SOTT Proměny Země – leden 2019: Extrémní počasí, planetární změny, meteory

SOTT Media


Solární minimum si vybírá svoji daň… a to je teprve začátek. Mezi obavy vzbuzujícimi jevy jsou rekordně nízké teploty stejně jako vzrůstající sopečná činnost i sesmická aktivita.

Po měsících silných dešťů a rekordních záplavách po celém světě přišly na celé severní polokouli srážky sněhové. Zimní bouře Gaia zasáhla 30% USA, způsobila uzavírky silnic, rušení letů, omezení mnohých aktivit a škody na úrodě.

Ale to nebylo vše. Dříve naprostá rarita, polární vortex se rozštěpil na 3 fronty a způsobil pokles teplot v Kanadě, USA, Evropě i Asii hluboko pod bod mrazu. Sever Spojených států zaznamenal rekordních -48°C, což ochromilo běh každodenního života a absolutní rekord sněhových srážek v Chicagu a St.Louis přivodil kolaps, kdy provoz obou měst byl na pokraji svých možností. Je to znamení přicházejících časů?

Střední Evropa a části západní také registrovaly sněžení, v mnoha případech rekordní. A to v takové míře, že už se stává novým ‘standardem’. 25km na sever od Barentsova moře v severní Skandinávii dosáhla teplota krutých -91°C, zatímco části Itálie a Rakouska zapadly pod přívalem dvou metrů sněhu. Mrazivé teploty přinutily německou vládu vyhlásit stav ohrožení a v ten samý čas napadly další metry sněhu v některých oblastech Rumunska.

I Asie a Blízký východ obdržely sněhovou nadílku; Čína hlásila ztráty na úrodě, Jordánsko, Írán a Libanon byly ochromeny sněhem a mrazem, a severovýchodní Tunisko muselo uzavřít 31 hlavních silničních tahů. A zatímco severní polokoule zažívala rekordní mrazy, Austrálie zaznamenala měsíc největších veder v historii – což ukazuje na globální účinek změn v tryskovém proudění následkem solárního minima. Hromadění ledových krystalků ve svrchní atmosféře nadále umožňuje vznik nebývalého množství halových efektů a elektrických jevů… Kromě zničených budov a ztrát na životech lidí se extrémní počasí podepsalo také pod škody v zemědělství. Ve výsledku musíme očekávat nárůst cen potravin po celém světě.

Pro lepší pochopení probíhajících procesů si přečtěte knihu, která vysvětluje, jak jsou všechny zmiňované události součástí přirozené změny klimatu a proč se tak děje právě v této době: Proměny Země a lidsko-vesmírné spojení (Earth Changes and the Human-Cosmic Connection) je k dostání v eshopu Amazon nebo také na stránkách Red Pill Press. Podívejte se na předchozí vydání této série a další videa z produkce SOTT Media.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank