Podivný pulzující objekt ve tvaru „pilulky“ na obloze v Severní Karolíně

Mark Cena
The Charlotte Observer
1.2. 2019


Video „nahodilého blikajícího” objektu na obloze u Greensboro v Severní Karolíně vyvolalo debatu na sociálních médiích, včetně tvrzení dalších komentujících, že viděli stejný záhadný objekt.

V pětiminutovém videu – které je zvětšené a zpomalenéje vidět objekt „ve tvaru pilulky” vznášející se na obloze, jak vytváří řadu záblesků.

Video bylo publikováno v sobotu a má již tisíce shlédnutí, od chvíle. kdy bylo publikováno kanály na YouTube zaměřenými na UFO  a nevyřešené záhady, včetně kanálu Hidden Unberbelly 2.0.

Autorství videa je připisováno Bretu Jonesovi, známému na YouTube jako SpaceBret, který ve videu vysvětluje, že „podivná věc” byla zahlédnuta v pátek 25. ledna, zatímco se snažil natočit ptáky u města Greensboro.

„Všiml jsem si podivného blikajícího světla na obloze poblíž letadla. Pomalu se to pohybovalo na obloze, o něco pomaleji než letadla, která kolem toho prolétala,” říká Jones na YouTube. „Myslel jsem si, že jsem to vůbec nezachytil, protože se záběr neustále rozostřoval.“

Nicméně řekl, že později zvětšil záběr o 900 procent a zpomalil ho, což odhalilo objekt „podobný pilulce s odlesky” objekt, z jehož obou konců vycházely záblesky.

„Když jsem to viděl, úplně mě to ohromilo, protože jsem nic takového nečekal,” říká Jones na YouTube. „Nevím, co to je.”

Přinejmenším jedna osoba navrhla, že nejde o nic jiného než „fóliový nafukovací balónek s provázkem nebo balón s anténou wifi pro širší pokrytí signálem”, částečně proto, že to vypadá, že objekt může být na jednom konci ukotven.

Nicméně Jones říká, že to nevysvětluje blikání a mizení, a údajné ukotvení by mohlo být  zachycení toho jak se „objekt zbavuje nějakého druhu paliva”.

Zdá se, že někteří s ním souhlasí a jeden komentátor mluví o tom, že se zdá, že to „vstupuje a vystupuje z naší reality“. Několik lidí uvedlo, že viděli totéž a měli potíže s natáčením.

„25. pozdě odpoledne jsem viděl podobný objekt ve Winstonu Salem!” napsala Julia Hejnarová na YouTube. „Stalo se to tak rychle. Jenom to odbliklo!”

„Viděl jsem to blikat v noci v průběhu posledního roku,” napsal SkyHound v reakci na video.

„Já … jasně znám rozdíl mezi letadly, satelity, iridiovými světlicemi, meteority, helikoptérami atd. Toto je jiné … Zdá se, že to bliká neuvěřitelně jasně a bez stálého vzoru. Občas se to dokonce promění na tlumené červené světlo.”

Severní Karolína je již po desetiletí místem pozorování UFO, ačkoliv některá byla později vysvětlena jako komerční vzducholodě nebo vojenské letadla, jak informoval Charlotte Observer minulý rok.

 

 

Zdroj článku: Strange ‘pill-shaped’ object seen pulsing in NC sky

 

  •  
  • 10
  •  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.