Koronavirus: Pandemie čeho? Lži, samé lži a chystaná léčba, která bude daleko horší, než samotná infekce

James Corbett
Corbett Report
Překlad: NaSeveru.org
29. února 2020

 

Komentář: Údajná pandemie koronaviru zachvátila svět… ale to, co se za tím skrývá, si málokdo umí představit.

Upozorňujeme, že následující čtení nepotěší nikoho z vás. Snad jen opravdový nihilista by si v tomto textu mohl libovat. Možná, že by bylo lepší udělat si nejdříve procházku na čerstvém vzduchu a vrátit se s čerstvými silami, mentálně připraveni k tomu, abyste následující řádky strávili. James Corbett zde rozebírá a skládá mnoho věcí, které znáte, o kterých jste slyšeli a četli, a spoustu dalších, které jste tak nějak tušili, ale přesto – mít to všechno na jednom talíři je velký nášup.

Nemáme rádi přehánění a zbytečné drama, ale pravda musela dříve či později vyplavat na hladinu. Je lepší si to všechno uvědomit a srovnat v hlavě teď, dokud se s tím dá, v což věříme, ještě něco dělat. Rozhodně je nezbytné pochopit, co nám hrozí, neboť jedině tak existuje naděje, že se v přicházející době pod tlakem okolností budeme rozhodovat a konat jako bytosti, které chápou smysl svojí existence, mají dostatečné znalosti, aby se orientovaly v době chaosu a uvědomují si potřebu jednat nejenom v zájmu svém, ale i v zájmu všech lidí, kteří mají stejný cíl. Bezduchých automatonů a zdivočelé zvěře po povrchu planety pobíhá víc než dost.

Pokud se cítíte, že zvládnete prohlídku králičí nory, tak pojďme na to…

 

Šíří se to. Mutuje to. Nekontrolovaně se to šíří. Mluvím o koronaviru? Ne! Mluvím o teoriích o koronaviru.

Je to přirozený virus. / Ne, je to umělá biologická zbraň!

Je to méně smrtelné než běžná chřipka. / Je to horší než španělská chřipka! / Je to létající netopýří AIDS!!

Čísla jsou ve zprávách podhodnocována. / Čísla jsou nadhodnocována!

Bylo to patentováno v roce 2015! / Ne, to opravdu nebylo.

Uniklo to náhodou. / Bylo to vypuštěno úmyslně. / Vždyť to ani neexistuje!

Ano, existuje tolik teorií o onemocnění koronaviru 2019 (Covid-19), jako je počet lidí, kteří o něm mluví. Realita je taková, že neznám pravdu o tom, co tento virus skutečně je nebo odkud pochází, a nevíte to ani vy.

Ale je tu něco, co víme s jistotou, bez ohledu na to, odkud tento virus pochází, případně zda vůbec existuje. Přehánění, hrůza, panika a pozdvižení okolo této (předpokládané) nákazy přinesou mnohem horší důsledky, než by kdy mohla samotná nemoc. Protože, jak už o tom křičím více než deset let, útok prostřednictvím biologické zbraně (skutečný nebo umělý, pod falešnou vlajkou nebo jakkoliv jinak) je perfektní zástěrkou pro spoustu jednotlivých položek na seznamu globalistů. A čím větší část populace panikaří, tím více to hraje do karet globalistům.

 

 

Zde je pět položek na seznamu přání těch, kteří by neměli být u moci, a které jsou jim servírovány na stříbrném podnose, zatímco se lidé ženou různými směry ve své panice ohledně koronaviru.

1) Bezprecedentní sledování a ovládání obyvatelstva

Jak čtenáři Corbett reportu už vědí, Čína je v mnoha ohledech model pro technokratický Překrásný nový svět 21. století. Systém sociálního kreditu, sítě kamerových systémů rozpoznávající obličeje a vládou řízený internet jsou pouze nejviditelnějšími příklady toho, jak se vlády budou snažit v budoucnu sledovat a kontrolovat své obyvatelstvo. Nemělo by tedy být překvapivé, že Čína, jako epicentrum tohoto nového ohniska koronaviru, je průkopníkem nových způsobů, o kterých se dosud nikomu nesnilo, jak během krize udržet své obyvatelstvo poslušné.

První věc, kterou je třeba poznamenat, je neskutečný rozsah toho, o co se čínská vláda snaží. Karanténa z minulého měsíce ve Wu-chanu, která zahrnovala město s 11 miliony lidí, byla největší karanténou v lidské historii. Když však došlo k rozšíření karantény, aby zahrnovala celou provincii Chu-pej – s 57 miliony obyvateli – stal se rozsah omezení pohybu téměř nepředstavitelným. Jak je možné udržet takovou karanténu?

Jak jsme všichni byli svědky, lze to udělat pomocí v minulosti skvěle osvědčeného fyzického donucení. V případě pochybností stačí zavřít dveře nemocné osoby, aby nemohla opustit svůj pokoj!

Ale pokud chcete skutečně mít pod kontrolou miliony lidí, potřebujete technologickou pomoc. Čínská vláda tak nasazuje všechny nástroje ve svém arzenálu, aby mohla sledovat a udržovat omezení pro občany a jejich pohyb.

Létající drony, které obtěžují kohokoliv, kdo se pohybuje venku bez masky? Ano.

Celonárodní sledovací videosystém s názvem – nedělám si srandu – Skynet, který pomáhá najít ty, kteří nedodržují karanténu? Ano.

Barevné hodnocení v platební aplikaci pro chytré telefony, které identifikuje lidi jako nízké nebo vysoké riziko přenosu viru na základě jejich plateb a historie cestování? Ano.

Ať si vzpomenete na jakýkoliv strašidelný a invazivní způsob sledování a kontroly obyvatelstva, můžete se vsadit, že čínská vláda na to už dávno myslela (a pravděpodobně to již používá).

Ale zde je skutečná otázka: Až bude po všem, myslíte si, že vláda jednoduše uklidí všechny tyto technologie a systémy? Nebo si myslíte, že jakmile se tato úroveň kontroly stane normalizovanou, budou autoritáři Čínské komunistické strany nadále pokračovat v jejím využívání?

A zde je ještě skutečnější otázka: Myslíte si, že kdekoliv na světě existuje vláda, která by tuto technologii nepoužila na vlastním obyvatelstvu, pokud by k tomu měla vhodnou výmluvu (jako je například šílení okolo nového koronaviru)?

Odpovědi na tyto otázky jsou zřejmé, ale jen se podívejte na formování mentality vězňů, jehož jsme svědky na letištích během posledních dvou desetiletí. Dokonce i lidé jako já, kteří vyrostli před 11. září, mohou jen stěží uvěřit, že existovala doba, kdy pro naskočení do letadla stačilo o něco více než projít detektorem kovů. Cože? Ty chceš pronést láhev s vodou přes bezpečnostní kontrolu!? Zbláznil ses, či co? Během pouhých dvou desetiletí byl celý způsob letecké dopravy naprosto proměněn a žádné prohlášení o vítězství v takzvané „válce proti teroru“ nikdy nepřinese zpět staré postupy bezpečnostní kontroly. Pro průměrného Američana je Úřad pro bezpečnost v dopravě – TSA – už jen realita života.

A pro ty, kteří stráví dostatečně dlouho v karanténním zvláštním opatření, bude úplný vládní dohled nad pohybem každého občana, nákupů a styku s ostatními jen faktem života. Tyto nástroje ovládání mají zůstat na místě, a čím déle tyto karantény budou trvat a čím větší budou do nich zahrnuté oblasti, tím dále to dosáhne, aby si tomu veřejnost navykla a přijala.

2) Neomezené pole působení pro velké farmaceutické firmy a Světovou zdravotnickou organizaci – WHO

Když se detektiv snaží vyřešit zločin, je důležité se zeptal cui bono. Ačkoliv to může být pomocí nepřímých důkazů, zjištění, kdo má prospěch z trestného činu, vás alespoň nasměruje na podezřelé.

V tomto případě však otázka, kdo z toho bude mít prospěch, má jednoduchou odpověď: je to WHO, samozřejmě. Světová zdravotnická organizace. Jako orgán Organizace spojených národů, který byl pověřen řízením mezinárodního zdraví a vedením odpovědi na globální zdravotní problémy, WHO vždy naroste moci v důsledku každé krize.

V době ne-krize prasečí chřipky a ne-krize eboly a ne-krize ziky byla WHO řízena generální ředitelkou Margaret Chanovou. Nezapomeňme, že to bylo v době vedení Chanové, kdy WHO prohlásila výskyt prasečí chřipky v roce 2009 jako „globální pandemii“, což byl krok, který automaticky spustil utrácení miliard dolarů na nákup vakcín různými vládami. Jednalo se samozřejmě o očividné o zneužití situace nahrabat si a dokonce i Rada Evropy byla nucena poznamenat, že členové rady WHO, kteří učinili prohlášení o pandemii, byli také členy ve vedení společností vyrábějících vakcíny, a měli z tohoto rozhodnutí prospěch.

S nákazou Covid-19 hraje WHO také hru s vyhlášením pandemie, ale tentokrát je její motivace právě opačná. V roce 2017 vydala Světová banka dluhopis ve výši 425 miliard USD na podporu svého nouzového pandemického financování. Investoři v této emisi dluhopisů ztratí všechno, pokud bude globální pandemie vyhlášena před červencem. . . klíčový důvod, jak někteří naznačují, proč WHO odmítá nazvat koronavirus pandemií, přestože zcela jasně splňuje tato kritéria.

 

Komentář: Světová zdravotnická organizace nakonec pandemii vyhlásila. Stalo se tak necelé dva týdny po publikaci tohoto článku, 11.března 2020. Někdo se nakonec rozhodl investory do zmíněných dluhopisů ‘zaříznout’. I mezi bohatými jsou někteří bohatší a mocnější – boj jednotlivých frakcí elit se rozjíždí na plné obrátky. Je potřeba zdůraznit, že v roce 2010 v průběhu epidemie prasečí chřipky ve spolupráci s velkými farmaceutickými firmami a jejich vědci (jak píše Joe Quinn ZDE) vypustila WHO část textu z definice termínu ‘pandemie’.

Z původní verze, která začíná slovy: “Chřipková pandemie nastává tehdy, když se objeví nový chřipkový virus, vůči kterému populace nemá imunitu, což se projeví mnoha současně propuknuvšími epidemiemi po celém světě, které způsobí obrovský počet mrtvých a nakažených…” byl vynechán tučně zvýrazněný text. To Světové zdravotnické organizaci umožnilo, aby následně epidemii této chřipky mohla prohlásit za pandemii, neboť jinak by kritéria nebyla splněna. Vzhledem k tomu, že ani současná epidemie Covid-19 nevykazuje ‘tolik potřebné’ obrovské počty mrtvých (viz např. ZDE), nesplňuje tak původně stanovená kritéria pro vyhlášení pandemie.

 

Kdo tedy nyní řídí WHO? No, už to není Margaret Chanová. V roce 2017 odstoupila a vystřídal ji Tedros Adhanom Ghebreyesus, etiopský politik a akademik, který, jak poznamenal William Engdahl, je prvním generálním ředitelem WHO, který není ani lékařem. Nejdříve získal titul v biologii na University of Asmara v Eritrei a působil na nižší pozici na ministerstvu zdravotnictví pod marxistickou diktaturou Mengistua, aby:

„[…] se poté stal ministrem zdravotnictví v letech 2005 až 2012 pod předsedou vlády Melesem Zenawi. Zde se setkal s bývalým prezidentem Billem Clintonem a zahájil úzkou spolupráci s Clintonem a Clintonovou nadací a její Clintonovou HIV / AIDS iniciativou ( CHAI). Rovněž udržoval úzké vztahy s Nadací Billa a Melindy Gatesových. Jako ministr zdravotnictví Tedros také předsedal Globálnímu fondu pro boj proti AIDS, tuberkulóze a malárii, který byl spoluzaložen Gatesovou nadací. Globální fond  je plný podvodů a korupčních skandálů.“

Není to náhodou právě nadace Gates Foundation a její GAVI Alliance pro očkování, které jsou největšími dárci WHO? Gates foundation, která loni v říjnu v New Yorku pomohla hostit Event 201, „cvičení rozsáhlé pandemie“ v New Yorku, které simulovalo celý scénář koronaviru, kterým právě procházíme? Jasně.

A jak nás WHO všechny zachrání? S léčivy velkého farmaceutického průmyslu samozřejmě! Vlády se již připravují a slibují desítky milionů dolarů na financování úsilí vyvinout vakcínu proti koronaviru. A to je jen financování vývoje vakcíny. Na velké farmaceutické výrobce léků, kteří mohou uvést první vakcínu na trh, čeká ještě mnoho miliard.

Ano, koronavirus bude velkým zdrojem peněz pro některé bohaté a dobře napojené lidi v mezinárodní lékařské mafii. Ale nebojte se, politici se na tom také přiživí …

 

3) Výmluva k zavedení lékařského stanného práva

Před deseti lety jsem uprostřed humbuku kolem prasečí chřipky vydal díl v podcastu The Corbett Report o lékařském stanném právu. V tomto dílu jsem nastínil různé způsoby, kterými vlády po celém světě (samozřejmě i včetně americké vlády) potichu začaly přijímat právní předpisy, jež by jim umožnily uplatnit stanné právo v případě globální pandemie. To by jim umožnilo dát do karantény a uvěznit občany s podezřením na infekci a umožnilo by vládě vnutit lidem jakékoliv léky (včetně očkování), které by považovala za nezbytné k zastavení šíření infekce.

Konkrétně v USA měla tato legislativa podobu Zákona o státním pohotovostním zdravotním stavu, což je právní předpis, který navrhlo Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC). Zákon uděluje vládě pravomoc vyhlásit karanténu, vynutit očkování a mobilizovat armádu, aby pomohla při provádění nouzových postupů, které jsou považovány za nezbytné k potlačení ohniska. Je navržen s cílem urychlit implementaci v zákonodárném sboru jednotlivých států tak, aby státy mohly harmonizovat své nouzové pandemické plány a v podstatě tak vytvořit federální systém umožňující lékařské stanné právo. Jak ACLU poznamenává :

„Zákon umožňuje, aby guvernér jednostranně a bez soudního dohledu vyhlásil stav nouze, neumožňuje moderní postupy v řádném procesu provádění karantény a jiné nouzové pravomoci, postrádá přiměřenou kompenzaci za zabavení majetku a neobsahuje žádné kontroly pravomoci k vynucenému ošetření a očkování.”

Bez ohledu na to zákon nakonec tvoří základ 133 právních předpisů ve 33 různých státech.

A občany vyspělého západního světa, kteří si mysleli, že stanné právo je pouze pro banánové republiky a exotické východní země, nyní čeká ochutnávka tohoto hořkého léku, jež bude následovat toto přehánění ohledně koronaviru.

Austrálie právě aktivovala svůj nouzový pandemický plán, přestože nezaznamenala případ přenosu Covid-19 z člověka na člověka. Plán poskytuje vládě pravomoc rušit veřejné akce, nutit lidi pracovat z domova, uzavřít centra péče o děti a uvalit další příkazy a omezení na každodenní život svých občanů, jak uzná za vhodné.

Švýcarská federální rada právě vyhlásila „výjimečnou situaci“, která radě umožňuje vydávat nouzové policejní nařízení „která nemají oporu ve federálním právu“. Některé z pravomocí výslovně převzatých radou zahrnují pravomoc nařídit očkování, nařídit karantény a zakázat společenské akce nebo zavřít instituce.

Nyní Británie, USA a další země oprášily své vlastní nouzové plány a připravují se na vstup do bohatého naleziště zvaného stanné právo.

To samozřejmě není jen dokonale předvídatelná reakce na současnou přeháněnou epidemii, byla to předpovězená odpověď. Je to tak – jak bylo uvedeno výše, cvičení na vysoké úrovni nazvané Event 201, které se konalo loni v říjnu a které simulovalo globální pandemii koronaviru, obsahovalo rozsáhlou diskusi o potřebě zavést lékařské stanné právo, aby bylo možné dostat virus pod kontrolu.

Během cvičení jsme tedy viděli, jak Stephen Redd z CDC prohlásil, že „vlády musí být ochotné dělat věci, které jsou mimo jejich historickou perspektivu [sic]. Je to opravdu válečný stav, ve kterém musíme být.

Podobně Brad Connett od výrobce lékařských potřeb Henry Schein Inc prohlásil, že „se to může stát rychle. Plán typu stanného [práva] – nemusí to tak přesně nazvat – ale plán typu stanného [práva] může být zaveden a stimulovat změnu velice rychle.

To zcela určitě může. A kolik prostoru si myslíte, že vlády, které zavádějí stanné právo, v této otázce dovolí pro nesouhlas? Samozřejmě, že žádný. Jak ale zastaví šíření informací v tomto věku 24/7 vždy připojených sociálních médií?

Legrační, že se ptáte, protože nás to vede k našemu dalšímu bodu agendy Nového světového řádu.

 

4) Výmluva zakročit proti internetu

V dílu Nový svět příští rok 2020 – každoroční shrnutí na konci roku videosérie Nový svět příští týden – jsem předpověděl, že rok 2020 bude koncem internetu, tak jak jsme ho znali! V době, kdy jsem formuloval tuto předpověď, mně myšlenky na cirkus okolo voleb-selekce 2020 a nevyhnutelnou vlnu cenzury, kterou by to přineslo, nedávaly spát. Je zcela možné, že koronavirus bude pro vlády vhodnou výmluvou, aby začaly uplaňovat jejich cenzuru na internetu.

Zero Hedge již měl svůj Twitter účet zablokován kvůli zveřejnění údajů o konkrétním čínském vědci pracujícím v bio laboratoři ve Wu-chanu, kterou někteří podezřívají, že byla zdrojem nákazy. Bylo to provedeno ve jménu politiky Twitteru ohledně „zneužívání a obtěžování“, ale vzhledem k tomu, že web neudělal nic jiného, než že zveřejněnil již veřejně dostupné kontaktní informace vědce, zdá se pravděpodobnější, že se jedná o součást kampaně na udávání směru informací o koronaviru od samého začátku.

Nyní, když píšu tento komentář, je hlavní strana Google News (kterou důrazně nedoporučuji používat jako zdroj informací, aby bylo jasno) plná „ověřování faktů“ o různých teoriích o koronaviru, které pobíhají po internetu.

Existují vzhledem k současnému stavu online cenzury jakékoliv pochyby o tom, že se vlády na celém světě chopí této výmluvy, aby odstranily nesouhlasné hlasy z internetu? Jak alternativní informace o viru, jeho původu a očkovacích látkách, které jsou určeny k jeho „vyléčení“, zaplaví síť, bude vedena taková propagandistická kampaň, jakou jsme dříve neviděli, a bude vedena, aby vykreslila nositele těchto informací jako hrozbu pro veřejný pořádek. V souladu s tím od nich internet bude očištěn, a to (bez pochyby) se souhlasem velké části populace. A s tímto precedentem bude jen otázkou času, než budou jakékoliv informace, které zpochybňují vládnoucí moc, považovány za „ohrožení veřejného pořádku“ a budou vymazány z internetu.

Aby nedošlo k pochybnostem o tom, že online čistka je aspektem pandemického scénáře, který je pro mocné obzvláště důležitý, je třeba poznamenat, že Event 201 se značně zabýval tím, jak „zastavit šíření dezinformací“. Jejich odpověď: vypnutí internetu a cenzura, samozřejmě!

 

5) Vyvolání hospodářské krize

Vzhledem k tomu, že moje živobytí je online, je pro mne vyhlídka výpadků internetu a cenzurních zásahů znepokojující. Než se však začnete příliš obávat o situaci chudého podcastera, pojďme umístit tuto krizi do perspektivy: Za předpokladu, že se virus stane pandemickým [což se stalo, jak jsme uvedli výše, pozn.redakce], je docela pravděpodobné, že to bude největší ekonomické narušení našeho života [a to také již vidíme].

Toto je bod, kdy bych předložil některá fakta, abych podpořil takové odvážné prohlášení, ale vzhledem k tomu, že jsme právě viděli nejhorší týden na trzích od finanční krize, včetně nejhoršího dvoudenního poklesu v historii Dow Jones, pochybuji. že je opravdu nutné to dále rozvádět.

Jak se rozšiřují hromadné karantény, veřejné akce jsou rušeny, podniky jsou zavřeny a hospodářská činnost se obecně zastaví, není třeba génia k úsudku, že směřujeme do celosvětové hospodářské krize téměř nemyslitelných rozměrů. Ale skutečná narušení však začnou dlouho předtím, než se dostaneme do tohoto bodu.

Vzhledem k tomu, že hromadné karantény začaly v Číně, která je nejdůležitějším článkem v globálním dodavatelském řetězci výroby produktů v určeném množství a určeném čase, tzv. just-in-time, uvidíme ve velmi blízké budoucnosti značné potíže pro mnoho výrobců vyrábějících základní spotřební zboží. Smartphony. Auta. Dokonce i ve zvrácené troše ironie, lékařských potřeb. Tolik světové ekonomiky, která závisí na čínské výrobě, již trpí odstávkami a nedostatkem. A to je jen tenká hrana břitvy toho, co bude ohromný klín.

Zde je nejhorší část: tato narušení jsou již zapečená do dortu. I kdyby všichni na této planetě byli najednou vyléčeni ze své nemoci přes noc a všechny karantény byly zrušeny, účinky těchto několika posledních týdnů blokování a uzavírání se budou i nadále celé měsíce šířit světovou ekonomikou. Ale jak se strach a přehánění šíří z kontinentu na kontinent a hromadné narušení se rozšiřují, tyto účinky budou horší a horší.

V tomto bodě bych se pustil do detailů, ale mám pocit, že se to v těchto komentářích do budoucna stane dominantním a opakujícím se tématem vyhodnocování. Dovolte mi prozatím říci: bez ohledu na to, zda je koronavirus přirozený nebo umělý nebo zda vůbec existuje, ekonomické dopady této události budou velmi reálné a velmi hluboké.

Vzhledem k tomu, že píšu pro International Forecaster a dokumentuji systém Ponziho schématu, který moderní globální ekonomika představuje již více než desetiletí, je mi často pokládána otázka, kdy se podvod zhroutí a zasáhne dlouho předvídaná globální finanční krize. Je velmi možné, že krize nyní oficiálně zasáhla a desítky let šílenství s negativním úrokovým výnosem a bezcennými papírky zvanými peníze, které přetapetovaly naši neutěšenou ekonomickou realitu, se zvrhnou najednou.

Závěr: Koronavirová panika je obrovskou podporou pro globalistickou agendu

Nedávno jsem slyšel návrh, že pokud to bude mít za následek globální pandemii, vrátí to agendu globalistů o desetiletí zpět. Nakonec, takováto událost nás všechny jistě naučí tvrdou lekci o národní soběstačnosti a s tím spjatým nebezpečím nadměrně rozprostřeného globálního dodavatelského řetězce, že?

Samozřejmě že ne. Ne, to je závěr, k němuž by došel racionální člověk, přemýšlející o krizi racionálním způsobem. Globalisté do nás samozřejmě nuceně natlačí přesně opačnou myšlenku: že taková krize ukazuje, jak potřebujeme ještě větší globální integraci mezi všemi úrovněmi veřejné a soukromé společnosti.

Nevěříte mi? Prostudujte si tiskovou zprávu, kterou minulý měsíc zveřejnil John Hopkins a účastníci z Event 201 těsně předtím, než se „Wu-chan“ a „koronavirus“ staly tématy každodenního rozhovoru:

„Příští závažná pandemie způsobí nejen rozsáhlé onemocnění a ztráty na životech, ale může také vyvolat velké kaskádovité ekonomické a společenské důsledky, které by mohly výrazně přispět ke globálnímu dopadu a utrpení. Snahy o předcházení takovým důsledkům, nebo na ně reagovat, jak se budou [průběžně] vyvíjet, budou vyžadovat bezprecedentní úrovně spolupráce mezi vládami, mezinárodními organizacemi a soukromým sektorem.“

Přesně tak. To je další šance „selhat směrem vpřed“. Koneckonců, jak nám tento velký globalistický prorok Rahm Emanuel řekl během poslední finanční katastrofy, mantrou globálních elitářů je: „Vždy je třeba využít dobrou krizi “. Opravdu si myslíte, že by tato „krize“ (ať už skutečná nebo vymyšlená) byla výjimkou?

 

Komentář: A co teď? V první řadě musíme dělat to, co bychom dělali v případě skutečné pandemie. Postarat se o zdraví své i svých blízkých, zejména starších lidí, kteří tu uměle vyvolanou hysterii snášejí nejhůře a samotný stres zatěžuje obranyschopnost jejich organismu tak, že mohou často být v ohrožení života a jakýkoliv virus se může stát poslední kapkou. To se týká i jedinců, jejichž imunitní systém je z nějakého důvodu narušen (špatným stravováním, chronickou nemocí, genetickou dispozicí apod.).

Musíme obnovit sociální vazby, kontakty s lidmi. Zjistit ve svém okruhu, kdo je ještě schopen kritického myšlení a kdo jen bude následovat příkazy autorit. Dejme si tu práci zkusit vysvětlit nastalou situaci těm tápajícím, kteří ji mohou strávit a přiklonit se na stranu srdce a rozumu. Osvěta je pořád nezbytná, protože to zatím nevypadá, že kritické masy potřebné k nějaké zásadnější změně bylo dosaženo. Neustále se vzdělávat, informovat se o aktuálním dění a aplikovat nabyté poznání do praxe je klíčové pro udržování schopnosti adaptace na neustále se měnící podmínky, na prostředí nově vznikajícího světa, který se rodí přímo před našima očima.

Rezignace by znamenala dystopii a faktický zánik. Na pocit bezmoci teď není čas. Je před námi hodně práce a budeme se navzájem potřebovat. Nevzdávejte se, dokud je za co bojovat a pro co žít. Pomoc přijde, ale ne za těmi, kteří neudělali nic pro to, abychom ještě nějakou budoucnost měli.

Je pochopitelně možné, že události neproběhnou tak rychle, jak J.Corbett nastínil, a že je to ze strany globálních elit test, jestli je většina populace už dostatečně naprogramovaná a zhypnotizovaná. Tím lépe. Znamenalo by to několik měsíců, možná rok dva navíc a příležitost dohnat zpoždění. Navíc se dá očekávat, že psychopatické myšlení vyprodukuje chyby, které se obrátí proti samotným strůjcům této orwellovské perestrojky, ale pokud alespoň část obyvatelstva nezaujme aktivní, sofistikovaně partizánský odpor hned, hydra se chopí příležitosti okamžitě.

Není na co čekat. Držte si klobouky. Jízda už dávno začala.

 

Související články:

Tipy:

 

SOTT archiv: The ‘Coronavirus Pandemic’: Lies, Damned Lies, And Infection Numbers

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank