Transgenderová strategie odhalena: zničit všechny akademiky, kteří s nimi nesouhlasí

Jonathon Van Maren
The Bridgehead

 

© The Times Natacha Kennedyová, výzkumná pracovnice na Goldsmithsově univerzitě v Londýně, která zde take pracuje pod jménem Mark Hellen.

 

Dr Lisa Littmanová z Brownovy univerzity ve Spojených státech právě osobně okusila, jak vypadá rozvášněná trans banda, když je váš výzkum v rozporu s jejich ideologií – její recenzovaná práce byl stažena zbabělými byrokraty Brownovy univerzity, kteří nechtěli vypadat, jako že nejdou s dobou. Ve Velké Británii je biologický muž (nebo transgender žena) vedoucím této bandy- lektor(ka) na Goldsmithsově univerzitě v Londýně Natacha Kennedy. Z článku novin The Times:

Transgenderový lektor vytvořil očerňovací kampaň, namířenou proti všem akademikům napříč Spojeným královstvím, ve které byly univerzity označeny jako nebezpečné a obviněny z „trestné činnosti nenávisti“, pokud odmítly přijmout názory aktivistů, že biologičtí muži mohou být ženy.

Natacha Kennedyová, výzkumná pracovnice na Goldsmithsově univerzitě v Londýně, která zde také pracuje pod jménem Mark Hellen, čelí obviněním z „absurdního“ útoku na akademickou svobodu poté, co vyzvala tisíce členů uzavřené facebookové skupiny, aby sestavovali a šíříli seznam který zostuzuje akademiky, kteří nesouhlasili s teoriemi aktivistů o pohlaví.

Nemůžu najít žádné vysvětlení, jak může jedna osoba, která tvrdí, že je žena, pracovat pro stejnou instituci jako muž s úplně jiným jménem. Nikde neexistuje žádné vysvětlení a je těžké si nevšimnout podobnosti tohoto alter-ega se schizofrenií. Více:

blank
Dr. Lisa Littmanová, lékařka-výzkumná pracovnice na Katedře behaviorálních a sociálních věd na Brownově univerzitě.

Internetové fórum, které The Times navštívily, také odhalilo, že členové plánovali obvinit nepoddajné profesory z nenávistných trestných činů, aby docílili jejich vyhození z práce. Univerzity v Readingu, Sussexu, Bristolu, Warwicku a Oxfordu patřily mezi ty, které mají „nezabezpečené“ katedry, protože zaměstnávají akademiky, kteří veřejně zpochybnili přesvědčení, že „trans ženy jsou ženami“, nebo zpochybňovali potenciální dopad změn vyplývajících z navrhovaných  genderových zákonů na ženy a děti.

Slečna Kennedyová uvedla, že tento seznam je nezbytný, aby se studenti mohli vyhnout tomu, že by přijali místo na „nebezpečném” kurzu. Aimee Challenor, bývalá kandidátka na stranu Zelených, jejíž otec pro ni pracoval jako její volební agent, přestože čelil obviněním ze znásilnění a mučení desetileté dívky, za což byl později poslán do vězení, byla mezi těmi, kteří odpověděli na příspěvek paní Kennedyové z 14. srpna ve Facebookové skupině Trans práva ve Velké Británii, s návrhy koho umístit na černou listinu. Všichni jmenovaní akademici byli ženy.

Chvíli se nad tím zamyslete: akademici, na které se zaměřili trans aktivisté, jsou všechny ženy – a většinou feministky. To, co trans aktivisté požadují, není nic jiného než zničení ženství. Chtějí přinutit akademiky, aby souhlasili s jejich názorem, že kategorie žena je ve své podstatě subjektivní a kdokoliv k ní může získat přístup; a proto tvrdí, že je nyní zcela možné, aby dívky měly penisy. Mnohé z feministek (které byly radikály své doby) jsou v šoku z tohoto bizarního obratu událostí:

Členové skupiny tvrdili, že katedra filosofie Univerzity v Sussexu je „očividně nebezpečným prostředím“, kvůli přítomnosti Kathleen Stockové, profesorky, která argumentovala proti předefinování kategorie žen a lesbiček tak, aby zahrnovala i muže. „Podejte na ní obvinění ze spáchání trestného činu nenávisti, a potom proti předsedovi a místopředsedovi,“ doporučil jeden člen. „Protáhněte je přes zk**veně žhavé uhlíky.“

Rosa Freedmanová, odbornice na zákon o lidských právech na univerzitě v Readingu, také rozzuřila aktivisty svým prohlášením, že biologičtí muži by neměli mít přístup do ženských azylových domů. Jedna aktivistka uvedla, že se pokusila podat stížnost, ale bylo jí řečeno, že profesorka Freedmanová má právo na svobodu projevu. „Moje odpověď je o něco silnější a několikrát používám slova ,nenávistná řečʻ,“ řekla ve skupině. Jiný aktivista navrhl: „Použijte formulaci …,Takže univerzita Reading podporuje zaměstnance, kteří používají nenávistné projevy proti studentům?ʻ“

Všimněte si, že fráze „nenávistná řeč“ se stala téměř bezvýznamným pojmem, který trans aktivisté používají jako klacek k bití po hlavě lidí do té doby, dokud nejsou ochotni zaskřehotat věty, kterým nevěří, jako např. „muži mohou otěhotnět!“ Svoboda projevu je koncept, který trans aktivisté považují za hrozbu pro jejich ideologickou agendu a tedy něco, co by chtěli rádi potlačit. Přestože je tak lákavé smát se směšnosti jejich tvrzení, jejich agenda má mimořádně nebezpečné následky pro nás ostatní.

Komentář: Ozvěny Orwellovy dvojí řeči-doublespeaku.

Profesorka Freedmanová řekla The Times: „Hovoříme o agresivním trollingu žen, které jsou odborníky. Obdržela jsem fotky penisů se zprávami, že si mám ,vykouřit moje holčičí péroʻ. To je přímá, agresivní, protiženská nenávist. V žádném případě jsem nezpůsobila vytvoření nebezpečného prostoru. Považuji to za hluboce znepokojující, že by se akademik snažil očernit mé jméno a napadl mou pověst jednoduše proto, že předkládám určitý názor, založený na silných a konkrétních důkazech, s nimiž nesouhlasí. To nemá nic společného s akademickou praxí. Je to umlčování lidí.

„Představa, že psaní o právech žen se automaticky stává zločinem nenávisti v očích některých lidí, je absurdní. Jediné k čemu to vedlo je, že jsem díky tomu odhodlanější o tom psát zdvořilým způsobem, který dovoluje vstup dalších názorů, a nikoliv jen pohledy těch, kteří křičí nejhlasitěji.“

Profesorka Stocková řekla: „Katedru filosofie by učinilo nebezpečnou, kdyby její akademici nemohli zpochybňovat současné populární přesvědčení nebo ideologie v obavě, že někoho urazí. Záměrně usilovat, aby má katedra ztratila studenty, nebo abych byla propuštěna na základě podlých taktik, je překvapivé chování od akademického kolegy.“ Obě profesorky ocenily podporu, kterou dostaly od svých univerzit…

Profesorka Stocková řekla: „Je to ohromujícím způsobem bizarní, jak tolik veřejných organizací, z nichž mnohé jsou zdánlivě progresivní, nevzdoruje pasivně agresivnímu, emočnímu vydírání a někdy dokonce k jednoduše přímému zastrašovacímu chování od trans aktivistů, často na internetu.“

Jedna členka Facebookové skupiny, Sahra Rae Taylorová, si stála za svým příspěvkem do seznamu. Řekla: „Tímto způsobem můžeme poradit lidem, kteří si podávají přihlášky, že ,pokud chcete studovat právo, pak nechoďte semʻ. Což by jim alespoň umožnilo vyhnout se výuce (a poznamenání a vlivu určitým způsobem) transfóbického kreténa.“

Slečna Kennedyová, která se na Facebooku označuje jako „vzteklá, vzdorovitá transholka s postojem silné nenávisti vůči konzervativcům“, odmítla poskytnout vyjádření. V únoru reprezentovala Goldsmiths během týdne zvedání povědomí  o trans tématech. Univerzita potvrdila, že byla jejím zaměstnancem, ale neupřesnila, ve kterém oddělení pracovala nebo proč je podle všeho uvedena dvakrát v seznamu zaměstnanců: jednou jako Mark Hellen na katedře vzdělávacích studií a podruhé jako Natacha Kennedyová, která je jmenována ve zprávách o rovnosti a rozmanitosti. Oba profily se zdají být aktivní.

Zůstalo také nejasné, proč akademická práce ve specializovém oboru transgenderismus u dětí, kterému se slečna Kennedyové věnuje, publikovaná v roce 2010 v odborném časopise Graduate Journal of Social Sciences, citovala dva spoluautory: Natachu Kennedyovou a Mark Hellen. Ani slečna Kennedyová ani univerzita neobjasnily, zda práce byla napsána dvěma autory nebo stejnou osobou. Mluvčí uvedl: „Goldsmiths se pyšní svou inkluzívní komunitou a je oddaná hodnotám svobody projevu v mezích práva.“

Komentář: Proč nikdo neobviňuje Natachu/Marka z akademického podvodu? Goldsmithova univerzita právě ztratila veškerou důvěryhodnost v reálném světě.

Zkuste to pochopit: akademický článek o transgenderismu u dětí má údajně dva autory, jeden mužského pohlaví a jeden ženského, ale jak mužské, tak i ženské jméno jsou použity k označení toho samého trans aktivisty, který tráví hodně svého času snažením dát dohromady velký dav za účelem pronásledování těch akademiků, kteří s ním nesouhlasí a odmítají ho nazývat ženou. Již jsem četl spoustu šílených věcí během mého výzkumu o trans-hnutí, ale univerzita, která dovoluje jedinému člověku, aby sám sebe uvedl jako dvě odlišné osoby, každou jiného pohlaví, jako spoluautory odborné práce – to je něco nevídaného. Skutečně neexistuje žádné dno tohoto šílenství.

Jsem ohromen tím, že The Times byly ochotny tak důkladně odhalit skutečnost, že existuje několik trans aktivistů, kteří pracují na prosazování svého programu na celou akademickou sféru. Nepracují v rámci akademické sféry – pronikají do ní jako nepřátelská síla s úmyslem podřídit ji své vůli. Pokud nebudou zastaveni, uspějí. Vzhledem k běžnému počtu lidí s integritou, kteří jsou přítomni na průměrné schůzi univerzitní správy, nejsem příliš optimistický.


Jonathon Van Marenn je autorem knihy Kulturní válka [The Culture War], která analyzuje cestu, na jaké jsme jako kultura byli a na jakou jsme sešli, a zkoumá sexuální revoluci, kulturu nezávazných vztahů, vzestup porno epidemie, potratů, komoditní kultury, eutanázie a hnutí za práva homosexuálů. Kniha je k prodeji zde.

 

Komentář:

 

Na Severu komentář: související články na stránkách

 

Zdroj článku: The Transgender Strategy Exposed: Destroy Any Academics Who Disagree With Them

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank