Pandemie antisemitismu!

CJ Hopkins
Greanville Post
11. března 2019

 

Nepouštějte své děti z domu! Zamkněte své dveře! Zabedněte okna! Vytáhněte plynové masky a ochranné kombinézy! Podle korporátních médií se nyní oficiálně potýkáme se smrtelnou pandemií antisemitismu! A právě když hrozba ruského ovlivňování našich myslí začala konečně ustupovat! Zdá se, že řád západních demokracií je v těchto dnech stále pod nějakou hrozbou.

Počátky tohoto zhoubného, paniku vyvolávajícího moru zůstávají zahaleny tajemstvím, ale epidemiologové se nyní domnívají, že začal na jaře roku 2015, krátce po rezignaci Eda Millibanda jako vůdce britské labouristické strany, a začal se celosvětově šířit v létě 2016 v době referenda o Brexitu a nominace Donalda Trumpa (ačkoliv jsou nepřímé důkazy drtivé, k dnešnímu dni neexistuje žádný přesvědčivý důkaz o tom, že by ruští vývojáři biologických zbraní navařili v salisburském hotelu tento virus a nastříkali ho na všechny kliky).

Virologové nepřetržitě pracují na zmapování genomu této nechutné pohromy, o které je známo jen velmi málo kromě toho, že má náhlý nástup a útočí na jazykové centrum mozku, což vede u trpitele k vyjadřování názorů na „sionismus”, „globalismus”, „izraelskou lobby”, „banky“ a další kódová slova pro „Židy”. Podle všeho si pacienti nejsou vědomi, že chrlí tato antisemitská kódová slova, dokud na to nejsou upozorněni korporátními médii nebo jejich kolegy nebo nějakým náhodným účtem na Twitteru, čímž se v tomto bodě jejich příznaky dramaticky změní, prodělají řadu mírnějších záchvatů, což je vede k tomu opakovaně se omlouvat za neúmyslné obhajování vyhlazování celého židovského národa a založení celosvětové nacistické říše.

V současné době to schytává Británie. Navzdory nejlepším snahám vládnoucích tříd a sdělovacích prostředků zkrotit jeho šíření, několik nových případů antisemitismu bylo hlášeno napříč královstvím, nebo alespoň mezi labouristy, kteří jsou v tomto bodě tak důkladně promoření, že se podobají neonacistickému kultu smrti.

Corbynův hřích: základní solidarita s palestinským lidem, který je vystaven tvrdým útokům extrémně dobře vyzbrojeného sionistického státu, nebo jednoduše kvůli tomu, že říká pravdu o enormním vlivu Izraele na západní politiky, což je považováno za důkaz antisemitismu. Využití antisemitismu jako zbraně proti Corbynovi je prostá lest, jak zablokovat jeho cestu k britskému premiérství.

U Jeremyho Corbyna, který se nakazil virem víceméně v okamžiku, kdy převzal vedení strany, se nyní projevují příznaky pozdní fáze onemocnění. Spolehlivé zdroje blízké straně, které poskytly svůj komentář během pozdní snídaně v Kataru s Tony Blairem a skupinou Saudů, komentovaly, že Corbyn pobíhá po hlavním stanu organizace Mementum [britská politická organizace založená v roce 2015 na podporu Jeremyho Corbyna a Labouristické strany, pozn. překl.] v kompletním nacistickém ohozu a střídavě hajluje na Hitlera a hledá novináře, aby se omluvil.

Další labouristický člen parlamentu, Chris Williamston, musel jít neprodleně do karantény poté, co se veřejně omluvil za to, že se neomluvil za podněcování shromáždění labouristů, aby se přestali omlouvat za to, že se odmítli omluvit za to, že jsou nechutnými antisemity … nebo něco v podstatě v podobném smyslu. Owen Jones urputně popírá popírání, že strana je úl nacistů a že někdy popřel, že popírání skutečnosti, že neexistuje žádný skutečný důkaz této skutečnosti, je nezbytné pro zachování toho, co zbylo ze strany, jakmile bude vyléčena z antisemitismu, nebo rozpuštěna a obnovena od píky.

Nouzová opatření jsou nyní v platnosti. Hrozí úplná karanténa labouristické strany. Každému, kdo ještě není nakažen, je doporučováno, aby prchl ze strany, odsoudil každého, kdo tak neučinil, jako „Hitlera milujícího Corbynova sympatizanta,” a profylakticky se omluvil za jakékoliv kritické výroky, které mohl v minulosti vypustit o Izraeli, nebo „elitách”, nebo „globálnímu kapitalismu” nebo „bankéřích” nebo čemkoliv jiném, ​​co by mohl kdokoliv považovat za projev antisemitismu (nejlépe na stránkách anglických novin The Guardian).

Ani pevninská Evropa nebyla ušetřena! Ve Francii to, co se zpočátku zdálo být sérií spontánních protestů takzvaných ‘žlutých vest’ proti Emmanuelovi Macronovi, ekonomickým úsporám a globálnímu kapitalismu, bylo nyní oficiálně diagnostikováno jako celonárodní antisemitská epidemie. Macron jako součást hrdinného pokusu o zastavení epidemie vyslal své bezpečnostní síly, aby vystřílely oči neozbrojených žen, útočily pepřovým sprejem na paraplegiky na invalidním vozíku a obecně rozmlátily na kusy každého, kdo jim přišel pod ruku. Je zvláštní, že žádná z těchto taktik nezafungovala, takže Francie se rozhodla připojit k USA, Spojenému království, Německu a zbytku říše tím, že definovala antisionismus jako formu antisemitismu, takže každý, kdo naznačuje, že Izrael je ve své podstatě rasistický, nebo kvazi-fašistický stát apartheidu, nebo vtipkuje o „elitách” nebo „bankéřích”, může být zadržen a stíhán za spáchání „nenávistného zločinu”.

Najednou je každý antisemitou

Mezitím se ve Spojených státech (kde Donald Trump, „první americký pacient,” bez cizí pomoci nakazil drtivou většinu americké populace a přeměnil národ do nerozpoznatelné, genocidní nacistické říše) virus antisemitismu rozšířil do Kongresu, kde se zástupkyně Ilhan Omarová (údajně tvrdý zastánce a člen neslavné „Osy antisemitismu“) zřejmě zcela pomátla a začala mluvit o izraelské lobby a miliardách dolarů, které vláda USA každoročně posílá do Izraele, včetně dalších témat týkajících se Izraele, o kterých se zkrátka nemluví (tedy pokud člověk nepíše pro The New York Times a není muslimem oblékající hidžáb, v tom případě je naprosto v pořádku charakterizovat podporu Izraele jako „koupenou a zaplacenou izraelskou lobby“).

V tomto bodě začíná být situace velmi nepřehledná. Trump (který, jak nesmíme zapomenout, je doslova Hitler nebo alespoň byl, dokud nedal zelenou pokusu o americký převrat ve Venezuele) a Republikáni se nyní spojili s Demokraty, aby odsoudili Ilhan Omarovou jako špinavou antisemitku a případně i odhodlanou islámskou teroristku (nebo aby odsoudili existenci „nenávisti“ či tak něco). Korporátní média, Facebook a Twitter byly zahlceny hordami rozzlobených antisemitů, kteří obviňovali další antisemity z antisemitismu. Kongres je na pokraji svolání interního výboru o protiizraelské činnosti, aby vyšetřoval každého, kdo mohl někdy šířit „antisemitské otřepané fráze.” Meghan McCainová byla tak důkladně zděšena nenávistnými, antisemitskými věcmi, které Ilhan Omarová nikdy neřekla, že se rozbrečela v celostátní televizi a prosila Joy Beharovou, aby zavolala rabína, aby ji na místě ihned konvertoval k judaismu … což někteří diváci považovali za jaksi nemístné.

Dobře, já vím, nejspíš zpochybňujete fakt, že tato antisemitská pandemie se jednoho dne vynořila z éteru, víceméně dokonale sesynchronizovaná s ruským spiknutím na zničení demokracie, kterou Vladimir Putin uvedl do pohybu v okamžiku, kdy se Globální válka proti teroru zdála být vyčerpána. Pokud ano, pak musíte zavřít tento článek, otevřít si na vašem telefonu webové stránky buď MSNBC nebo Guardianu a naočkovat se proti podobným myšlenkám. Toto spiklenecké myšlení je jedním z prvních varovných signálů, že jste byli nakaženi antisemitismem! Pokud nezačnete ihned jednat, abyste se ochránili, tak než se nadějete, začnete blouznit o „vládnoucích třídách”, „globálních elitách”, „vynuceném šetření”, „neoliberalismu”, „izraelské lobby”, nebo dokonce o „Palestincích”.

Takže vytěsnětě všechny ty věci z vaší mysli! Toto náhlé vypuknutí antisemitismu nemá nic společného s válkou proti populismu, kterou během posledních dvou let vedou globální kapitalistické vládnoucí třídy. Přece by se establishment tak nesnížil, aby využíval antisemitismus (a dokonce i holocaust!) jako cynický propagandistický trik, který by delegitimizoval jejich nesčetné odpůrce a kritiky. Ne, je mnohem snadnější uvěřit, že vypukla idiopatická celosvětová antisemitská pandemie bez zjevného důvodu přesně v momentě, kdy kapitalistické vládnoucí třídy začínaly mít podezření, že mají co do činění s rozsáhlým „populistickým” povstáním.

Navíc, i kdyby byli naši demokratičtí vůdci a profesionální novináři ve sdělovacích prostředcích ve skutečnosti bandou bezduchých, vychytralých, sociopatických šmejdů, k jakému účelu by jim to mohlo posloužit, aby vybičovali veřejnost do série záchvatů masové hysterie ohledně antisemitismu, čili „populismu“, nebo smyšlených ruských hackerů (nebo neodvratně hrozících teroristických útoků osamělého útočníka, případně s domácími jadernými zařízeními)? To by nedávalo smysl, že? Lidé by byli tak zahlceni strachem a nenávistí, že by byli sotva schopni myslet. Třeba by si ani nevšimli, jak jsou cynicky manipulováni a přispívají ke skutečnému antisemitismu tím, že zbavují tento pojem jakéhokoliv významu.

Ne, teorie náhlé antisemitické pandemie dává mnohem větší smysl. Takže vytáhněty ty staré masky, které doktoři nosili v době moru, uzamkněte své kritické myšlení ve vašem anti-anti-semitickém trezoru a otevřete si Schindlerův seznam na Netflixu … a nezapomeňte pročesávat internet v honbě za jakoukoliv kritikou kapitalistické vládnoucí třídy, nebo korporátních médií, nebo neoliberalismu, nebo jiných antisemitických otřepaných frází!

 

Komentář: Je to pořád ta samá ohraná písnička. Ti u moci využívají škatulkování  na rozdělení obyvatelstva na neslučitelné tábory, aby se mezi sebou přeli o nepodstatných věcech: levice x pravice, bílý x černý, chudý x bohatý, muž x žena a nepřeberné množství dalších kategorií, což v důsledku podporuje černobílé myšlení a odvádí pozornost od skutečného problému – zkorumpované psychopatické elity, která neustále utahuje šrouby. Takže zatímco se plebs mezi sebou hádá, vládci vesmíru nadále posilují svoji moc a bohatství.

Nicméně tato nová vlna osočování z antisemitismu je způsobena tím, že elitám na Západu začíná trochu téct do bot s rostoucí nespokojeností obyvatelstva, které hledá alternativy a projevuje se u něj posilování nacionalistického a konzervativního myšlení, a proto je třeba opět vytáhnout vždy fungující a již tolikrát vyzkoušené nálepkování oponentů systému jako něčeho co je antisemitské, čímž se docílí jejich úplné diskreditace – alespoň v rámci dialogu v masových médiích. Protože když vás někdo veřejně osočí z antisemitismu, je to pomalu tak hrozné, jako kdyby vás označili za pedofila – je to konečná a každý si dvakrát rozmyslí, jestli se chce připojit k něčemu, co dostane v očích veřejnosti takovou nálepku.

Související článek: O sionismu i pro nechápavé


Zdroj článku:
 
Anti-Semitism Pandemic!

image_pdfimage_print

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank