Planetární hysterie: Smyšlená „zdravotní krize“ COVID-19 tlačí lidstvo do svěrací kazajky

Larry Chin
Global Research
Překlad: NaSeveru.org
29. března 2020

 

Šaráda okolo COVID-19 je největší samostatné narušení lidské společnosti v moderní historii, možná i vůbec v celé lidské historii.

Tato „zdravotní krize“ je jedna velká lež. Je to ta největší velká lež v historii.

Způsob, jakým je společnost uspořádána, byl rozcupován; způsob, jakým se lidé stýkají, byl změněn; ekonomiky zdecimovány. A to vše na základě smyšlené záminky, hromadné manipulace a hromadné paniky vyvolané médii.

Lidstvo si prošlo podobně ochromujícím šokem během událostí pod falešnou vlajkou 11. září 2001, vytvořenou globální „válkou proti terorismu“. Ale současná situace zcela zastiňuje všechny předchozí události a všechny předchozí války, včetně světových.

Úřady – globální, národní, regionální, místní, od jedné obce k druhé – konaly v děsivém jednotném šiku. Toto je Hluboký stát, všem na očích.

Zničili každou ekonomiku. Velké i malé podniky, zavřené a zničené, životy a živobytí v ohrožení. Zavedli všechny varianty stanného práva, včetně zavedení stanného práva chování, od domácnosti k domácnosti, od člověka k člověku. Lidské bytosti jsou doslovnými vězni, kteří „omezují svůj volný pohyb“ a jako zvířata v klecích zůstávají doma. Těm, kteří nedodrží „domácí“ vězení, hrozí bezprecedentní policejní postih.

„Riziková místa“, jako jsou Kalifornie a New York, zůstávají zcela uzamčena, jejich zkorumpovaní guvernéři, kteří dychtí spáchat nová nevýslovná opatření pod záštitou „veřejné bezpečnosti“, nenabízejí žádnou naději na opětovné otevření, zatímco si vynucují federální pomoc. Podnikům v Los Angeles, které „neuposlechnou“ nařízení, hrozí odstřižení od sítí. Místní policie odmítá reagovat na všechny události kromě  těch „nouzových“ , i když ulice jsou čím dál tím nebezpečnější. Se vzrůstajícím napětím hrozí sebevraždy, násilí, občanské nepokoje, rabování, pouliční boje.

 

Není to tedy definice totalitního útlaku?

Jsme svědky psychózy, úspěšně vyvolané v celoplanetárním rozsahu. Prakticky celá lidská rasa byla uvrhnuta do šílenství. Médii vyvolaný hromadný strach, panika, hysterie a hypochondrie sevřely celé lidstvo.

Jak přílivová vlna paniky pohlcuje všechen život, tím méně se lidé starají o fakta, jsou nevědomí vůči jasným důkazům o tom, že byli a nadále jsou trestuhodně manipulováni, vykořisťováni a ovládáni.

Dokonce i ti nejhorlivější a nejposedlejší pozorovatelé krizí nesprávně vykládají, popírají nebo ignorují racionální data a přijímají jakékoli spletité interpretace statistik, které jim vyhovují. Zdá se, že si užívají „porno strachu“ a svou vlastní hysterii, a hledají ospravedlnění a uznání pro své šílenství.

Hrozba, kterou představuje samotný COVID-19, je  na základě nejnovějších známých informací relativně nízká (a na základě informací z předchozích pandemií). Přestože pro starší lidi s oslabeným imunitním systémem, a ty, kteří již trpí jinými nemocemi, přetrvává legitimní riziko, je tato nemoc podle každé dosud známé metriky „přežitelná“.

Viceprezident USA a vedoucí pracovní skupiny Koronavirus Mike Pence 23. března 2020 uvedl na tiskové konferenci v Bílém domě, že „9 z 10 lidí, kteří si myslí, že mají koronavirus, ho ani nemají“.

Dokonce i nyní, kdy je hysterie vybičována do drtivého maxima, i když se zahrnou všechny nejhorší údaje skutečných infekcí a úmrtí, se přehnané předpovědi před několika týdny neuskutečnily. Přesto média stále vytrubují o 80% infekční míře a další hyperbolické fantazie, aby se dosáhla maximální panika, která ospravedlňuje nová opatření policejního státu a ještě větší podřízení veřejnosti

Davy se snadno stávají poddajnými a poslušnými, opakují děsivou propagandu. Potřebujeme „testování“! Potřebujeme vakcíny! Potřebujeme drakonické kontroly „veřejného zdraví“! Potřebujeme více a více „udržování rozestupů“. Potřebujeme „změnit život tak jak jej známe“, natrvalo, „pro naše dobro“. Musíme se schovat hluboko v nejbezpečnějších štěrbinách našich domovů a nikdy nevylézt, aby se někdo, kdo je „nakažený“, nemohl ani podíval naším směrem.

V uzamčených komunitách po celém světě si bohorovní noví válečníci za sociální spravedlnost – militantní kolektivisté Nového věku – berou na sebe zodpovědnost, aby konali jako Rudé gardy na steroidech, „vynucují“ správné „rozestupy mezi lidmi“, donášejí na ostatní jednotlivce, kteří „nedodržují pravidla„, požadují nové policejní vymáhání těchto nových „rozestupových“ paradigmat.

A zároveň papouškují hlavní body samotných agentů, kteří stojí u zdroje této „krize“: Světové zdravotnické organizace (WHO), Centra pro kontrolu nemocí (CDC), Velkého farmaceutického průmyslu a jejich vybraných politických idolů.

Propaganda je tak účinná, tak ohromující – všudypřítomná, nevyhnutelná – že okradla i „inteligentní“ lidi o jejich smysly do míry, že jsou neustále posedlí a donekonečna brebentí o COVID-19.

Masy nadšeně papouškují „Bude to horší, než se to zlepší!“, jakoby téměř fandili viru, aby byl silnější, a odmítají fakta, která ukazují, že tato „krize“ byla od samého začátku přehnaná velká lež.

Nezdá se, že by si všimly nebo staraly o to, že další obyvatelstva a národy (Čína, Jižní Korea a další) jsou na cestě k úplnému zotavení. Pokud nedojde k nečekanému vytvořenému zvratu nebo supermutaci, COVID-19, stejně jako jakýkoli virus, bude mít svůj přirozený průběh a skončí, možná za několik měsíců. Přesto ti, co jsou k smrti vyděšení a paranoidní nechtějí věřit nebo doufat v tuto velkou pravděpodobnost.

 

Komentář: Pokud vás napadlo, že tyto země dosáhly výsledků tak, že vše zavřely a přísně omezily běžný život, je možné, že to mělo místní vliv, ale podkud je pravdivá teorie, že virus obíhal svět již mnoho měsíců předtím, než vzniklo ohnisko ve Wu-chanu, potom desítky nebo stovky milionů lidí mu již byly vystaveny. Jaký je tedy důvod uzamknout celou planetu, když už je prokázáno, že pro většinu populace jde v podstatě o neškodnou věc?

Covid-19Mimochodem, kdyby vás zajímalo, jak vypadají statisky mrtvých v Itálii za první tři měsíce posledních let, tady jsou. A jestli vám tam chybí nějaký nárůst díky letošní vlně koronaviru, tak se nedivte. Žádný nebyl. Chřipky minulých let mají na svědomí větší spoušť než Covid-19. A prakticky stejně je tomu ve většině ostatních států.

 

 

Jak budou budoucí knihy dějin popisovat tento nejnižší bod v lidské historii? Planeta plná slabých, poddajných, ​​zbabělých ovčanů, třesoucích se ve strachu, prosících, aby jim byly odebrány jejich volnost a svoboda, prosících o to být ovládáni a o své trvalé zotročení.

Lidská společnost, technologicky vyspělejší než kdykoli předtím; hloupější, myšlenkově zmatená a slabší než kdykoli předtím.

Jedná se skutečně o globální pandemii: pandemii šílenství. Zla a nejrozsáhlejší operace na vymývání mozků v celé historii. Kromě nepatrného zlomku lidstva si nikdo neklade otázky, zatímco největší a nejtěžší vojenská bota drtí naše kolektivní hrdla?

„Udržování rozestupů”? “Samokaranténa”? „Pravidlo dvou metrů”? „Izolovat se doma”? Dobrovolné sledování a špehování? Jedná se o pojmy přímo z vědeckofantastických románů, které zachycují neúspěšné společnosti a apokalypsu.

Submisivní kolektivismus, vojensky vynucený i na osobní úrovni dobrovolně uvalený. Ve skutečnosti sledujeme rozpad našich společností, a to shora dolů i zdola nahoru.

Vládnoucí moci se pokoušejí vytvořit „sjednocující událost“. „Sjednotit se proti viru”. Ale tato „krize“ je podvod. Masy se „sjednocují“ kolem svého vlastního nevolnictví, své vlastní zkázy.

Ano, měli bychom se sjednotit. Proti vymývání mozků a lžím. Proti všem těm, kteří toho využívají pro své nechutné a brutální účely, kteří nás nyní doslova zabíjejí a kteří dokonce zadržují léky, pomoc a úlevu. Proti ovčanům, kteří umožňují a přijímají kapitulaci každé naší svobody.

„Jsme v tom všichni spolu?” Ne, nejsme. A neměli bychom být.

Byla spáchána nenapravitelná škoda. Precedenty byly ustanoveny, některé nevratně.

I když nastane obnovení, tato krize ukázala, že „my“ nemáme žádnou moc. Mají ji „oni“ a oni jsou dostatečně silní, aby zcela a doslova dobyli celé lidstvo – nás, tebe a mě – během pouhých dnů a týdnů. Masy nejenže se bezpáteřně a slepě vzdaly, ale navíc se prosí a chtějí víc.

Probuďte se. Probuďte se teď hned.

 

Komentář: Pokud jste ještě neviděli následující rozhovor s Davidem Ickem, který se již objevil na většině alternativních médií, nenechte si jej ujít. V mnoha ohledech se trefil do černého.

 

 

Související články:

 

SOTT archiv: Planetary Hysteria: Manufactured COVID-19 ‘Health Crisis’ Pushes Humanity, Global Society to Total Shutdown

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank