Chystá se ,elitníʼ převrat proti nově zvolenému prezidentovi Trumpovi

Bernhard
Moon of Alabama

 

  • ,Elitníʼ pokus o převrat je v plném proudu proti zvolenému americkému prezidentovi Trumpovi.
  • Převrat je řízený táborem Hillary Clintonové ve spojení se CIA a neokonzervativními silami v Kongresu.
  • V plánu je použít nesmysl CIA jak „Rusko zařídilo vítězství Trumpa“, aby se Sbor volitelů obrátil proti němu. Celý případ by se potom přesunul do Kongresu. Hlavní neokonzervativci a část válečných štváčů mezi republikány by pak mohla předat prezidentství Clintonové, nebo pokud se to nepodařilo, dosadit na trůn Trumpova zvoleného viceprezidenta Mike Pence. Pravidelné mezistranické válečné profitování, kterému díky Trumpovu prezidentství hrozí přerušení, může pokračovat.
  • V případě, že převrat uspěje, je pravděpodobné násilné povstání ve Spojených státech s nepředvídatelnými následky.

Výše uvedená tvrzení jsou dosud jen obecná představa. Žádný obecný plán nebyl zveřejněn. Nyní je však tento záměr zcela zřejmý.

Prioritním cílem je upřít Trumpovi prezidentství. Je příliš nezávislý a nebezpečný pro několik mocenských center uvnitř amerických vládnoucích mocenských kruhů. Jsou to:

  • CIA, která se stala Centrální Atentátní Agenturou během Bushovy a Obamovy administrativy. Obrovské části jejího rozpočtu jsou závislé na pokračování války proti Sýrii a dronových vražedných kampaních v Afghánistánu, Pákistánu i jinde. Trumpova silnější izolacionistická politika by pravděpodobně ukončila tyto kampaně a související rozpočtová koryta.
  • Zbrojní průmysl který by mohl přijít o svůj obrovský odbyt u svých významných zákazníků v Perském zálivu pokud by měl prezident Trump omezit americké zasahování na Středním východě i jinde.
  • Neokonzervativci a Likudnici kteří chtějí mít USA jako zbraň Izraele, aby mohli kroutit paže na Středním východě ve prospěch sionistů.
  • Generálové, váleční jestřábi, vojenští a „humanitární intervencionisté“, pro které je jakékoliv snížení role USA jako primární světové moci ve světě v rozporu s jejich přesvědčením.
Současný ředitel CIA Brennan, vedoucí postava mučícího programu CIA a Obamův consigliere, patří do Clintonová/anti-Trump tábora. Dřívější ředitelé CIA Hayden a Panetta jsou veřejnými příznivci Clintonové, stejně jako král mučitel a bývalý náměstek ředitele CIA Michael Morell.Není tedy žádný div, že CIA vede protiruskou kampaň. Jejím současným úkolem je implantovat veřejnosti USA myšlenku, že ruský zásah ovlivnil volby v USA ve prospěch Trumpa. Cílem je delegitimizace Trumpova vítězství v očích médií a veřejnosti, ale ještě více v očích voličů ve sboru volitelů. CIA je silně podporována stejnými médií hlavního proudu, která nadržovala Clintonové během voleb. (To jsou, a ne náhodou, ta samá média, která protlačovala dřívější kampaň CIA „Saddámovy zbraně hromadného ničení“.)

Pokud by 37 republikánských voličů, dosazených voliči v jejich státech aby hlasovali pro Trumpa, bylo přesvědčeno, aby se místo volby Trumpa zdrželi hlasování nebo hlasovali pro někoho jiného, Trumpovi by chybělo potřebných 270 hlasů. Celá volba prezidenta by pak přešla do Sněmovny reprezentantů.

V případě, že voliči budou hlasovat pro Trumpa, stále existuje možnost, že by členové Sněmovny a Senátu mohli oficiálně zpochybnit hlasování a způsobit zpoždění, nebo vyšetřování Kongresu a právní napadení.

Zde jsou podrobnější obecné postupy a specifika pro Sbor volitelů, jak je vysvětluje Administrace národních archivů a záznamů.

Ačkoliv neokonzervativci nemají žádnou skutečnou podporu mezi americkými voliči, mají silné postavení ve významné části Kongresu a u příslušných komentátorů v médiích hlavního proudu. Mnoho předních neokonzervativců a váleční jestřábi jako Robert Kagan, Max Boot a redakce Washington Post, kteří podporovali Clintonovou během její kampaně. Clintonová dokonce měla reklamní kampaně s republikánskými Kongresovými osobnostmi, jako je Lindsay Graham, Sasse a Flake.

Sněmovna a většina Senátu se můžou, pokud půjde do tuhého, přiklonit na stranu proti Trumpovi. Ale bez ohledu na výsledek by určitě došlo na intenzivní právní napadení a já očekávám, že tento případ by šel až k Nejvyššímu soudu.

Jako alternativa k právním vylomeninám by Trumpova inaugurace mohla být odložena na základě Obamova příkazu zpravodajské komunitě, aby vytvořila formální přezkoumání ruské intervence ve volbách do 20. ledna.

Tím že se zadá vypracování „úplného přehledu“ nařčení ruského [zasahování] do volebního procesu2016, prezident Barack Obama se tím v podstatě ptá zpravodajské komunity, aby udělaly analytický úsudek o platnosti voleb, které dosadí Trumpa do Oválné pracovny.

Kompromis v Kongresu by mohl znamenat vyčkat na analýzu zpravodajské komunity a poté ji projednat před potvrzením Trumpa jako prezidenta. Mezitím by byl dosazen zvolený viceprezident jako prezident v zastoupení:

V případě, že se zvolenému prezidentovi nepodaří kvalifikovat před uvedením do úřadu, §3 20. pozměňovacího návrhu uvádí, že zvolený viceprezident bude konat jako prezident až do té doby, než se prezident kvalifikuje.

V případě, že se kongresový nebo právní proces kolem Trumpovy volby zpozdí, mohl by takový stav přetrvávat dlouhou dobu. Vládnoucí washingtonský blob nebo borg [borgové, pozn. překl.] by  klidně mohl žít se zastupujícím prezidentem Pencem, zatímco Trump by neměl žádné oficiální slovo v jakékoli vládní záležitosti.

Zásah médií na straně proti Trumpovi je velký.

Ale nejprve mějte na paměti, že neexistuje žádný veřejný důkaz, NIC, že Rusko opravdu mělo co do činění s DNC [Demokratický národní výbor, pozn. překl.] nebo Podestou, nebo jinými úniky a zveřejněním e-mailů od různých vývodů jako Wikileaks.

Craig Murray nás ujišťuje že ví, že nešlo o nabourání systému, ale o úniky zevnitř a že zná osobu(y) která(é) to uvolnila(y). Bývalí zpravodajští představitelé, včetně technicky velmi dobře informovaného bývalého úředníka NSA Williama Binney, se shodují, že příběh o nabourání je falešný.

Jediné co jsme všichni doposud slyšeli nebo viděli jsou fámy z doslechu a nepodložená tvrzení o důkazech. Pro mě jako zkušeného odborníka v oblasti IT je případ technicky směšný, stejně jako Murray vysvětluje zde . V případě, že vůbec došlo k údajnému nabourání, údajné metody provedení byly tak běžné, že by to mohl udělat kdokoli. Není zatím ani jeden prohlašovaný fakt, který by bylo možné považovat zpoloviny za přijatelný důkaz, že „to udělalo Rusko.“

Ale přesto New York Times vydalo velký balík článků, který nám říká že „to Rusko udělalo“, zákládající se na nefaktických zvěstech CIA a neprofesionálních IT tvrzení podle Crowdstrike, což je sama sebe propagující IT bezpečnostní agentura, kterou DNC najal a zaplatil. Předtím Washington Post publikoval silná tvrzení o ruském zásahu od anonymních úředníků. NBC News to nyní přebilo se „zpravodajskými představiteli“, kteří tvrdí, že Putin sám řídil nabourávací  kampaň. Autoři příběhu jsou dlouholetí řadoví novináři s kontakty Bill Arkin a Ken Dilanian, který je známý že si nechává od CIA kontrolovat své články před zveřejněním. Příští zpráva nám bude tvrdit, že sám Vladimir Vladimirovič seděl u klávesnice.

Mnohé zdroje zpráv a úvodníky následují podobné „stopy“.

Část plánu, který kampaň Clintonové vypracovala, byla vysvětlena bývalou opoziční výzkumnou poradkyní pro Národní demokratický výbor, ukrajinskou Američankou Alexandrou (neboli Andrea) Chalupa v tomto vlákně: 

Andrea Chalupa @Andrea Chalupa

11. prosince

1.) Sbor volitelů se sejde 19. prosince. Pokud Voliči budou ignorovat #Stavohrožení ve kterém jsme, & Trump je zvolen, můžeme ho zastavit 6. ledna v Kongresu

2) Pokud budou nějaké námitky vůči hlasování Sboru volitelů, musí být podány písemně, podepsány alespoň jedním členem Sněmovny & 1 senátorem 3) Jsou-li předloženy námitky, Sněmovna & Senát se odeberou do svých kuloárů, aby zvážily jejich opodstanění na základě postupů stanovených ve federálním zákoně.

Úvodníky a názorové články v hlavních novinách tlačí tento plán dopředu. Jako příklad z dlouhého seznamu A.J. Dionne ve Washington Post:

Zjištění CIA, že Rusko aktivně zasahovalo v našich volbách, aby byl Trump prezidentem, je velmi dobrý důvod, aby Volitelé zvážili, zda by měli uplatnit samostatné rozhodování. Přinejmenším by měli být poučeni o tom, co CIA ví, a zejména o tom, zda existuje nějaký důkaz, že Trump nebo jeho pobočníci pracovali s Ruskem během kampaně.

Úvodník The New York Times lamentuje nad Trumpovým zesměšňováním pohádek, které CIA propaguje.

Mnoho lidí, kteří hlasovali pro Trumpa, bude znechuceno a pobouřeno zda a kdy bude Trumpovi odepřen jeho úřad. Mnozí z nich jsou ozbrojeni a budou protestovat. Násilí je zaručeno pokud by měl převrat úspěch.

Trump vybral čtyři bývalé generály, kteří se mají připojit k jeho kabinetu a personálu. V případě, že dojde k vystupňování problémů, může nás zhruba čekat scénář, který byl představen v roce 1992 ve vojenském dokumentu: Počátky amerického vojenského převratu v r. 2012 (PDF) od Charlese J. Dunlapa.

Odkaz na původní článek: ‘Elite’ coup is being orchestrated against president-elect Trump

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank