Falešné zprávy: Bílé přilby manipulují se smrtelně toxickým ‚sarinem‘ bez rukavic, masek a s cigaretou

Alex Christoforou
The Duran
©Via YouTube/SMART News Agency
Bílé helmy jsou nyní forenzními experty a vyšetřovateli chemických zbraní
S každým dalším dnem se Bílé helmy odhalují jako džihádističtí ISIS – Al Kajda podvodníci, ale to již většina čtenářů tohoto webu ví. The Duran nedávno publikoval výbušnou studii od švédské nevládní organizace Doctors for Human Rights (SWEDHR), která ukazuje, jak Bílé helmy nezachraňují, ale vraždí děti, na rozdíl od toho, co by vám Netflix a George Clooney chtěli nakukat. A teď můžeme vidět Bílé helmy jak předstírají, že manipulují s jedovatým sarinem, který, jsme si jisti, bude poslán do Laboratoří Johna McCaina s.r.o., kde Asad a Rusko budou shledáni vinnými z chemického útoku na „krásné děti“.

 


Zajímalo by nás, při sledování těchto forenzních expertů/vyšetřovatelů chemických zbraní/bojovníků za svobodu/lékařů/záchranářů Bílých helem, proč někteří lidé mají masky a jiní ne. Proč někteří muži mají rukavice a jiní ne. Někteří džihádisté od Bílých helem se dokonce motají kolem sarinu, přičemž pokuřují.
Zdá se, že Británií financované Bílé helmy si vesele užívají vysedávání okolo a natáčení sběru sarinu pro západní média hlavního proudu, aby ta je mohla vesele distribuovat po celém světě pro západní ovčany, neboť jsou radostí bez sebe při myšlence odstartování světové války a vyvěšení černé vlajky nad Damaškem.
#SyriaHoax
OOPS! While al-Qaeda’s “Health Directive” collects “sarin samples” guy in black has a smoke https://t.co/HtBiH0XfmE#Idlib #Syria pic.twitter.com/bgZR0V2TKz

— the Lemniscat (@theLemniscat) April 11, 2017

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank