Cenzura se stupňuje: Twitter suspendoval účet společnosti Aytu BioScience testující UV záření k léčbě koronaviru

Tyler Durden
Zero Hedge
Překlad: Reformy.cz
26.dubna 2020

 

Twitter zablokoval účet biotechnologické společnosti z Colorada, která spolupracuje s Cedar-Sinai na testování a vývoji potenciální léčby koronaviru pomocí ultrafialového (UV) záření vloženého do plic – a to ve stejný týden, kdy šéf odboru vědy a technologie ministerstva domácí bezpečnosti Bill Bryan naznačil, že UV paprsky budou mít asi na viry jako COVID-19 silný účinek.

 

 

K suspendování účtu Aytu BioScience došlo poté, co YouTube odstranil jejich video předvádějící tuto technologii (lze shlédnout na Vimeo.com). Zde je snímek obrazovky z nyní odstraněného videa na YouTube vystaveného CEO firmy Aytu Joshem Disbrowem, jak vypadal vystavený na nyní už zakázaném Twitterovém účtu:

 

Cenzura, Twitter, YouTube

 

Komentář: Zero Hedge aktualizoval původní článek s informací o tom, že účet Aytu BioScience již Twitter odblokoval. Bohužel to nic nemění na skutečnosti, že technologické společnosti Facebook, Twitter a Google se domluvily na společném postupu a dělají všechno možné, aby potlačily informace, týkající se vymyšlené pandemie a možné levné léčby COVID-19. Nová pravidla komunity, která tyto společnosti vydaly, souvisí s odstraňováním všech informací, které jsou v rozporu s oficiálními stanovisky a doporučeními WHO. Stupňuje se cenzura všeho, co by mohlo přispět k odhalení akce COVID-1984.

Mezi mnoha příklady videí, která byla Googlem odstraněna z YouTube jsou některá původní videa Dr. Shivy, Dr. Raoulta nebo nejnověji Dr. Dana Ericksona and Dr. Artina Massihiho, doktorů z Kalifornie, kteří na tiskové konferenci detailně popsali absurdní situaci v nemocnicích a vysvětlili, proč celoplošná karanténa nemá smysl a způsobuje rozsáhlé škody. Jejich video mělo v době stažení 5 miliónů shlédnutí.

Doporučujeme vám shlédnout následující otitulkované verze dvou nejzajímavějších klipů, pokud jste je ještě neviděli, protože není jisté jak dlouho na YouTube vydrží:

 

 

 

Související články:

 

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank