Zakladatel BNP Nick Griffin: “Sionisté nám v roce 2007 nabídli velké peníze při splnění dvou podmínek – zaměřte se na útoky proti islámu a přestaňte kritizovat bankovní systém”

LiveLeak.com
Překlad: redakce Na Severu
22.března 2019

Takto si sionisté koupili mlčení pravice ohledně Izraele.

Sionističtí neokoni nabídli Britské národní straně (BNP, British National Party) velmi potřebné finanční prostředky v roce 2007, ale Nick Griffin, tehdejší lídr, měl na oplátku zajistit, aby se strana soustředila na boj proti islámu a skoncovala jednou provždy s kritikou bankovního systému.

Tam, kde si nemohli koupit zavedené strany, vytvořili si své vlastní, a tím dali vznik proizraelským skupinám jako EDL (English Defence League, Anglická obranná liga), Britain First, British Freedom Party a Pegida.

Když Tommy Robinson založil EDL, ustanovila strana svoji vlastní židovskou sekci, kterou spravovala židovská extrémistka Roberta Moore, která nyní vede Jewish Defence League.

Proto na všech mítincích EDL vlají izraelské prapory.

Proto se všechny nové ‘pravicové’ strany hlásí k podpoře Izraele.

Proto je značně pochybné doufat, že by se cokoliv změnilo k lepšímu, kdyby se tyto strany dostaly k moci.

Komentář: Od té chvíle, kdy odmítl, byl Griffin démonizován v britských médiích jako ‘nácek’ (dávno předtím, než se tato taktika stala běžně používanou, jak ji známe dnes).

Za předpokladu, že jeho tvrzení v uvedeném vystoupení jsou pravdivá, co nám to říká o ostatních stranách ‘nové pravice’, které zažily v posledních letech strmý vzestup?

Griffin byl později ze své strany vyloučen a zkusil založit novou – the British Unity Party. V době, kdy bylo módní označovat muslimy jako teroristy, dával Griffin najevo, stejně jako jeho kolega ‘nácek’ Jeremy Corbyn (lídr socialistické Labour Party), svou podporu pro Hizbaláh

Tak kdo je ‘nacionalista’ a kdo ‘socialista’?

Ještě jednou si to porovnejte… Tommy Robinson nemá problém stranit Izraeli a Nick Griffin se sionisty a neokony ve Washingtonu odmítá spolupracovat:

Pro čtenáře nejspíš není překvapením, že politická opozice je korumpována od začátku, případně přímo účelově vytvářena. Osobnosti, které některými svými činy mohou vzbudit velké sympatie, jako tomu je v případě Tommyho Robinsona, nejsou zárukou, že politické projekty, kterých se účastní, jsou opravdu tak pronárodní, jak se podle hlásaných programů tváří.

Související články:

SOTT archiv: BNP founder Nick Griffin: ‘We were offered big money by Zionists in 2007 under two conditions: That we attack Islam, and never criticize the banking system’ 

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank