Facebook zveřejnil rekordní částku za lobování – svoboda slova je tedy na sociálních médiích mrtvá

Mac Slavo
SHTFplan.com
Překlad: Reformy.cz
24.října 2019

 

Mamut sociálních médií vyzradil, že utratil rekordní finanční sumu za lobování vlády. Zrovna tak, jako giganti farmakologického průmyslu, protože ty peníze k působení na vládu neudělají nic, aby ochránily vás, a budou všechny vynaloženy na to, aby právě jen oni přes Facebook a platformy sociálních médií mohli protlačovat svoji povídačku.

Tento technický mamut utratil mamutí peníze za lobování, aby tak zajistil, že svoboda slova bude oficiálně usmrcena. V pondělí večer Facebook Inc. vyzradil, že ve třetím čtvrtletí utratil $4,8 milionu k ovlivnění zákonodárců a regulátorů Spojených států, čímž jejich lobovací výdaje ve Washingtonu vyšplhaly za letošek na $13,3 milionu  – což je za tři čtvrtletí skoro rovno částce $12,6 milionu za celý rok 2018, uvádí čísla ohlášená Market Watch. K tomu všemu došlo spolu s tím, jak tento technologický mamut razí svoji politickou linii a cenzuru všech, kdo se opováží myslet mimo hranice oficiální politické povídačky podbízené propagandistickými kanály médií hlavního proudu.

K tomuto poslednímu vyzrazení dochází, když má generální ředitel Mark Zuckerberg ve středu být na slyšení Komisí finančních služeb Sněmovny. Facebook je proslulý svou cenzurou a protlačováním propagandy. Pouze politici jsou těmi, kdo mají na internetu svobodu slova, a jak všichni víme, politici všichni jsou lháři.

To lobování se týkalo široké škály záležitostí včetně politiky blockchainů, integrity voleb, datové bezpečnosti, kompetencí na internetu, víz pro pracovníky ze špičkových technologií, legislativy soukromí, dohody mezi USA, Mexikem a Kanadou a prevence šikany. „Integrita voleb“ byla ztlumena za to, že Techničtí mamuti zařídí, aby povídačka vlády zůstala v těžišti všeho a všechny jiné „nepřijatelné“ myšlenky zadupány, potlačeny a cenzurovány. V současnosti to vidíme zase a znova, ať si to nazývají, jak chtějí, tak se to nemůže vyvinout do ničeho jiného než sociálního inženýrství a mytí mozků.

Tento velikán ze Silicon Valley byl v posledních měsících vystaven pozornosti zvláště kvůli Libře, jeho blockchainu pro kryptoměny a čeká se, že Zuckerbrerg ve středu požádá při slyšení komisi Sněmovny o povolení Libry, kdy toto sezení se bude soustřeďovat na finanční služby a sektor bydlení.

 

Komentář: Stejně jako další korporace skupiny označované jako Big Tech, ani Facebook, který je podobně jako Google prakticky projektem tajných služeb, nemá na vybranou a musí si předplácet politickou podporu, protože jeho aktivity již dávno překročily v očích uživatelů únosnou mez (Facebook bojuje proti šíření dezinformací cenzurou nepohodlných informací).

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank