Lovec UFO upozorňuje na častá pozorování „hadovitých těles“ na obloze v USA

Sputnik
Překlad: NaSeveru.org
1. prosince 2019
Foto © YouTube / ThirdPhaseOfMoon

 

Během posledního měsíce bylo v několika amerických státech, od Kalifornie po Wyoming, a dokonce i ve Skotsku, spatřeno protáhlé UFO, které tvarem připomínalo cigaretu nebo hada. Stále však neexistuje vysvětlení toho, co to bylo nebo odkud to pochází.

Četná pozorování těles ve tvaru hada, vznášejících se na několika místech v USA, od Wyomingu po Texas, vyvolala konspirační teorie o vládě, která tajně špehuje lidi, píšou noviny The Daily Star. Tvrzení byla rozdmýchávána zprávami o jednom z nich, když se vznášelo nad Dallasem v Texasu. Podle zpravodajství se nyní objevily záběry tohoto „plavidla“, ačkoli byly původně pořízeny v září, které svědci popsali pro Mutual UFO Network(MUFON) jako „černou trubka“ s „matnou kovovou barvou“.

Zpravodajství uvádí, že nejméně dva lidé nezávisle na sobě uvedli, že ten den spatřili tento podivný předmět.

 

 

„I oni viděli toto těleso a poskytli stejné svědectví. To rozhodně přidává tomuto pozorování jistou platnost. Nemyslím si, že právě teď někdo lže,“ uvedla lovkyně UFO Jane Kyleová pro britské noviny a odmítla obvinění, že by to mohlo být něco tak jednoduchého jako balón.

Protože není k dispozici žádné příhodné vysvětlení, badatelé navrhli své vlastní teorie. Kyleová souhlasila s jedním z nich, když řekla, že by to mohlo být něco „přísně tajného vojenského“, ale dodala, že nebudeme schopni přesně zjistit, jestli to tak skutečně bylo, protože „je to něco, k čemu jako veřejnost nemáme přístup.” Neobvyklý tvar tohoto tělesa však nabízí prostor pro debatu.

„UFO podobné hadovi, podle pocitu se kloním k názoru, že to není něco našeho,“ uvedla pro noviny.

Během posledního měsíce byl tento záhadný předmět (nebo podobné předměty) spatřen nad mnoha místy v USA – New York, Wyoming a Washington – dokonce i Edinburgh, Skotsko. Poprvé byl údajně spatřen v červnu nad kalifornskou pouští Mojave, která se nachází nedaleko notoricky známé oblasti Area 51 – vojenské základny, kde, jak tvrdí různí konspirační teoretici, americká vláda údajně experimentuje s mimozemskými technologiemi. K jeho opětovnému objevení došlo v září.

„Něco velkého se pohybuje na obloze opravdu hodně, hodně pomalu. A někdy se naklápí ze strany na stranu. Podívejte se, jak pomalu se ta věc pohybuje. A je to ohromné. Je to opravdu velké,“ řekl autor videa.

 

Komentář: ThirdPhaseofMoon zveřejnil v červenci toto video:

 

 

SOTT archiv: UFO hunter claims spike in sightings of ‘snake-like objects’ in US skies – speculation runs rampant

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank