Záhadný objekt ve tvaru doutníku vznášející se nad Texasem

Julian Gill
Houston Chronicle

Obyvatel města Keller v Texasu spatřil minulý týden na nebi záhadný jasný objekt. “Visel tam bez hnutí 20 minut”, řekl. Na první pohled vypadal bílý objekt jako malý mrak. Snad meteorologický balón?

Nehybné těleso ve tvaru doutníku poblíž Fort Worth svědka zarazilo. A video z pozorování mezitím získalo velkou popularitu a zavdalo příčinu k diskusím UFO teorií. Další obyvatelé města potvrzovali pozorování objektu ve tvaru prutu či doutníku, který se nehybně vznášel na nebi.

Jeden ze svědků, kteří pozorování hlásili webu TexasUFO, monitorujícímu UFO aktivitu na území celého státu, prohlásil, že to byla “nejzvláštnější věc, kterou jsem kdy viděl. Sledoval jsem to asi dvacet minut. Ani se to nehnulo. Myslím, že jsem nic podobného předtím neviděl, ani na pár vteřin, natož 20 minut”.

Několik komentujících naznačilo, že by to mohl být malý balón. Ale administrátor webu řekl, že nezjistili žádnou informaci k možnému vypuštění balónu Goodyear v ten den nad Kellerem. Navíc, svědek tvrdil, že objekt zůstával nehybný po 20 minut a podobná pozorování byla hlášena v Brownsville v srpnu 2016 a El Paso v srpnu 2018.

 

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank