Mimozemské artefakty? Tom DeLonge, spoluzakladatel To The Stars Academy, tvrdí, že organizace disponuje exotickými materiály

Jiří Černý
VTM
27.září 2019

Americký zpěvák Tom DeLonge se v roce 2017 rozhodl opustit hudební skupinu Blink-182 a věnovat se aktivně úplně jiné oblasti – ufologii. Za tímto účelem spoluzaložil organizaci To the Stars Academy of Arts & Sciences .

A právě ta by brzy mohla přijít na veřejnost s něčím skutečně mimořádným. Když totiž během rozhovoru pro The New York Times reportér položil otázku, zda se skupině podařilo získat nějaké vzorky exotického materiálu z neidentifikovaných létajících předmětů, odpověď zněla „jistě“.

Zatím ovšem vůbec není jasné, co přesně se  To the Stars Academy of Arts & Sciences mohlo dostat do rukou. Některá zahraniční média spekulují o tom, že dotyčné vzorky by mohly mít nějakou spojitost se třemi videi zachycujícími UFO, jejichž pravost nedávno potvrdilo americké námořnictvo.

Co ukážou analýzy?

„Za účelem provádění vědeckých analýz jsme se snažili najít ty nejkvalifikovanější jedince z nejuznávanějších institucí,“ sdělil k tomuto tématu Luis Elizondo, který v organizaci zastává post ředitele globální bezpečnosti a speciálních programů.

„Tyto vědecké analýzy zahrnují fyzikální analýzu, molekulární a chemickou analýzu a konečně i jadernou analýzu,“ dodal.

Na další informace si však budeme muset ještě nějakou dobu počkat. „Tou poslední věcí, kterou chceme, je činit jakékoliv předčasné závěry. O tom, co něco je, nebo co něco není, nakonec budou rozhodovat data,“ prohlásil Elizondo.

Komentář: Dosavadní aktivita To The Stars Academy, přesněji její sekce pro vědu a letectví, zatím přináší jen popularizaci tématu UFO a jakési testování vod, pozvolné uvolňování informací, takže netřeba čekat se zatajeným dechem, jaké senzační odhalení by spolupráce s armádou mohla přinést. Navíc, pokud by to senzace byla, veřejnost se jako obvykle moc nedozví. Celý text dohody Ministerstva obrany USA s TTSA ke stažení ZDE. Je navíc přinejmenším zvláštní, když organizace, která tvrdí, že úřady tají existenci důležitých informací o UFO, se na tyto úřady obrací s nabídkou spolupráce. Co se dá čekat za výsledek?

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank