Podivné zvuky z nebe v Grónsku a Malajsii

Hynek Veselý
NaSeveru.org
16.1.2019


Následující dva záznamy zvláštních zvuků nahraných začátkem tohoto roku pocházejí z Grónska a Malajsie. Vzhledem k tomu, že majitelé kapitálu, který financuje mainstreamovou vědu a média, nám víceméně odmítají přiblížit pravou podstatu změn probíhajících na planetě, nelze přesně určit původ těchto zvuků a zařadit je do odpovídající kategorie. V některých případech může být příčina geologická, jindy atmosférická nebo geo(elektro)magnetická. I tento fenomén patří mezi jevy, které se objevují čím dál častěji. Kdybychom měli k dispozici data ze systematického pozorování a následného výzkumu napříč souvisejícími vědními obory, mohli bychom najít odpověď ohledně původu těchto podivných zvuků. Zatím se musíme spokojit jen se shromažďováním dat přístupných na internetu.

Video z Grónska nahrál uživatel YouTube Finn Enoksen 4.ledna. Hlasitost záznamu je úmyslně zvýšena, protože podivný zvuk nebyl příliš hlasitý. Nejpatrnější je v čase 1:18. Celý jev údajně trval zhruba hodinu, s přestávkami kolem 5-10 minut:

Záznam uživatele ‘suraya’ pochází z Malajsie (stát či přímo město Malakka):

Kniha Pierre Lescaudrona a Laury Knight-Jadczyk, ‘Proměny Země a lidsko-vesmírné spojení‘, se uceleným způsobem snaží podat vysvětlení procesů, které na naší planetě probíhají v posledních letech se stále vzrůstající intenzitou. Její recenzi najdete ZDE.

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank