„Márnice v kamionech“ aneb jak vyrobit davovou hysterii zakrýváním podrobností

CJ Hopkins
Anti-empire.com
Překlad: NaSeveru.org
9. dubna 2020

 

márnice
Španělsko využívá zimní stadion jako márnici s tím, jak roste počet obětí koronaviru márnice

 

Existuje poměrně všední a zcela pochopitelné vysvětlení.

Už asi každý viděl zprávy o „márnicích v kamionech“ a „márnicích na kluzištích v Madridu“. Pokud se podíváte podrobněji na některé z těchto zpráv, pak objevíte poněkud obyčejné, ale dokonale srozumitelné vysvětlení, proč jsou tyto improvizované márnice využívány, tedy… těla, která by normálně byla vyzvednuta pohřebními službami, nejsou vyzvednuta (protože mnoho pohřebních služeb nefunguje v běžném provozu kvůli uzamčené společnosti, nebo proto, že je pro truchlící rodiny obtížné postarat se o zesnulé při současné úrovni hysterie) a proto se v nemocnicích hromadí těla.

Běžně, když někdo zemře v nemocnici, je tělo odvezeno do nemocniční márnice a tam čeká, dokud rodina nezajistí pohřební službu, která tělo vyzvedne. Obvykle to proběhne poměrně rychle, jak může potvrdit každý, kdo musel zařizovat podobnou věc. Nemocniční márnice byly navrženy pro tento průběžný koloběh a tudíž je jejich skladovací kapacita omezená. Když vyrábíte hromadnou hysterii, budete chtít tato fakta ukrýt co nejhlouběji ve své zprávě, takže většina čtenářů to nezachytí.

Zde je jako příklad několik úryvků, které jsou skryty hluboko v článcích o kamionech smrti a márnicích na kluzištích:

„Městská pohřební služba v Madridu, hlavní poskytovatel služeb ve městě, oznámila v pondělním prohlášení, že přestane vyzvedávat těla obětí Covid-19, protože její pracovníci nemají dostatečný ochranný materiál. Služba v Madridu spravuje 14 hřbitovů, dva pohřební sály a dvě krematoria. Pohřební služba uvedla, že kremace, pohřby a další služby pro oběti koronaviru budou pokračovat jako obvykle, ale pouze v případě, že těla budou „dovezena v uzavřené rakvi jinými pohřebními službami.“- CNN

„Minulý týden jsme začali ukládat těla do márničního kamionu. A je dost vytížen. Hodně. Myslím, že teď je tam asi 40 těl. Pohřební ústavy mají trochu potíže udržet krok. Takže to není tak, že zemře deset lidí a jsou přepraveni do pohřebního ústavu. “ – NEW YORK MAGAZINE

A tímto končíme dnešní lekci o tom, jak vyrobit hromadnou hysterii. Nezapomeňte prosím (pokud jste ctižádostivý novináři v médiích hlavního proudu), abyste ve svých senzačních zprávách o MÁRNICÍCH NA KLUZIŠTI a KAMIONECH SMRTI  ukryli takové podrobnosti co nejhlouběji! Tímto způsobem můžete tvrdit, že dodržujete žurnalistické standardy, a přitom víte, že většina čtenářů tyto podrobnosti nepostřehne nebo je vůbec neuvidí, protože se budou chtít co nejrychleji podělit o váš příběh O KUPÁCH TĚL, KTERÉ SE HROMADCÍ NA ULICÍCH!

 

Komentář: Média nejenže lžou, ale míchají pravdu a vylhaná ‘tvrzení’, předkládají pouze část pravdy (polopravdy) a většinou se snaží vytvořit senzační zprávy, aby byl zajištěn zisk z reklam, které jsou jejich hlavním zdrojem financování, a aby obyvatelstvo bylo udrženo pod kontrolou, zatímco probíhá přeformátování světa.

Toto jsou podstatné body o celé situaci kolem Covid-19:

1. Vlna Covid-19 není o nic horší než silné chřipkové epidemie, které jsme již zažili.

2. Lidé neumírají více než obvykle.

3. Uvalení karantény společnosti v současné situaci „nezachraňuje“ životy, jak se nám snaží namluvit, a je zbytečná.


Související články:

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank