Posádka křižníku USS Princeton: Pro důkazy o UFO si přišli záhadní muži v oblecích

Novinky.cz
18.listopadu 2019

 

Pětice členů někdejší posádky amerického armádního křižníku USS Princeton tvrdí, že ji po setkání s neidentifikovanými létajícími objekty (UFO) v roce 2004 navštívili příslušníci vládní organizace nejasného původu a nakázali zničit veškeré důkazy. Všechny se nicméně zlikvidovat nepodařilo a případ unikl na veřejnost. Pentagon následně přiznal, že armáda UFO skutečně pozorovala.

„Asi dvacet minut po pozorování na palubě přistál vrtulník se dvěma muži v oblecích. Spolu s nadřízeným mi řekli, abych předal nahrávky a smazal všechno, co jsme měli na lodi. Chtěli, abych smazal úplně všechno, i prázdné pásky,“ cituje server Popular Mechanics Garyho Voorhise, který UFO pozoroval dalekohledem přímo z paluby USS Princeton.

K setkání příslušníků amerického námořnictva s UFO mělo dojít v roce 2004 asi 160 kilometrů jižně od pobřeží Kalifornie. Zaznamenaly ho tehdy i posádky dalších vojenských lodí a letadel, včetně letadlové lodi USS Nimitz a stíhačů na palubách strojů F/A-18 Hornet, které se UFO pokusily pronásledovat.

„Viděli jsme něco bílého. Jako by to bylo pod vodou a narážely do toho vlny. Podívali jsme se vedle a viděli jsme něco ve tvaru Tic Tacu. Létalo to okolo. Doleva, doprava, dozadu, dopředu – prostě nahodile,“ přirovnal někdejší letec amerického námořnictva David Fravor letící objekt ke známým větrovým bonbonům.

„Víte, narazíte na spoustu zvláštních věcí. Ale když se ukáže dvanáctimetrový Tic Tac bez křídel, který se může pohybovat libovolným směrem, od vznášení se nad oceánem přes kopírování našeho pohybu až po zrychlení do bodu, kdy zmizí jako lusknutím prstu… Nevím, co to je. Nevím, co jsem to viděl. Vím jen to, že to bylo opravdu působivé, velmi rychlé a chtěl bych se v tom proletět,” řekl listu Fravor.

Videonahrávky unikly na veřejnost. Zveřejnil je deník The New York Times a jejich pravost potvrdil i Pentagon. Námořníci, s nimiž hovořil server Popular Mechanics, se ale shodují, že to na to, že by chtěla vláda výsledky pozorování zveřejnit, původně rozhodně nevypadalo.

Mezi nimi například letecký mechanik P. J. Hughhes, který tvrdil, že za ním přišel nadřízený se dvěma muži, kteří nesdělili hodnost ani zařazení, a vyžádal si na něm hard disky s nahrávkami z letadel. O záhadných mužích hovoří ještě tři další svědci.

 

Komentář: YouTube kanál Nimitz Encounters nabízí několik rozhovorů s přímými účastníky UFO incidentů, které se odehrály na západním i východním pobřeží USA. US Navy pochopitelně neuvolnila žádné originální záznamy ve špičkové kvalitě. Všechny dostupná videa, která se objevila v médiích, jsou podle účastníků již nevalné kvality, přičemž všichni potvrzují, že originální nahrávky zachycovaly přesně to, co piloti popisovali. Záhadní muži v oblecích mají na starosti eliminaci škod (konfiskace videí, fotografií) u všech incidentů, jejichž publicita je nežádoucí (od státnických atentátů přes operace pod falešnou vlajkou až po UFO) a mohla by způsobit přílišný rozruch. Bylo by složité objasňovat existenci technologie, která vůbec neodpovídá současným oficiálním představám o létajících strojích. A už vůbec by se nikomu z armádních představitelů nechtělo vysvětlovat, že tato setkání mohou být hyperdimenzionální povahy. To by byl císař úplně nahý.

 

image_pdfimage_print

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank