Agenda ID2020 – akce COVID-1984: Skutečné nebezpečí koronavirové “pandemie”

Peter Koenig
Global Research
Překlad: NaSeveru.org
12.března 2020

 

Co je to ta neslavná ID2020?

Je to aliance partnerů veřejného a soukromého sektoru, včetně agentur OSN a nevládních organizací. Je to program elektronického průkazu totožnosti, který využívá všeobecného očkování jako základ pro digitální totožnost.

Zdá se, že čím více se píše o příčinách koronaviru, tím více jsou psané analýzy zastíněny propagandou a propagací šíření strachu. Otázky ohledně pravdy a argumenty o tom, kde hledat jeho původ a jak se virus mohl šířit a jak proti němu bojovat, se ztrácejí v rámusu bezdůvodného chaosu. Ale není to právě to, co chtějí „černí muži“ za touto zamýšlenou pandemií – chaos, panika, beznaděj, vedoucí ke zranitelnosti lidí, kteří se stávají snadnou kořistí pro manipulaci?

Dnes [11.března, pozn. překl.] Světová zdravotní organizace (WHO) prohlásila koronavirus COVID-19 za „pandemii“ – přestože po pandemii není sebemenší stopy. Pandemie může být situace, kdy míra smrtnosti na infekci dosáhne více než 12%. V Evropě je míra smrtnosti asi 0,4% nebo méně. S výjimkou Itálie, což je zvláštní případ, kde maximální smrtnost činila 6% (další analýza je níže).

 

 

Čína, kde míra smrtnosti dosáhla před několika týdny vrcholu okolo 3%, je zpět na 0,7% – a rychle klesá, zatímco Čína začná mít plnou kontrolu nad touto nemocí – a to s pomocí neznámého léku vyvinutého před 39 lety na Kubě, pod jménem „Interferon Alpha 2B (IFNrec)“, který je velmi účinný v boji proti virům a jiným chorobám, ale ve světě není znám a používán, protože USA pod nezákonným embargem Kuby znemožňuje uvedení léku na mezinárodní trh.

WHO s největší pravděpodobností obdržela rozkazy „shora“, od těch samých lidí, kteří také mají na starosti Trumpa a „vůdce“ (sic) Evropské unie a jejích členských zemí, těch, jejichž cílem je ovládat svět silou – Jeden světový řád [One World Order, pozn. překl.].

Podobná akce byla na rýsovacím prkně již roky. Konečné rozhodnutí spustit to právě TEĎ, bylo přijato v lednu 2020 na Světovém ekonomickém fóru (WEF) v Davosu – samozřejmě za velmi zavřenými dveřmi. Gates, GAVI (sdružení farmaceutických firem podporujících vakcinaci), Rockefellerové, Rothschildové a jiní, všichni stojí za tímto rozhodnutím – zavedení Agendy ID2020 – více viz níže.

 

 

ID2020
Data o identitě jsou mimo kontrolu jednotlivce

 

Po oficiálním vyhlášení pandemie může být dalším krokem – opět na doporučení WHO nebo jednotlivých zemí, „nucené očkování“ pod policejním a/nebo vojenským dohledem. Ti, kteří odmítnou, budou moci být potrestáni (pokuty a / nebo vězení) a stejně budou donuceni se nechat očkovat.

Pokud skutečně dojde k násilnému očkování, což bude znamenat další astronomické výdělky pro velké farmaceutické firmy, lidé opravdu nebudou vědět, jaký koktejl látek bude namíchán do této vakcíny; možná to bude pomalý zabiják, který začne působit až za pár let – nebo nemoc, která zasáhne pouze příští generaci – nebo prostředek oslabující mozek, nebo gen. který způsobí neplodnost u žen …. vše je možné – vždy s cílem úplné kontroly populace a snížení jejího počtu.

Za pár let nebude nikdo samozřejmě vědět, odkud nemoc pochází. Na takové úrovni jsou technologie našich laboratoří na biologické zbraně  (v USA, Velké Británii, Izraeli, Kanadě, Austrálii …).

 

Komentář: Viz Používanie vakcín spôsobujúcich potraty bolo zamlčiavané po celé desaťročia (slovensky) nebo také Nadace Billa a Melindy Gatesových: „Vakcíny snižují růst populace” (anglicky)

 

Další hypotéza, v tuto chvíli jen hypotéza, ale realistická, je ta, že spolu s očkováním – pokud ne poprvé, tak možná později – může být do vakcíny přidán nanočip, který bude naočkován do těla, ale očkovaná osoba o tom nebude vědět. Na tento čip mohou být na dálku nahrána veškerá vaše osobní data, včetně bankovních účtů – digitálních peněz.

Ano, na zavedení digitálních peněz jsou „oni“ zaměřeni, takže už nebudete mít žádnou kontrolu jak nad svým zdravím a dalšími důvěrnými údaji, ale také ani nad vašimi financemi a výdaji. Bude možné vaše peníze buď zablokovat nebo odebrat – jako „sankce“ za špatné chování, za to že jdete proti  proudu. Stanete se pouhým otrokem vašich pánů. V tomto směru se může feudalismus jevit jako procházka růžovým sadem.

 

Komentář: Viz Je nový program, který nabízí soupravy na domácí testování na koronavir financovaný Billem Gatesem součástí většího plánu? (anglicky)

 

Není to jen tak, že Dr. Tedros, generální ředitel WHO, před několika dny řekl, že je třeba směřovat k digitálním penězům, protože papírové peníze a mince mohou šířit nemoci, zejména endemická onemocnění jako je koronavir. Jde o předzvěst věcí budoucích? – Nebo věcí které už tady dávno jsou? – V mnoha skandinávských zemích je hotovost z velké části zakázána a dokonce i za pouhou čokoládovou tyčinku lze zaplatit pouze elektronicky.

Směřujeme k totalitnímu stavu světa. Je to součást Agendy ID2020 – a tyto kroky, které teď budou učiněny, byly připraveny již dávno, včetně počítačové simulace koronaviru na univerzitě Johnse Hopkinse v Baltimoru dne 18. října 2019, sponzorované Světovým ekonomickým fórem (WEF) a Nadací Billa and Melindy Gatesových.

Bill Gates, jeden z hlavních obhájců celoplošného očkování, zejména v Africe, je také velkým zastáncem snižování počtu obyvatel. Snížení populace patří mezi cíle elit v WEF (World Economic Forum), Rockefellerů, Rothschildů, Morgenů – a několika dalších. Záměr je následující: méně lidí (nepočetná elita) může žít déle a lépe s menšími a omezenými zdroji, které matka Země velkoryse nabízí.

Henry Kissinger, který byl jednak ministrem zahraničí v Nixonově administrativě, pak také jedním z projektantů vietnamské války a hlavním zodpovědným za polotajné bombardování Kambodže, genocidy milionů neozbrojených kambodžských civilistů, otevřeně propagoval tento cíl již v 60. a 70. letech. Kissinger spolu se CIA zorganizoval převrat, ke kterému došlo 9. září 1973 v Chile, při kterém byl zabit demokraticky zvolený Salvador Allende a k moci dosazen vojenský diktátor Pinochet. Kissinger spáchal válečné zločiny. Dnes je mluvčím (takříkajíc) pro Rockefellera a jejich „Bilderberg klubu“.

Dva týdny po počítačové simulaci ve zdravotním zařízení Johns Hopkins Medical Center v Baltimoru, Marylandu, která „vyprodukovala“ (tedy nasimulovala) 65 milionů úmrtí (!), se virus COVID-19 poprvé objevil ve Wu-chanu. Nyní je téměř jisté, že virus byl zanesen do Wu-chanu z vnějšku, pravděpodobně z bio-válečné laboratoře v USA. Viz také zde a zde.

*

Co že je to ta neslavná ID2020? Je to aliance partnerů veřejného a soukromého sektoru, včetně agentur OSN a nevládních organizací. Je to program elektronického průkazu totožnosti, který využívá všeobecné očkování jako základ pro digitální totožnost. Tento program využívá stávající registrace narození a očkovací programy, které novorozencům poskytnou přenosnou a trvalou biometricky vázanou digitální identitu.

GAVI, Globální aliance pro vakcíny a imunizaci, se na své webové stránce definuje jako globální partnerství zdravotnických organizací veřejného a soukromého sektoru, které chtějí docílit „imunizace pro každého“. GAVI je podporována WHO a je samozřejmé, že jejími hlavními partnery a sponzory je farmaceutický průmysl.

Aliance ID2020 se na svém summitu v září 2019 v New York nazvaném „Přijímání správné identifikační výzvy“ rozhodla odstartovat svůj program v roce 2020 – rozhodnutí, které potvrdilo WEF v lednu 2020 v Davosu. Jejich program digitální identity bude testován v Bangladéši. GAVI, Vakcinační aliance a „partneři z akademické obce a humanitární pomoci“ (jak tomu říkají) jsou součástí průkopnické akce.

Je to tedy jen náhoda, že ID2020 se rozjíždí na začátku toho, co WHO nazývá pandemií? – Nebo je pandemie potřebná k „rozjetí“ mnoha ničivých programů ID2020?

A zde je vyjádření Anira Chowdhury, strategického poradce bangladéšského vládního programu:

„Zavádíme pokrokový přístup k digitální identitě, která umožňuje jednotlivcům kontrolu nad jejich osobními údaji, a přitom nadále vychází z existujících systémů a programů. Vláda Bangladéše uznává, že návrh systémů digitální identity má pro jednotlivce dalekosáhlé důsledky v přístupu ke službám a živobytí a jsme dychtiví stát se průkopníky tohoto přístupu.“

Páni! Ví pan Anir Chowdhury, do čeho jde?

Zpátky k pandemii a panice. Ženeva, evropské sídlo OSN, včetně sídla WHO, je v podstatě pod zámkem. Podobně jako uzamčení, které začalo v Benátkách a později se rozšířilo do severní Itálie – a nyní je uvazavřená celá Itálie. Podobné uzavření všeho může brzy také přijmout Francie – a další evropské vazalské státy anglo-sionistické říše.

Obíhají četná memoranda s podobným paniku vyvolávajícím obsahem od různých agentur OSN v Ženevě. Jejich klíčovým poselstvím je zrušit všechny pracovní cesty mise, všechny akce v Ženevě, návštěvy Palais des Nations, ženevské katedrály, dalších památek a muzeí. Podle nejnovějších směrnic mnoho agentur dává svým zaměstnancům pokyn, aby pracovali z domova, aby neriskovali infekci ve veřejné dopravě.

Tato atmosféra paniky a strachu překonává jakýkoli smysl pro realitu, neboť na pravdě již nezáleží. Lidé už nejsou schopni přemýšlet o příčinách a o tom, co za tím může být. Nikdo vás (už) nebere vážně, když se odvoláváte na Event 201, simulaci koronaviru, Wu-chanské vojenské hry, uzavření  biologické válečné laboratoře s nejvyšším zabezpečením ve Fort Detrick v Marylandu, ke kterému došlo loni 7. srpna … co mohlo mnohým v jednom bodě otevřít oči, je dnes naprostá konspirační teorie.

Ó, jaká je síla propagandy. Destabilizující síla – destabilizující země a lidi, ničící ekonomiky, vytváří utrpení lidí, kteří mohou přijít o zaměstnání, obvykle ti, kteří si to mohou nejméně dovolit.

Také je nyní stále důležitější připomínat lidem, že nákaza v Číně byla zaměřena na čínský genom. Došlo později k mutaci, aby bylo možné překročit „hranice“ čínské DNA? Kdy se to stalo, pokud se to stalo? Protože na začátku bylo jasné, že i u nakažených obětí v jiných částech světa je virus z 99,9% čínského původu.

To, co se stalo později, když se virus rozšířil do Itálie a Íránu, je další věc a otevírá cestu řadě spekulací.

  1. Existovaly různé kmeny viru, které po sobě postupně obíhaly – aby se destabilizovaly země celosvětově a zmátlo se obyvatelstvo a média, aby zejména nikdo z mainstreamu nemohl dojít k závěru, že první kmen byl válečná zbraň zaměřená na Čínu.

Komentář:

COVID-19, přestože má ve sktutečnosti o řády menší smrtnost, která se ani vzdáleně nepřibližuje přehnaným číslům v médiích, je nemoc pocházející z infekce virem SARS-CoV-2, který byl v prosinci 2019 poprvé objeven v čínském Wu-Chanu. Vzhledem k ostrému čínskému obvinění namířeném na jistou americkou biolaboratoř v Marylandu, kterou považují za možný zdroj viru, je dobré si připomenout, že USA provozují rozsáhlou globální infrastrukturu biolaboratoří (odkazy v angličtině):

  1. Mám silné podezření, že v Íránu byl virus silnější formou MERS (respirační syndrom ze Středního východu, uměle vytvořený, propukl nejprve v Saúdské Arábii v roce 2012, je zaměřený na arabský genom) – který byl nějak zanesen do vládních kruhů (aerosolovým sprejem?) – s cílem „změnit režim“ pomocí úmrtí na COVID19. Ve Washingtonu je podobný scénář zbožné přání již alespoň 30 let.
  2. V Itálii – proč Itálie? – Možná proto, že Washington / Brusel chtěly proti ní tvrdě zakročit, protože byla oficiálně první zemí, která s Čínou podepsala dohodu o Nové hedvábné stezce (Belt and Road – BRI) (i když ve skutečnosti první zemí bylo Řecko, ale nikdo by neměl vědět, že Čína přišla a záchránila Řecko zničené jeho bratry, členy EU, zejména Německem a Francií).
  3. Přehánění vysoké míry smrtnosti vůči infekci v Itálii, která je v době psaní tohoto článku následující: 10.149 infekcí proti 631 úmrtím = smrtnost 6.2 (v porovnání Irán: 8.042 infekcí proti 291 úmrtím = smrtnost 3.6). Míra smrtnosti v Itálii je téměř dvojnásobná než v Íránu a téměř desetinásobná v porovnání s evropským průměrem. (Jsou tyto nesrovnalosti důsledkem selhání stanovit spolehlivé údaje o „infekcích“? Viz níže uvedené postřehy týkající se Itálie).

Proč? Proč je Itálie postižena panikou z viru? Byl do Itálie zavlečen mnohem silnější kmen?

Běžná chřipka v Evropě  během sezóny 2019/2020 podle všeho doposud zabila asi 16.000 (v USA je počet obětí podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí mezi 14.000 a 32.000, v závislosti na tom, na které z jejich webových stránek se podíváte).

Je možné, že mezi italskými úmrtími na koronavir byly také oběti běžné chřipky, protože postiženými oběťmi jsou většinou starší lidé se stávajícími respiračními potížemi? Také příznaky koronaviru a běžné chřipky jsou si velmi podobné, ale nikdo nepokládá otázky a nekontroluje verzi úřadů.

Možná že ne všechny kmeny koronaviru pocházejí ze stejné laboratoře. Jeden berlínský novinář ukrajinského původu mi dnes ráno řekl, že na Ukrajině je asi 5 amerických laboratoří se zaměřením na biologickou válku s vysokým stupněm zabezpečení. Pravidelně testují nové viry na obyvatelstvu – a když v okolí laboratoří propuknou podivné nemoci, nikdo o tom nesmí mluvit. Podle ní se něco podobného děje v Gruzii, kde je ještě větší počet biologických válečných laboratoří Pentagonu / CIA – a kde také propukají nové a podivné nemoci.

 

Komentář: Více v článku Program biologických zbraní Pentagonu nikdy neskončil: biolaboratoře USA po celém světě (anglicky)

 

Proto je mnohem složitější snaha vytvořit celkový obraz situace skládáním jednotlivých částí. Jednotícím prvkem tohoto super humbuku je hon za ziskem, hledání okamžitého zisku a získání okamžité výhody z utrpení lidí. Toto vytváření paniky má cenu stokrát větší, než co stojí.

To, co si tito králové podsvětí, kteří předstírají že řídí horní svět, možná špatně spočítali, je to, že v dnešním globalizovaném a převážně externě zásobovaném světě je západ do značné míry závislý na čínském dodavatelském řetězci, aby mu zajistil spotřební zboží a mezičlánkové výrobky – a především léky a lékařské vybavení. Nejméně 80% léků nebo základu pro léky, i pro lékařské vybavení, pochází z Číny. Závislost Západu na Číně u antibiotik je ještě vyšší, asi 90%. Potenciální dopady na zdraví jsou zničující.

Během vrcholu epidemie COVID-19 byla čínská výrobní zařízení téměř zastavena. U dodávek, které nadále probíhaly, byl obchodním lodím pravidelně a kategoricky odmítnut vstup v mnoha přístavech po celém světě. Západ se tak dostal do režimu nedostatku všeho tím, že vedl de facto „hospodářskou válku“ s Čínou. Jak dlouho to bude trvat? – Nikdo neví, ale čínská ekonomika, která klesla asi o polovinu, se rychle zotavila na úroveň přesahující 80% toho, na které byla před zasažením koronavirem. Jak dlouho bude trvat, než se doženou nevyřízené objednávky?

Co za tím vším skutečně stojí? Zavedení zvláštních opatření s pomocí uměle vyvolané paniky, která dotlačí lidi do bodu, kdy budou křičet „pomozte nám, dejte nám vakcíny, rozmístěte policii a armádu pro zabezpeční naší bezpečnosti“ – nebo i kdyby veřejné zoufalství nezašlo tak daleko, bylo by jednoduché pro EU a USA uvalit vojenskou fázi obléhání, protože je třeba „ochránit zdraví lidí“ . CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí v Atlantě) již vytvořilo tvrdé diktátorské směrnice pro „zdravotní pohotovost“.

S nuceným očkováním… kdo ví, jaký koktejl „mini nemocí“ může obsahovat injekce a jaké by mohly být dlouhodobé účinky. Podobně jako u geneticky modifikovaných plodin – mohly by se do nás tímto způsobem zavést nejrůznější choroboplodné zárodky, aniž bychom o tom my, prostý lid, věděli?

Možná jsme právě na začátku implementace ID2020 – která zahrnuje nucené očkování, snížení populace a úplnou digitální kontrolu nad všemi – na cestě k Jednotnému světovému pořádku – a globální finanční hegemonii – celospektrální dominanci, jak to PNAC (Projekt pro nové americké století) rád uvádí.

Nečekaná výhra pro Čínu. Čína byla úmyslně zacílena na „ekonomickou destrukci“, kvůli její rychle se rozvíjející ekonomice; ekonomice, která brzy předběhne hospodářství současného hegemona, USA, a díky silné čínské měně, jüanu, také potenciálně předběhne dolar jako hlavní světová rezervní měna.

Oba scénáře by znamenaly konec americké nadvlády nad světem. Koronavirové onemocnění, nyní ve více než 80 zemích, způsobilo krach na akciových trzích, pokles o nejméně 20% za posledních několik týdnů – a stále se prohlubuje; obávané důsledky viru v podobě zpomalení ekonomiky, ne-li recese, snížily ceny benzínu během přibližně dvou týdnů téměř na polovinu. Nicméně i bez zásahu čínské centrální banky je hodnota jüanu vůči dolaru poměrně stabilní, kolem 7 jüanů za dolar. To znamená, že čínská ekonomika, navzdory COVID-19, má po celém světě stále velkou důvěru.

Rada pro Čínu – skup všechny americké a evropské firemní akcie, které je možno koupit za současné extrémně nízké ceny na akciových trzích, které se propadly o pětinu nebo více, a navíc nakup spoustu ropných termínových komodit. Až se ceny vzpamatují, nejenže vyděláte miliardy, pravděpodobně biliony, na úkor Západu, ale navíc také můžete vlastnit nebo držet významné a rozhodující většinové podíly akcií největších amerických a evropských korporací – a budete moci ovlivňovat jejich budoucí směr.

Na horizontu plném temných mraků však svítá jedna malá naděje. Mohlo by to zázračně probudit vědomí kritické masy, která by to všechno mohla ukončit. I když se zdá, že jsme daleko od takového zázraku, někde ve skrytém koutě našeho mozku, my všichni stále máme jiskru zbytku vědomí. Máme duchovní kapacitu opustit katastrofální cestu západního neoliberálního kapitalismu a místo toho se hlásit k solidaritě, soucitu a lásce vůči sobě navzájem a k naší společnosti. To může být jediný způsob, jak prolomit patovou situaci a zkázu západní egocentrické chamtivosti.

 

Komentář: EU má již dlouhá léta v plánu „očkovací pas“, který budou muset mít všichni občané … do roku 2022. Tak či onak, farmaceutický průmysl si pro nás jde. My v redakci si myslíme, že do uváděných scénářů zasáhne vyšší moc, jako tomu bylo pokaždé během pádu předcházejících civilizací. Nedostatek potravin, způsobený jak nesmyslným zastavením ekonomiky, tak přírodními událostmi, nejspíš zásadně změní rozložení sil ve světě a jednotlivé regiony se budou potýkat s problémy po svém.

Agendě ID2020 je nutné se bránit, dokud to jde, a doufejme, že na její realizaci u nás nedojde, přestože nás média masírují informacemi o chystaných vakcinačních programech i dokončování pokrytí 5G, jako kdyby již bylo hotovo a není jiné alternativy. Jiné možnosti existují, ale aby na ně mohlo dojít, musela by se skutečně zaktivizovat kritická masa obyvatelstva, která se zavádění této agendy postaví. Zatím to tak nevypadá. Probudíme se?

 

Související přeložené články:

 

SOTT archiv: While we’re focused on Coronavirus ‘pandemic’, the real danger is ‘Agenda ID2020’

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank