Zvláštní načervenalý kulový objekt nad ostrovem Kiawah

Mark Pierce
The Charlotte Observer
31.prosince 2019

 

Žena z Jižní Karolíny tvrdí, že možná natočila UFO jižně od ostrova Kiawah během večera na Štědrý den a další svědci potvrzují na sociálních sítích, že viděli stejnou ‘překrásnou červenou kouli’.

“Nejsem cvok,” napsala Debra Thompsonová v popisku videa, které nahrála na YouTube. “Jen jsem chtěla vědět, jestli někdo v posledních dnech viděl něco podobného… Je opravdu ohromující, když sledujete takovou věc, jak se jakoby ‘vynoří’ z jiné dimenze a promění se v kouli.”

Ostrov Kiawah je hned u pobřeží Jižní Karolíny, přibližně 40 km na jih od Charlestonu.

Thompsonová říká ve videu, že si všimla objektu přibližně v půl desáté večer, když postávala na verandě svého domu. Pětiminutové video zachycuje ‘krásnou a neobvykle jasnou’ červenou kouli, jak poskakuje, zastaví se, mizí a zase nabírá na jasnosti.

Co to sakra je? … Vypadá to jako oheň v nebi,” říká Thompsonová ve videu. “Je to tak podivné. Zdá se, jako by to něco pozorovalo… nemyslím si, že je to nějaká dětská hračka a jsem si jistá, že to není letadlo.”

TV stanice WCBD odvysílala zmíněné video 27.prosince a o čtyři dny později informovala, že “obdržela několik emailů od lidí, kteří si myslí, že spatřili tentýž záhadný objekt” na východě Jižní Karolíny.

Další lidé se připojovali v komentářích, že tuto událost pozorovali v Ladsonu, North Myrtle Beach, Summerville a Edisto Beach, kde jeden z nich sdělil televizi WBCD, že místnost v jejich domě se v 6 hodin ráno “rozjasnila, jako by byl úplněk.

Thompsonová řekla, že se jí osobně ozvali svědci události včetně jednoho, který “viděl něco zvláštního na nebi tu noc při jízdě po dálnici.”

Někteří komentující přišli s mnohem prozaičtějším vysvětlením, že se jednalo o dron, lampión nebo meteorologický balón.

Thompsonová vyvracela tyto dohady s tím, že objekt přelétával a nikoliv “jen vznášel”.

“Tu noc bylo zcela jasno a úplné bezvětří,” napsala v neděli Thompsonová. “Nebylo slyšet žádné zvuky kromě pár sov. Ani vánek nezafoukal. Ta věc byla hodně vysoko na nebi a pohybovala se s inteligencí.”

Web UFO-Hunters.com píše, že UFO bylo u ostrova Kaiwah zaznamenáno již nejméně dvakrát od roku 2009, včetně incidentu v roce 2012, kdy byl objekt popsán jako “sytě červené kruhové světlo.”

Charleston Post & Courier napsal na Silvestra, že tato koule se “tu a tam objevuje na nebi již nějakou dobu,” včetně mnohonásobných pozorování v roce 2015.

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank