SOTT Proměny Země, listopad 2019

SOTT Proměny Země – listopad 2019: Extrémní počasí, planetární změny, meteory

SOTT Media
Překlad/titulky: NaSeveru.org
5.prosince 2019

 

Jako kdyby Příroda chtěla zesměšnit propagandu zastánců člověkem způsobené klimatické změny, předvedla tento měsíc znovu divokou a velice pestrou paletu svých schopností lidem na celé planetě.

Podobně jako v posledních letech přišla zima na mnoha místech severní polokoule dříve, čímž došlo k narušení zemědělských prací a každodenního života. USA zaznamenaly rekordně nízké teploty a množství sněhu, přestože se fanatici z hnutí Extinction Rebellion hlasitě dožadovali dalšího snížení emisí CO2, aby se předešlo přehřátí planety. Mimořádné sněžení a brzké teploty pod bodem mrazu byly naměřené také v Evropě, Africe, Asii a na Blízkém východě.

Silné deště, záplavy a sesuvy způsobily tento měsíc znovu chaos na mnoha místech zeměkoule. Jižní Súdán, Keňa, Kongo, Alžírsko, Velká Británie, Francie, Filipíny, Austrálie a severní Mexiko byly nejvíce postižené oblasti. Stovky mrtvých, tisíce lidí bez přístřeší a zničená infrastruktura na mnoha místech. Itálie si vytrpěla další měsíc v řadě, plný extrémních meteorologických událostí. Bouře, záplavy a předsezónní sníh trápily několik provincií.

Pokud sledujete Proměny Země pravidelně, tak vás ani nepřekvapí, že tento měsíc byl opět bohatý na velmi jasné meteory, šokující i uchvatné pro mnoho očitých svědků. Kromě toho výrazně narůstá počet identifikovaných objektů prolétavajících blízko Země, z nichž mnoho je zpozorovaných s minimálním předstihem, takže mnoho expertů vážně pochybuje o tom, jestli jejich tvrzení, že všechny potenciálně nebezpečné kosmické objekty sledujeme, není jen konejšivé zbožné přání.

To jsou jen některé události uplynulého měsíce, které vám nabídne listopadový videosestřih SOTT Proměny Země…