SOTT Proměny Země – listopad 2019: Extrémní počasí, planetární změny, meteory

SOTT Media
Překlad/titulky: NaSeveru.org
5.prosince 2019

 

Jako kdyby Příroda chtěla zesměšnit propagandu zastánců člověkem způsobené klimatické změny, předvedla tento měsíc znovu divokou a velice pestrou paletu svých schopností lidem na celé planetě.

Podobně jako v posledních letech přišla zima na mnoha místech severní polokoule dříve, čímž došlo k narušení zemědělských prací a každodenního života. USA zaznamenaly rekordně nízké teploty a množství sněhu, přestože se fanatici z hnutí Extinction Rebellion hlasitě dožadovali dalšího snížení emisí CO2, aby se předešlo přehřátí planety. Mimořádné sněžení a brzké teploty pod bodem mrazu byly naměřené také v Evropě, Africe, Asii a na Blízkém východě.

Silné deště, záplavy a sesuvy způsobily tento měsíc znovu chaos na mnoha místech zeměkoule. Jižní Súdán, Keňa, Kongo, Alžírsko, Velká Británie, Francie, Filipíny, Austrálie a severní Mexiko byly nejvíce postižené oblasti. Stovky mrtvých, tisíce lidí bez přístřeší a zničená infrastruktura na mnoha místech. Itálie si vytrpěla další měsíc v řadě, plný extrémních meteorologických událostí. Bouře, záplavy a předsezónní sníh trápily několik provincií.

Pokud sledujete Proměny Země pravidelně, tak vás ani nepřekvapí, že tento měsíc byl opět bohatý na velmi jasné meteory, šokující i uchvatné pro mnoho očitých svědků. Kromě toho výrazně narůstá počet identifikovaných objektů prolétavajících blízko Země, z nichž mnoho je zpozorovaných s minimálním předstihem, takže mnoho expertů vážně pochybuje o tom, jestli jejich tvrzení, že všechny potenciálně nebezpečné kosmické objekty sledujeme, není jen konejšivé zbožné přání.

To jsou jen některé události uplynulého měsíce, které vám nabídne listopadový videosestřih SOTT Proměny Země…

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank