Pomoc pro Gazu, lži a videozáznam: sionistická propaganda se rozapadá i při sebemenším zkoumání

Ruční rozbrušovačka – oblíbená zbraň ‚Al Kajdy‘

Jak jistě mnozí z vás vědí, Izrael přepadl nedávnou humanitární misi do Gazy, zabil několik lidí na palubě, další zranil, zmocnil se lodí a následně přesunul všech 700 lidí do věžnice v jižním Izraeli. Taková jsou fakta této záležitosti.

Od doby kdy došlo k této události, bylo z úst izraelských představitelů a rádoby expertů v amerických hromadných médiích vypuštěno mnoho lží, ospravedlňování a paramoralistických nesmyslů. Mezi největší nesmysl, který lze nejjednodušeji vyvrátit, patří tvrzení, že flotila vezla do Gazy zbraně, které měly být použity proti Izraeli.

Izrael publikoval záběry „zbraní“ a „válečného materiálu“, které zabavil flotile svobody, tato zásoba „smrtonosných zbraní“ obsahuje kuchyňské nože, kapesní nože, různé tyče, ruční rozbrušovačky, plynové masky a několik protistřepinových vest. Cože? Žádné střelné zbraně?

Ale počkejte, kuchyňské nože na lodi, kde se na týden dlouhé plavbě stravovaly stovky lidí? Šokující! Růžné dlouhé tyče…na lodi? Nehorázné! Plynové masky a neprůstřelné vesty ve vlastnictví lidí, kteří plánovali vylodění v Gaze, v místě které je největším otevřeným vězením na světě, kde jsou nevinní lidé pravidelně napadáni slzným plynem a střílení Izraelskými obrannými silami (IOS)? Nemyslitelné! A ty ruční rozbrušovačky! Pane bože, dobrý příklad životu nejvíce nebezpečné protipěchotní zbraně!

Izraelská armáda a vláda, při nabízení právě těchto položek jakožto důkazu nepřátelských úmyslů ze strany mírových aktivistů, docela dobře stanovily, že míroví aktivisté byli přesně to, co říkali že jsou – míroví. Dokonce i záběry těchto docela neškodných ‚zbraní‘ byly zpochybněny.

Navíc lodě byly prověřeny v místě odplutí, Řecku a Turecku. Navíc byla najata nezávislá bezpečnostní firma, aby ověřila nepřítomnost zbraní. Každý, kdo se nalodil, byl prohledán a k tomu turecká vláda prolustrovala všechny turecké pasažéry, aby měla jistotu, že na lodi nejsou žádní extrémisté.

Další šířená lež je, že se komanda nějakým způsobem bránila před cestujícími. To je naprostý nesmysl, Izrael poslal svá komanda, aby loď napadla a násilně nad ní převzala kontrolu. Sebou měli střelné zbraně, nože a tasery a použili smrtící sílu, aby zpacifikovali kohokoli, kdo by se pokusil vzdorovat jejich únosu. V průběhu toho všeho zabili 19 lidí, zranili mnoho dalších a každého terorizovali. Jestli byli na moři nějací teroristi, pak na sobě měli uniformy IOS. Očití svědkové potvrdili, že i před naloděním bylo na flotilu stříleno. Tato verze událostí byla dokonce potvrzena členkou izraelského Knessetu Haneeni Zoubi, která byla na palubě lodi Mavi Marmara. Izraelci dokonce zašli tak daleko, že upravili nahrávku komunikace mezi loděmi, která proběhla mezi frigatou IOS a lodí Mavi Marmara, kdy do dialogu lodí s pomocí vložili „antisemitické“ komentáře. Jak již bylo mnohokrát zmíněno, neexistuje žádná zvrhlost, ke které by se izraelská vláda a armáda nebyly ochotny snížit, ve snaze ospravedlnit brutální zacházení s Palestinci.

blank
Nacisti neměli nic podobného – Gaza, největší koncentrační tábor na světě, díky laskavosti Izraele

Když to tedy nebyla hrozba „terorizmu“ proti Izraeli, nebo pašování zbraní do Gazy, které Izraelce tak znepokojuje, jaký je tedy skutečný důvod násilného odporu nedovolit žádné lodi s pomocí zakotvit v Palestině? A proč jsou ti míroví aktivisté tak moc odhodlaní blokádu prolomit a proč nehodlají přijmout nabídku Izraele, aby místo toho všeho zakotvili v Izraelském přístavu – odpověď lze shrnout do jednoho slova – úhel pohledu. Tím, že Izrael odmítá komukoli svobodný přístup do Gazy, je schopný pokračovat v upírání legitimity Palestině jako národu a lidu. Dokud je Palestina odříznuta od zbytku světa, pokud nikdo nemůže ani dovnitř ani ven, tak jednoduše neexistuje – alespoň by v to Izraelci chtěli věřit. Jedná se o snahu v myslích lidí etnicky a zeměpisně vyhladit Palestinu z mapy světa (nebo ze „stránek historie“) před možným pozdějším fyzickým vyhlazením. Tento záměr byl vždy cílem sionistů, kterého má být dosaženo se svolením zbytku světa, jakýmikoliv a všemi dostupnými způsoby, kde mezi hlavní patří lži, klamání a lest.

Je zajímavé poznamenat, že toto znepravňování palestinského práva na státnost, je přesně tím samým, z čeho izraelská vláda obviňuje palestinské vedení, že páchá v Izraeli. Jak jsme již v minulosti psali, jedná se o ústřední vlastnost psychopata, obviňovat ostatní z toho, co sám dělá.

Mezinárodní společenství rychle pochopilo pravou podstatu tohoto útoku a odsouzení se rozezněla po celé Evropě až po Střední východ. Nicméně v USA se pravdě vyhýbají za každou cenu.

Tímto se dostávám k Obamově reakci: křiklavá, impotentní a demonstrující poddanost jeho opravdovým pánům, Obama chce čekat na ‚více informací‘ a dát Izraeli čas na dostatečné vyšetření… jako kdyby Izrael byl sám schopný vyšetřit své vlastní zločiny. Možná bychom měli BP dát na starost vyšetření své vlastní viny [za únik ropy v Mexickém zálivu, pozn.překl.], nebo Goldman-Sachs jejich… Možná Timothy McVeigh měl být svým vlastním soudcem a porotou svého vlastního soudu… tedy opět se jedná o další nehorázný nesmysl.

Tento článek vyzvihuje důležitý bod a já vám teď chci prostřednictvím krátkého mentálního cvičení objasnit, jak moc je tato situace zaostalá: na chvíli si představte, že Írán okupuje židovskou část jeho státu, že ji každé dva roky brutálně napadá, krutě zde vraždí muže, ženy a děti… a nyní se mezinárodní konvoj pokouší prolomit íránské smrtelné sevření židovského území, prostřednictvím poskytnutí dodávek pomoci. Jednoduše vezměte tento scénář a nahraďte Izrael Íránem… umíte si představit to pobouření?

Já ano a myslím si, že právě toto jde k jádru celé záležitosti. Dokud bude Izrael chráněncem a příjemcem pomoci od USA, nemůže udělat nic špatně. Dokud bude mít sionismus ve své moci masová média, vždy budeme mít duté hlavy, opakující lži a chrlící nesmysly, které mají ospravedlnit vraždění a státem sponzorovaný terorizmus.

Pravda nám poskytne ochranu a dá nám sílu, ale její nalezení není jednoduché a je nutné pamatovat si promlouvat ji nahlas a často.

Dále bylo odhaleno, že izraelský nájezd na flotilu míru nebyl posvěcen na řádných místech ve vládě, což vede k otázce, kdo celou akci schválil? Rahm Emmanuel se 26. a 27. května setkal s Netanyahuem, takže otázkou je, co USA věděly nebo schválily dopředu?

Pokud jste již tak neučinili, silně doporučuji kontaktovat vaše senátory, reprezentanty a Bílý dům a ukažte že podporujete mírové aktivisty a naléhejte, aby tlačili na ukončení blokády Gazy. Stačí rychlý email, telefonát nebo vyplnění internetového formuláře. Ať je váš hlas slyšet!

 

Komentář Na Severu:

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

Ke Gaze zamíří další lodě, včetně židovské (updatovaný souhrn)

Více o komunikaci mezi loděmi: Hasbara failed – “Drž hubu, vrať se do Osvětimi”

Gaza a psychopati


Zdroj: Aid to Gaza, Lies & Videotape: Zionist Propaganda Falls Apart with the Slightest Inquiry

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

One thought on “Pomoc pro Gazu, lži a videozáznam: sionistická propaganda se rozapadá i při sebemenším zkoumání

 • blank
  August 23, 2010 at 08:20
  Permalink

  V žádném případě nechci zlehčovat výše uvedené, jen bych rád přidal svůj postřeh. Před cca 25 roky jsem měl příležitost pobývat delší dobu v Sýrii a tam jsem teprve pochopil že nepřátelství mezi Izraelem a Palestinou je velmi hluboce zakořeněné. Poslechem jazyka na místě jsem pochopil, že Palestinci sami sebe pojmenovávají "Palestinii", českému uchu to zní jako "Falestinii" – jazykovým kotrmelcem do češtiny = Filištíni a ejhle: o čem že to píše Roark Bradford v knize Černošský pánbůh a páni Izraeliti?

  Židi a Filištíni se tam mydlej hezkej pár století!

  Takže zklidnit tamní situaci je běh na dalších pár století, pokud vůbec této krásné planetě ještě nějaké to století zbývá

  🙁

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank