SOTT Proměny Země – březen 2019: Extrémní počasí, planetární změny, meteory

SOTT Media
17.dubna 2019

Březen 2019 byl dalším měsícem zásadních extrémních meteorologických událostí, s rekordními záplavami, krupobitím, sněžením a přírodními požáry – na každém kontinentu, bez ohledu na roční období.

Zatímco média nadále šíří pseudovědecké tvrzení, že změnu klimatu, jehož účinek by měl skutečně dopadnout až na budoucí generace, způsobuje lidstvo, je to PRÁVĚ TADY A TEĎ, kdy se klima mění – a kromě zmírnění některých jeho dopadů, není v moci našich vlád změnit průběh tohoto posunu.

Mezi březnové „zlaté hřeby“ patřily katastrofické záplavy na středozápadě USA, když „zimní hurikán“ zaplavil většinu území USA sněhem a deštěm. Obzvlášť silně zasažena byla Nebraska; dvě třetiny tohoto státu se proměnily ve vnitrozemské moře. Z několika silných cyklónů na jižní polokouli, jeden způsobil bezprecedentní záplavy v jihovýchodní Africe a zabil 1.000 lidí.

Obrovské prašné víry, ‘tornáda na sněhu’, ‘sněhové bouřky’ a přívaly krupobití a deště se dějí s takovou pravidelností, že jsou prakticky „normální“. Totéž platí pro velkolepá pozorování jasných bolidů, o kterých už publikují zprávy i média hlavního proudu – po desetiletí ignorování.

To vše, a mnohem více, v SOTT Proměnách Země za tento měsíc…

image_pdfimage_print

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank