Pandemie č.2? Věštění budoucnosti – co bude dál v koronavirové krizi?

James Corbett
Corbett Report
Překlad: NaSeveru.org
25. dubna 2020

 

Někdy není příliš těžké předvídat budoucnost. Stačí jen poslouchat, co vám ti sociální inženýři říkají, že udělají.

Například, když vám neokonzervativci řeknou, že potřebujeme „nový Pearl Harbor“ k ospravedlnění transformace americké armády, můžete se vsadit, že nový Pearl Harbor dorazí, jakmile se dostanou do úřadu.

A teď po letech varování od Billa Gatese o příchodu pandemie, která úplně změní svět, jak jej známe. Dokonce zašel tak daleko, že „nasimuloval“ přesně ten samý scénář, který nyní prožíváme, těsně předtím, než jsme v něm začali žít.

Už chápete co tím myslím. Někdy je schopnost vidět co bude dál jen otázkou naslouchání tomu, co nám říkají plánovači. S tímto na mysli se podívejme na čtyři předpovědi, jak se pravděpodobně bude do budoucna vyvíjet koronavirová krize.


1. Vina za „druhou vlnu“ nákazy bude svalena na protestující

V příštích několika měsících přijde druhá vlna Covid-19. O tom nemusíme spekulovat. Nejenže jsme to během posledních několika měsíců slyšeli od všech možných politiků a zdravotnických „autorit“, ale bylo to nedílnou součástí dnes již nechvalně proslulého článku v MIT Technology Review „Nevrátíme se do normálu“, který odhalil jak opakované vlny uzamčení a uvolňování změní uspořádání našich životů a zformují nás do koronavirového světového řádu. A aby neexistovaly pochybnosti o tom, že se jedná o důležitou součást příběhu naplánované pandemie, Bill Gates to znovu potvrdil ve svém nejnovějším vydání „Gatesovy poznámky“ na téma „První novodobá pandemie“.

 

Komentář: A jedinou možnou odpovědí bude nucené celoplošné očkování, více v článku Očkovací aktivismus nadace Bill & Melinda Gates Foundation

 

Plánovači pandemie skutečně varovali veřejnost před druhou (a třetí a čtvrtou a pátou…) vlnou této krize už tolikrát, že můžeme prakticky zaručit, že k této „druhé vlně“ dojde.  K podobné druhé vlně nemocí by opravdu mohlo dojít, i kdyby jen proto, že – jak poznamenává Dr. Dan Erickson během nedávného brífinku na téma Covid-19 [české titulky a přepis, pozn.překl.] – až se lidé vynoří ze své izolace, budou mít oslabený imunitní systém a tudíž budou náchylnější vůči patogenům všeho druhu.

Ale tato obávaná „druhá vlna“ se také nemusí ve skutečnosti stát; vždy se lze spolehnout na statistické podfuky podvodníků, aby v myslích veřejnosti vyvolali dojem nového kola infekcí. Zatraceně, když japonská vláda dokáže zázračně vykouzlit „prudký nárůst“ infekcí SARS-CoV-2 ve stejný den, kdy oznámila odložení olympijských her pro rok 2020 (přesně jak jsem předpověděl), a věřte tomu, že vlády po celém světě jsou schopné nám dodat příběh o „druhé vlně” bez ohledu na to, kolik lidí může nebo nemusí být nemocných.

Potíž je v tom, že ať se stane cokoliv, propagátoři agendy pandemie budou svalovat vinu za tuto druhou vlnu na ty zlé, podlé demonstranty, kteří si stěžovali na domácí vězení. Však víte, ti příšerní, bezcitní zabijáci babiček, kteří se odvážili postavit se proti příkazům uzavření obchodů, kde strávili celý svůj život jejich budováním, a ti odporní, nechutní šířitelé nemocí, kteří odmítli pokorně přijmout svoji náhlou vynucenou nezaměstnanost.

Již brzy bude moci vidět obrysy tohoto příběhu, který je již zasazován do způsobu, jakým média mluví o rostoucím protestním hnutí proti uzamčení. Jsou to ti hloupí, nevzdělaní balíci, kteří tam venku protestují aby se „otevřelo rychlé občerstvení Fuddruckers“, a ohrožují tím životy těch statečných lékařských hrdinů tím, že se odvážili uplatnit své právo na pokojné shromáždění a požadovat nápravy křivd!

 

Komentář: S pokračujícím uzamčením populace se lidé po celém světem začínají bouřit proti přijatým vládním opatřením. V tomto článku najdete krátký sestřih: Občanské nepokoje a protesty proti vládním opatřením po celém světě

Související články:


Takže až nakonec dojde ke zmírnění opatření (i když jen trochu), věřte tomu, že „druhá vlna“ zasáhne plnou silou. . . alespoň v médiích. A každé jednotlivé úmrtí v denním soupisu smrti bude svalováno na lidi, kteří si stěžovali na domácí vězení a nucenou nezaměstnanost.

 

2. Alternativním médiím bude dán dostatek provazu, aby si upletla vlastní oprátku

Tato další předpověď výchází z určitých postřehů:

1. YouTube zhruba před rokem zavedl nový systém pro zobrazování počtu odběratelů, který se shodoval s koncem nárůstu nových odběratelů pro mnoho kanálů alternativních medií (včetně mého).

2. Přibližně ve stejnou dobu začaly změny v algoritmu doporučení, aby zajistili, že „škodlivý obsah“ (čti: alternativní média) nebude divákům doporučován příliš často.

3. Před šesti týdny, kdy koronavirová krize začala opravdu nabírat obrátky, byla tato omezení podle všeho zrušena, tehdy začal počet odběratelů mého kanálu rapidně růst a moje práce byla běžně doporučována algoritmem YouTube.

Nemám žádné interní informace o jakékoliv z těchto změn. Dokážu pouze pracovat s postřehy, které mohu (spolu s některými dalšími osobami v alternativních médiích, se kterými jsem mluvil) potvrdit z vlastní zkušenosti. Ale v mé mysli není pochyb o tom, že některé filtry, které uměle potlačovaly můj kanál a obsah alternativních médií obecně, byly odstraněny.

Hurá! První bod pro pravdu v alternativních médiích, že?

Nic takového. Věřím tomu, že to, co vidíme, je ve skutečnosti úsilí ze strany YouTube a dalších technologických společností, aby zajistily širší propagaci určitých názorů, které zpochybňují oficiální příběh Covid-19 přesně proto, aby měly výmluvu pro postup v online čistce, pravděpodobně během té druhé (nebo třetí, čtvrté nebo páté …) vlny krize. Moje teorie je taková, že nás připravují na „smrtící druhou vlnu“ nejen ve „virovém pandemickém“ příběhu, ale také v tom „smrtícím infodemickém“, a tento náhlý „rozkvět“ online konspiračního teoretizování bude použit jako výmluva pro provedení čistky všech informací, které nejsou v souladu s oficiálním vládním příběhem o pandemii.

Představte si to jako informační válku pod falešnou vlajkou: protěžujte nejrůznější materiály o „konspiracích“ – od těch dobře argumentovaných, až po ty naprosto nehorázné – že se stane velmi zřejmou součástí online zkušenosti lidí s touto krizí. Poté, jak se bude utrpení prohlubovat a věci půjdou od špatného k horšímu, bude možné obvinit konspirační teoretiky (podobně jako lidi protestující proti uzamčení) z toho, že vyvolali nejasnosti se svými „dezinformacemi.”

Už jsme svědky začátku tohoto příběhu. Hlavní hráči sociálních médií se již zavázali „bojovat proti podvodům a dezinformacím“ ohledně Covid-19 a generální ředitelka YouTube Susan Wojcicki právě nastínila, co přesně znamená „podvod a dezinformace“ – konkrétně cokoliv, co zpochybňuje prohlášení Světové zdravotnické organizace.

Osobně využiji této krátké příležitosti, abych oslovil co nejvíce nových lidí, jak jen to půjde, ale nijak si nenalhávám, že propagace pravdivých informací na kontrolovaných platformách sociálních médií technologických gigantů nebude pokračovat velmi dlouho. Jak jsem předpověděl v Novém světě příští rok 2020, letošní rok bude pravděpodobně ten, kdy internet, tak jak jsme ho znali, skončí jednou provždy.

 

3. Vina bude svalena na Čínu

Je to zvláštní věc, jak jen před několika týdny šlo o zákázaný myšlenkový zločin pouhým naznačováním, že tento nový koronavirus by mohl mít cokoliv společného s laboratoří biologické bezpečnosti 4. stupně ve Wu-chanu, a nyní jsou takové teorie hlavním tématem ve zprávách? Proč si myslíte, že tomu tak je?

Řeknu vám proč: Je to proto, že toto je třetí světová válka.

Pokud toto tvrzení zní povědomě, je to proto, že jsem přesně to samé napsal minulý měsíc zde na stránkách. Vím, že jste mě slyšeli to říkat již dříve, ale je třeba to opakovat: historici budoucího věku mohou označit velkou „koronavirovou krizi“ roku 2020 jako první salvu ve třetí světové válce.

Jak jsem také dříve řekl, tito historici by se mýlili. Přinejmenším za předpokladu, že budou psát o povrchové 2D šachové verzi „3. světové“, která zahrnuje „Čínu“ proti „USA“. Jak jsem to zde minulý měsíc vyložil, skutečná 3. světová válka je již v plném proudu a je to válka oligarchů, kteří se snaží vládnout nám, proti svobodnému lidstvu.  Ale můžeme si být jisti, že pokud a když se tito oligarchové rozhodnou skutečně ponořit svět do chaosu a vypustí válečné psy, použijí naši ne-vůdci příběh o „koronaviru, který byl vyroben v laboratoři“ k ospravedlnění války.

Válka slov již probíhá. Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Zhao Lijian již vyzdvihl možnost, že americká armáda přinesla virus do Wu-chanu loni v říjnu během vojenských světových her. Na to senátor Tom Cotton navrhuje, že virus je uniklá čínská biologická zbraň, což je tvrzení, kterému se nyní zarputile věnují v některých amerických médiích ovládaných zpravodajskými službami.

Nyní probíhá řada soudních sporů podle teorie, že se jedná o čínskou biologickou zbraň a že by čínská vláda měla nést plnou odpovědnost za veškeré škody způsobené Covidem-19 po následném odstavením globální ekonomiky (pěkných $20 bilionů dolarů podle odhadu jednoho kravaťáka). Nikdo samozřejmě neočekává, že Peking bude chtít (nebo že bude schopen) zaplatit více než 20 bilionů dolarů na příkaz amerického soudce, ale pokud by k takovému rozhodnutí někdy došlo, je jisté, že by to výrazně přispělo k argumentům čínských jestřábů hnízdících v Trumpově bažině.

Po miliónté chci rychle dodat, že případná podobná čínsko-americká válka bude vymyšleným a zmanipulovaným konfliktem, podobně jako vymyšlený a zmanipulovaný sovětsko-americký konflikt ve 20. století. Ale životy ztracené v takovém hašteření by byly až příliš skutečné.

Nenechte se však zmást, je to jen začátek hádky mezi Pekingem a Washingtonem o tom, kdo nese vinu za tento průšvih.

 

4. Skutečné biologické zbraně teď čekají za dveřmi

Když už mluvíme o biologických zbraních, nesmíme vyloučit možnost, že čelíme biologické zbrani nějakého druhu. Ve skutečnosti existují přesvědčivé důvody se domnívat, že bezmyšlenkovité odmítnutí této myšlenky obvyklými partami je snadno zpochybnitelné jako nevědecký žvást.

Další zajímavá stopa se začíná objevovat v práci Li Lanjuana na Čeťiangské univerzitě, který nyní hlásí objevení 30 samostatných kmenů viru SARS-CoV-2. Některé z těchto kmenů, včetně kmenů převládajících v některých částech Evropy a New Yorku, jsou schopny produkovat 270 krát větší virovou zátěž oproti slabším kmenům. Výzkum též odhalil neobvyklý vývoj u jednoho ze zkoumaných pacientů:

Vědci také našli tři po sobě jdoucí změny – známé jako tri-nukleotidové mutace – u šedesátiletého pacienta, což je vzácná událost. Geny obvykle mutovaly na jednom místě najednou. Tento pacient strávil více než 50 dní v nemocnici, mnohem déle než ostatní pacienti s Covid-19, a dokonce i jeho výkaly byly nakažlivé a obsahovaly živé virové kmeny.

Berte tento výzkum – spolu se vším, co o tomto viru slyšíme – s jistou mírou skepticismu. Ale pokud je to pravda, určitě by to mohlo přidat na váze teorii, že nemáme co do činění s přirozeně se vyskytujícím virem.

V každém případě víme, že každá velká vojenská moc utratila obrovské množství peněz na vývoji biologických zbraní všemožných druhů. Oficiálně jsou tyto programy biologických zbraní vždy prováděny pod záminkou, že jsou určeny pro „obranné“ účely. Koneckonců, pokud to nebudeme my, kdo vyvíjí tyto zbraně, jak se budeme moci proti nim někdy bránit. . . víte, když je nepřítel také vyvine? (Příliš nad tím nepřemýšlejte.)

Samozřejmě posluchači mého Corbett Report vědí lépe. Pravdou je, že biologické válečné programy existují pro útočné účely. Skutečnost, že antrax, který terorizoval Ameriku na podzim roku 2001, pocházel ze základny Fort Detrick, je pouze jedním z náznaků, že tyto programy existují. Sakra, Projekt pro nové americké století dokonce umístil v dokumentu „Obnova americké obrany“ (více na straně 60) na svůj seznam přání mít rasově selektivní biologické zbraně.

 

Komentář: Více o rasově zeměřených biologických zbranich v tomto článku: Koronavirus: Mnoho povyku pro nic? Nebo něco nevíme?

 

Smutnou pravdou je, že možnost vypuštění biologické zbraně – jinými slovy možnost, že bude nevyhnutelně použita během bioteroristické akce pod falešnou vlajkou, při které bude vina svržena na nepřítele – vždy existovala. Ale nyní, když přecházíme z „věku teroru“ do „věku bioterorizmu“, je tato pravděpodobnost o mnoho stupňů vyšší.

Takže, v tomto duchu se s vámi rozloučím s tímto do morku kostí mrazícím postřehem: Pamatujete si nejnovější vydání dílu „Gatesovy poznámky”, které jsem zmínil na začátku v předpovědi č.1? To o té „první novodobé pandemii“? Tady je Bill „Pandemický plánovač” Gates, jak hovoří ve svém závěru o této současné krizi :

Melinda a já jsme vyrůstali s vědomím, že druhá světová válka byla určujícím okamžikem generace našich rodičů. Podobným způsobem bude tato éra definována pandemií COVID-19 – první novodobá pandemie. Nikdo, kdo prožije pandemii 1, na to nikdy nezapomene. A není možné zveličovat bolest, kterou lidé nyní cítí a budou cítit i v budoucích letech.

Ano, nejenže přirovnává tento „boj“ proti „neviditelnému nepříteli“ k druhé světové válce – jak to v těchto dnech dělá každý politik a odborník – ale dokonce jde tak daleko, že označuje tuto pandemii jako číslo 1. Ano, „Pandemie I.“ Jakože první část. Logickým závěrem je, že stejně jako po první světové válce následovala druhá světová válka, tak i po Pandemii I bude následovat Pandemie II.

Což vás možná donutí zamyslet se nad tím, co dalšího má skryté v rukávu, že?

 

Komentář: Zde je na místě si položit otázku, zda elity netuší v naší blízké budoucnosti příchod skutečné pandemie. Více v našem článku Nový pohled na černou smrt: vesmírné spojení

 

Související články:

 

SOTT archiv: Looking into the crystal ball – What will happen next in the corona crisis?

image_pdfimage_print

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank