SOTT Proměny Země – srpen 2018: extrémní počasí, planetární změny, bolidy

Silné deště, krupobití, záplavy a sesuvy půdy v tomto měsíci nadále páchaly velké škody, od Číny po USA. Stovky osob zemřely a tisíce byly odsunuty.

Vlny veder, které udeřily v některých částech Evropy, Austrálie a Spojených Států, byly nahrazeny neskutečným množtvím deště – a dokonce i sněhem v případě Sardinie – během nebývalých teplotních poklesů. Ale Sardinie nebyla jedinou oblastí, která dostala velkou dávku srpnového sněhu, Austrálie, Uruguay a také Alpy dostaly svůj podíl.

V Ohnivém kruhu pokračovala silná aktivita, a to nejen v podobě vulkanické činnosti, ale i sérií silných zemětřesení nad 6. magnitudou, které otřásly Indonésií a usmrtily více než 300 osob, zatímco Venezuela byla zasažena zemětřesením o síle M7.3, nejsilnější za posledních 118 let. V srpnu se po celém světě objevil stále větší počet vodních smrští, “ohnivých tornád” a prašných vírů. V minulosti to byl zácný jev, ale vodní smrště jsou dnes v některých oblastech stále častější. Současně se tyto víry ohně, vody a prachu objevují na velmi neobvyklých místech.

A korunu tomuto šílenství nasadilo několik jezer a řek po celém světě, které v srpnu jednoduše zmizely. Co se to děje? Jen čas ukáže!

Pokud se vám video líbí, prosíme, sdílejte!

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank