SOTT Proměny Země – září 2019: Extrémní počasí, planetární změny, meteory

SOTT Media
Překlad a titulky: NaSeveru.org
4.října 2019

 

Na září 2019 bude vzpomínáno jako na měsíc, kdy šestnáctiletá prorokyně Greta Thunbergová promluvila v OSN v New Yorku, aby varovala svět před globální katastrofou, která nastane pokud lidé nezmění své návyky. Alespoň média chtějí, aby si lidé takto pamatovali září tohoto roku.

Stranou mediálního cirkusu, extrémy počasí a seismická aktivita pokračují bez známky ústupu.

Minulý měsíc zabily ničivé přívalové povodně v Maroku a Alžírsku 18 lidí; hurikán Dorian zcela zdevastoval Bahamy; silné povodně napříč jihovýchodní Asií a Indií zabily stovky lidí; Španělsko bylo zasaženo nejhorší bouří za posledních alespoň 140 let; ničivá zemětřesení zasáhla Kašmír a Indonésii; desítky jasných bolidů rozzářily noční nebe; a na mnoha místech severní polokoule byly prolomeny rekordy předčasného sněžení a nízkých teplot.

Takže, máme začít panikařit? Greta si to myslí. Přeje si, aby lidé něco udělali s prohlubujícím se klimatickým chaosem, ale nechápe, že s tím nejde nic udělat, natož to zastavit, protože klimatické změny není možno řídit nebo zmírňovat omezením lidmi vytvořených emisí CO2.

“Bod zvratu” již pravděpodobně nastal – v tom má pravdu – ale pokud dojde ke změně, bude to směrem k podmínkám doby ledové. Zatímco lidé byli obalamuceni, aby platili “zelené” daně, vlády byly oklamány k tomu, aby se zbavily spolehlivých zdrojů paliv právě v době, kdy by je měly spěšně hromadit…

image_pdfimage_print

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank