UFO natočeno u vulkánu Popocatépetl v Mexiku

Sputnik
Překlad: redakce NaSeveru.org

1.září 2019


Podle tvrzení lovce UFO by nikoho ani nenapadlo riskovat přelet s letadlem tak blízko ústí sopky, nemluvě o tom, že předmět, který viděl, údajně používá jakýsi druh neznámé maskovací technologie.

Vyhlášený lovec nepolapitelných mimozemských vesmírných lodí Scott C. Waring, který již dříve ohlásil objevy, jako je „Mona Lisa z Marsu“ a údajná podmořská mimozemská základna, přišel s dalším odvážným tvrzením a trvá na tom, že zachytil „neznámý předmět jak prolétá skrz oblak kouře“ nad mexickou sopkou Popocatepetl.

Podle Waringova vysvětlení na jeho blugu ET Data Base, tento objev učinil během sledování živého přenosu sopky, na kterém zahlédl zmiňovaný předmět bez „křídel, ocasu nebo kondenzační stopy“ a který vypadal jako bílý disk „s tmavou boulí ve středu na spodní straně. “

„Na plavidle nejsou žádné identifikační značky. Navíc druhá kamera v levém horním rohu ​​vůbec nic nezachytila. Pro tu kameru to bylo neviditelné!“ napsal. „Vypadá to jako maskovací technologie mimozemšťanů. Takže to považuji za skutečné UFO.”

Waring také vyslovil své pochybnosti, zda by byl někdo ochoten riskovat přelet letadlem tak blízko ústí sopky, přičemž dodal, že objekt je podle všeho asi 200 metrů dlouhý.

Tento konspirační teoretik již dříve vydal řadu tvrzení, týkajících se různých zvláštních předmětů, které údajně našel na fotografiích NASA, ale americká vesmírná agentura vysvětlila alespoň jeden z jeho objevů jako případ pareidolie – psychologický jev, kdy lidé vidí rozeznatelné tvary v mracích, skalních útvarech, nebo jinak nesouvisejících předmětech či datech.

 


Komentář
: Stojí za poznámku, že po celém světě došlo k mnoha pozorováním UFO, která byla zaznamenána okolo vulkánů a dokonce i jak vlétají do jícnů sopek:

 

SOTT archiv: UFO seen grazing past Popocatepetl volcano in Mexico

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank