UFO? Rybář ze Severní Karolíny natočil video měnících se světel nad oceánem.

Mark Price
Charlotte Observer


Minutu a půl dlouhé video, které natočil rybář z Outer Banks, vzbudilo ohlas na sociálních sítích ohledně možného pozorování UFO u pobřeží Severní Karolíny. Záznam byl publikován na YouTube 29.listopadu 2018 uživatelem ViralHog, který říká, že byl pořízen v polovině listopadu u Cape Lookout, nejjižnějšího bodu Core Banks. Video má již přes 90.000 shlédnutí.

Zástupci z Národního parku Cape Lookout National Seashore sdělili deníku Charlotte Observer, že nemají ponětí, co by ta světla mohla být, ale že jsou opravdu podivná. Jméno rybáře, který video natočil, není uživatelem ViralHog, majitelem licence na záznam, uvedeno. Nicméně osoba pod jménem C.R.Larkin nahrála to samé video 24.listopadu a uvedla, že bylo natočeno u Cape Lookout 13.11. mezi 21-22:00h.

“Kolem deváté večer jsem znovu nahazoval pruty a vracel se do křesla”, uvádí se v popisku videa. “Když jsem se otočil zpět k oceánu, uviděl jsem na nebi světlo. Velmi jasné, bez pohybu a bez hluku. V průběhu následující hodiny se rozjasňovalo a pohasínalo a místy se světel objevilo více.”

Světla v jednu chvíli zmizela na téměř 20 minut, “a potom se znovu objevila mnohem blíže k místu, kde jsem byl.”

Není to poprvé, kdy někdo oznámil pozorování UFO u Cape Hatteras, včetně události z roku 2011, kdy někdo kotvící u pobřeží prohlásil, že viděli formaci “tří vertikálních červených světel pohybujících se společně nad hladinou”, jak bylo uvedeno na UFO-Hunters.com.

Sputnik News publikoval nejnovější video s titulkem “Záhadná světla nafilmována na nočním nebi nad Severní Karolínou spustila debatu o UFO”.

 

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank