolaboranty ve své vlastní zkáze? Mají se jednoduše vzdát, aby odškodnili sionisty za to, co se stalo během druhé světové války, tisíce mil daleko?

Pro politiky s mravnimi zásadami a odvahou je čas povstat a konečně prohlásit A DOST!! Státu Izrael již nesmí být nadále tolerováno, aby se dopouštěl zločinů! Tento zlomyslný, ničemný etnokratický stát musí být rozpuštěn a Palestincům musí být vráceny jejich práva!

Modlíme se aby si náše prosba našla svoji cestu do srdcí a myslí těch, kteří mají moc ukončit šílenství rozpoutané státem Izrael, který je ozbrojený až po zuby nejnověšimi zbraněmi, které používá na Palestincích, a kterými vyhrožuje celému Blízkému východu, když sionisté požadují aby se celý svět vzdal jejich politice!

Sionisté moc dobře vědí, že jejich stát stojí na pokraji zhroucení a jsou připraveni stáhnout sebou na dno miliony Židů a nežidů!! Svět je vystaven vážnému nebezpečí pokud sinisti nebudou zastaveni!!

Nechť Bůh na nebesích slyší naše modlitby!

Rabín Meir Hirsh
Neturei Karta Palestine
P.O.Box 5053 Jeruzalém, Palestina
E-mail: [email protected]


Poznámka:

Poslední události v Palestině: 27.12.2008 – Izrael zabil v pásmu Gazy 208 lidí, Hamas vyzval k třetí intifádě , Izrael zasypává raketami Gazu. Zahynulo přes 200 lidí


Opakuji co bylo již zmíněno v článku:

… Jaký je tedy sionistický plán? Tentokrát není třeba příliš spekulovat, neboť náměstek izraelského ministra obrany Matan Vilnai nám přesně vysvětlil co se děje: celoplošná invaze Gazy je jen otázkou času a armáda je již připravena. Jak píše Jonathan Cook:

Veškerá opatření [odsunutí osadníků, stáhnutí IOS (izraelské obranné síly) na hranice Gazy] byla vymyšlena s jediným záměrem: přesvědčit svět, že Izrael ukončil okupací Gazy a tudíž může ignorovat okupační zákony a přistoupit k trvalému násilí.

Členové vlády se stavěli do fronty, aby vyjádřili podobné postoje. Například Ehud Olmert prohlásil, že obyvatelům Gazy by nemělo být dovoleno žít „normální život“, Avi Dichter věří že by mělo dojít k potrestání „bez ohledu na to, jak moc to bude Palestince stát“, Meir Sheetrit naléhal, že by si Izrael „měl v Gaze vybrat čtvrť a srovnat jí se zemí“ – postup který ministři probírali minulý týden.

Současná nová ofenzíva izraelského rasismu vypadá vážně. Vzhledem k současnému politickému klimatu není žádným překvapením, že v kategorii nelidská prohlášení nalézáme Likudského člena Knessetu, který navrhl aby palestinští věžňové byli izraelskou armádou použiti jako lidské štíty. Náměstek ministra vnitra Vilnai nám připomněl, že podobná slova představují skutečné úmysly a nejedná se jen o prázdná slova. Řekl že Izrael „je velmi blízko k rozsáhlé invazi do Pásma Gazy“.

Většina z probraných témat se buď přímo nebo nepřímo týká sionismu. Stává se často, že lidé kteří se proti němu postaví jsou obviněni z antisemitismu. Což je samozřejmě mylná představa, která byla vytvořena aby zaručila beztrestnost psychopatům, kteří skrývají své skutečné záměry pod iluzí náboženství a mýtů.

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank