Závrt v Brazílii: v propadlině skončilo auto s matkou a dcerou

RT
Překlad: NaSeveru.org
22.listopadu
Foto © YouTube/Jornal Lê Aí

 

Matka s dcerou projížděly brazilským městem Flores da Cunha v regionu Rio Grande do Sul, když se náhle propadly do závrtu, který se před nimi rozevřel uprostřed jízdního pruhu.

Vannessa Cavagnolli, 34 let, si při dramatické úterní události zlomila nos a její dcera Andressa Carnesela utrpěla lehká zranění.

Záběry z bezpečnostní kamery ukazují propadající se silnici následkem průjezdu těžkého nákladního vozu, který převážel zeminu.

Řidička auta, které jelo chvíli po nákladním autu, stačila zareagovat a zastavit stranou, ale Cavagnolliová nedávala pozor a zajela rovnou do díry. Bohudík, téměř nic se jí nestalo a vzápětí se objevila při vylézání z vozu v šoku z toho, co se právě stalo.

 

 

Carnesela řekla pro stanici G1 / RBS TV: “Normálně jsme jely a najednou jsme se propadly. Přišlo to zčistajasna. Pak jsme otevřely dveře od auta a zkoušely se dostat ven. Potom na kapotu slezl nějaký muž a pomohl nám.”

Kolemjdoucí ženám pomohl dostat se ven z propadliny, načež byly obě dvě odvezeny do nemocnice na vyšetření.

Závrt se vytvořil nad místem, kde se kříží vodovodní a odpadní potrubí; během incidentu došlo k proražení trubek a obyvatelé čtvrti zůstali bez dodávek vody. Oprava započala následující den a následně se ukázalo, že silnice je stará 50 let.

 

SOTT archiv: Sinkhole in Brazil swallows mother and daughter as they drive behind truck

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank