Jeffrey Epstein – vymyšlená oprátka? Pořad ’60 Minutes’ rozcupoval teorii o jeho sebevraždě

Tyler Durden
ZeroHedge
Překlad: AC24
6.ledna 2020
Foto © 60 minutes / CBS News

Pořad „60 minut“ odhaloval, že různá nová data poukazují na nové údaje o smrti bohatého pedofila Jeffreyho Epsteina, z nichž vzniká více otázek než odpovědí a které naznačují, že se tento finančník nezabil sám – v rozporu s tvrzením Kanceláře ohledávačů mrtvol New York City, která si za tím „neochvějně“ stojí.

Kancelář ohledávačů mrtvol New York City dospěla k nálezu, že Epstein spáchal sebevraždu oběšením, ale forenzní patolog, který na tuto čtyřhodinovou pitvu dohlížel za Epsteinova bratra Marka, říká 60 minutám, že zveřejněné doklady podle jeho názoru daleko více poukazují na vraždu než na sebevraždu. Klíčový důvod k tomuto názoru Dr. Michaela Badena: nezvyklé fraktury, jaké viděl na Epsteinově krku.CBS News

Ač jsme už slyšeli všechny druhy teorií o nepravděpodobnosti síly skoro 6 stop vysokého Epsteina, aby se mohl úspěšně oběsit spolu s neobvyklým zlomením tří kostí v jeho krku, což se u uškrcení obvykle nevidí, tak ani to zdaleka není ta nejprapodivnější část Epsteinova skonu (bez ohledu na tu teorii bezdomovce o sexuálním šťouchátku).

Nejdříve se musíme podívat na smyčku, kterou Epstein údajně ke svému zabití použil. Fotky povolené jako důkazy odhalují čistou tkaninu bez jakékoliv krve i přes Epsteinův jasně zakrvácený krk. Navíc oba konce smyčky byly zapošité lemem, ne ustřižené – dozorce, který Epsteina údajně nalezl, jej odřízl.

Divné je také to, že zranění Epsteinova vazu, zanechané tou údajnou nezakrvácenou smyčkou, je na jeho krku dost nízko.

Epstein, údajná smyčka, neposkvrněná

„Toto nevypadá, že by na to někdy použil nůžky,“ řekl pro ’60 minut’ Sharyn Alfonsi. „Je u toho tedy pár otázek – byla to ta správná smyčka?“

Další fotky odhalují jiné potenciální smyčky – z nichž žádná není zakrvácená, stejně jako oranžové potahy roztroušené po celé místnosti.

Epstein, nálezy v cele po jeho smrti

Epstein, nálezy v cele po jeho smrti

Epstein, nálezy v cele po jeho smrti

Epstein, nálezy v cele po jeho smrti

“Došlo k frakturám levé a pravé štítné chrupavky a levé hyalinní kosti,“ řekl Baden. „Fraktury jako tyto jsem ještě nikdy u sebevražedného oběšení neviděl.”

„Když vzpomínám na všechny ty tisíce sebevražd oběšením ve státních vězeních New York City v posledních 40-50 letech, tak u žádné nebyly tři fraktury,“ dodal.

K dalším nestandardnostem patří, Epsteinovi zrušili sebevražedný dohled, rozbily se kamery, takže v kritické době nezaznamenávaly, co se děje před jeho celou, a samozřejmě skutečnost, že jeho dozorce kašlal na jeho kontroly, ač šlo asi o nejprominentnějšího vězně v moderní historii – a místo toho brouzdal po internetu a pospával.

Související články:

image_pdfimage_print

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank