Stovky vzácných parazitů vyplaveny u pobřeží Irska, Co.Kerry

Lynn Kelleher
Independent.ie

 

Stovky parazitických stvoření, které byly inspirací pro film ‘Vetřelec’, vyplavilo moře na pobřeží irské County Kerry. Celá řada těchto strašidelně vypadajících parazitů zvaných Phronima, kteří se výmluvně podobají vetřelčí královně z ikonické filmové série, byla nalezena na Ventry Beach poblíž městečka Dingle.

Tyto organismy, které zevnitř pojídají medůzy kořenoústky plicnaté a pohybují se v moři v jejich mrtvých tělech, jsou v Irsku extrémně vzácné. Ředitel Oceanworld v Dingle, Kevin Flannery, sdělil, že “samice těchto parazitů kladou vajíčka dovnitř nebohých medůz.” Poznamenal, že je to opravdu načasovaný objev vzhledem k tomu, že piloti několika aerolinek nedávno pozorovali podivné objekty poblíž jejich letadel.

NS komentář: Piloti hlásili pozorování UFO u pobřeží Irska

A zavtipkoval: “Tak já říkám, že vetřelci už přistáli”.

 

SOTT komentář: V posledních letech pozorujeme stále vzrůstající počet nálezů bizarních, prazvláštních (možná dokonce zmutovaných druhů), dříve neznámých a záhadných stvoření, společně s nárůstem podivného chování celé řady pozemské i mořské fauny. Po celém světě se tyto podivné a neobvyklé události rychle stávají normou, jako například hromadné úhyny ryb.

Pár ukázkových příkladů z posledního měsíce:

Přes 80 mořských želv umrzlo poblíž Cape Cod, Massachusetts
Vzácný atlantský mrož spatřen po mnoha staletích v ruském Bílém moři
Plejtvák dlouhoploutvý vyplaven na pláž v Oceano Dunes, Kalifornie
Tři ferezy malé (z čeledi delfínovití) zemřely poté, co uvízly u St.Thomas na Jamaice

Jsou toto další ze ‘znamení našich časů’? A pokud ano, co mohou znamenat?

Zůstává faktem, že máme k dispozici dostatek vědeckých důkazů, které svědčí o tom, že se nacházíme v přechodu do doby ledové (která by se mohla projevit jako mnohem silnější, než ta poslední), za doprovodu narůstající kataklyzmické činnosti včetně velkých ničivých bouří, zemětřesení, vulkanismu a dalších událostí na celé planetě. Takže se není čemu divit, když se zvířata chovají podivně. Možná se nám snaží sdělit něco důležitého. Otázkou zůstává: poslouchá někdo?

Stvoření z hlubin signalizují velké proměny Země: Věnuje tomu někdo pozornost?

 

Na Severu komentář: další články na našich stránkách, které jsou součástí seriálu o klimatických změnách, najdete zde.

Dále připravujeme pravidelné měsíční video přehledy o probíhajících proměnách Země, které dokumentují současný stav a umožňují porovnání stupňujících se procesů (nejen) na naší planetě za uplynulé roky.

 

Zdroj článku: ‘Aliens have landed’: Hundreds of rare parasites wash up off Ireland’s Kerry coast

  •  
  • 21
  •  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.