Důvodem k uzavření letiště Gatwick v prosinci 2018 mohlo být UFO, ne drony

UfoSightingsDaily.com
29.prosince 2018

 


Datum pozorování: prosinec 2018
Místo: letiště Gatwick, Londýn

Fotografie UFO nad letištěm Gatwick kolují po internetu, ale nezdá se, že by existovala videa… až do teď. Našel jsem dvě videa z letiště Gatwick ze dne, kdy byl přerušen provoz kvůli dronům. Na záběrech je na obloze v pravém horním vidět klasické UFO ve tvaru disku, velké zhruba jako dvě 727ičky. Samotné UFO je velké, ale zdá se že splývá s mraky zataženého nebe. Nemám sebemenší pochybnosti, že se jedná o UFO, které bylo zachyceno na radaru Gatwicku, následovala panika a výmluva o dronech. Velikost a tvar UFO jsou velmi podobné dalšímu UFO, které bylo zachyceno nad čínským letištěm a přerušilo jeho provoz v roce 2010. Pochopitelně řídící věž v Gatwicku nechtěla vyvolat paniku a místo toho se rozhodla vymyslet jiný důvod uzavření letiště – takový, který veřejnost snadněji přijme.   

 

blank


Komentář
: Zde je článek o zmiňovaném čínském incidentu z roku 2010:

Čína: provoz na letišti přerušen poté co se na radarových obrazovkách objevilo UFO

News.com.au
8. července 2010

blank
© Photo / Metro Express
Fotografie pořízená obyvatelem Chang-čou, na které je neidentifikovaný létající objekt vznášející se nad městem Chang-čou, hlavní město východočínské provincie Če-ťiang, ve středu večer 7. července 2010.

Čínské letiště bylo dramaticky uzavřeno poté, co zmatení řídící letového provozu na svých radarech zachytili blížící se UFO.

Jak informoval deník Shanghai Daily, na mezinárodním letišti Chang-čou Siao-šan, ve východní části země, byly zastaveny odlety a odkloněny přílety poté, co se během pozdního středečního večera na radarech letiště objevil tajemný zářící objekt.

Uzavření letiště přišlo po několika předchozích údajných pozorováních podivného létajícícho předmětu napříč městem, kdy místní obyvatelé údajně viděli na obloze ohnivou kouli podobnou kometě.

Jak informovala agentura Xinhua, pracovníci leteckého úřadu okamžitě nařídili cestujícím přerušit nástup do letadel a zastavili veškerá letadla chystající se vzlétnout, zatímco přílety byly přesměrovány na sousední letiště ve městech Ning-po a Wu-si.

Neznámý objekt brzy zmizel z radarových obrazovek, ale odlety byly zpožděny na další čtyři hodiny.

Mluvčí letiště řekl, že probíhá vyšetřování, ale odmítl poskytnout podrobnosti.

Místní řidič autobusu Yu, jenž poskytl jen své první jméno, řekl Xinhua, že během pozního středečního odpoledne viděl na obloze podivný zářící objet.

„Ta věc náhle zamířila rychle na západ, jako by před něčím prchala,” řekl.

Nicméně meteorologičtí experti uklidňovali horké hlavy a k údajným pozorováním poskytli vyjádření, že lidé neviděli nic zlověstného, jen odrazy slunečního světla od konvenčních letadel.

 

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank