SOTT Proměny Země – leden 2018: extrémní počasí, planetární změny, bolidy

SOTT Media

Extrémní mrazy se po celém světě stávají novou normou, kdy každou zimu dochází k několikanásobnému prolomení sněhových rekordů doprovázených extrémně nízkými teplotami. Tento jev má již významný celosvětový dopad na plodiny, základní infrastrukturu a každodenní život.
 
Tento rok většina území USA nadále zažívala jednu z nejhorších zim. Poté co teploty trochu vystoupaly způsobilo sněhové a ledové tání ničivé záplavy na středo a severozápadě země.
 
Mezitím Čína, Japonsko, Tchaj-wan a Japonsko také zaznamenaly rekordní sněhové srážky a mráz, a extrémní chlad se také objevil na neobvyklých místech jako Maroko, Tanzánie, Turecko, Irán, Izrael a Saúdská Arábie. A samozřejmě Evropa jako obvykle dostala svůj spravedlivý podíl.
 
Vítr o síle hurikánu způsobil tento měsíc zmatek v Evropě, USA, Asii a Latinské Americe a v některých případech byl doprovázen nebývalými tornády.
 
Ohnivý kruh vykazoval zvýšenou aktivitu, po celém světě vybuchovaly sopky, spolu s několika silnými zemětřeseními. Někteří výzkumníci spojují tyto jevy se zvýšeným výskytem kosmických paprsků.
 
Takže si lidičky navlečte své teplé kabáty, protože vzhledem k přicházejícímu nástupu slunečního minima v rámci současného 11-iletého cyklu může brzy dojít k tomu, že budeme nuceni čelit začátku nové mini (nebo ,maxiʻ) doby ledové.
 
Pokud se vám video líbí, prosíme, sdílejte!
 
Navštivte naše stránky: http://sott.net
 
 
Sledujte nás na: http://twitter.com/SOTT:NET
 
Posílejte nám vaše fotky a videa na [email protected]
 
Zvažte přispění na provoz SOTT: http://www.sott.net/page/3-Support-So…
 
Použitá hudba: “Escape from the Temple”, Petr Kiilstofte: https://machinimasound.com/music/esca…
 
Licence v rámci Creative Commons Atribution 4.0 International: http://creativecommons.org/licenses/b…
 
Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank