Antisociální izolace: Karanténa je smrtelnější než Covid-19

Robert F. Kennedy
Instagram
Překlad: NaSeveru.org
18.května

 

Zpráva, kterou tento týden otiskl British Medical Journal, naznačuje, že karanténa už v dubnu a květnu zabila ve Velké Británii více lidí, než #koronavirus. Podle údajů UK Health se Covid-19 podílel na cca 10.000 úmrtí z 30.000 nadbytečných, kek kterým došlo v domovech pro seniory během posledních pěti týdnů, v době vrcholící pandemie. Zpráva cituje zástupce British Health, kteří se domnívají, že ta nevysvětlená úmrtí může mít na svědomí karanténa, která znemožnila důchodcům přístup ke zdravotní péči.

Tyto oběti jsou pouze první vlnou; milióny dalších zemřou díky nezaměstnanosti, izolaci, zoufalství, omezení zákroků na léčbu cukrovky, tuberkulózy, vysokého krevního tlaku a rakoviny, kvůli přerušení dodávek potravin a léků a také z důvodu zpřetrhání záchranných sociálních sítí, jejichž rozpočty budou kráceny, aby mohly být spláceny bilióny vytvořeného dluhu. Ani Tony #Fauci ani #BillGates nikdy nezapočítali tato tragická úmrtí do svých jednostranných odhadů rizik. Mám v úmyslu zaznamenávat vývoj v této oblasti zde, na své instagramové stránce. Sledujte další vývoj!

 

View this post on Instagram

A report this week in the prestigious British Medical Journal suggests that the Quarantine may have already killed more UK seniors than #coronavirus in April and May. According to UK Health data, #Covid -19 could account for only 10,000 of the 30,000 excess deaths in senior care facilities occurring over the past five weeks during the height of the pandemic. The article quotes British Health officials reasoning that those unexplained deaths may have occurred because the Quarantine prevented seniors from accessing health care. These victims are only the first wave of Quarantine casualties with millions more on the way from unemployment, isolation, despair, deferred medical treatments for diabetes, tuberculosis, hypertension and cancer, disruption to supply chains for foods and medicines and the obliteration of social safety nets as nations cut costs to repay trillions in accumulated debt. Neither Tony #Fauci nor #billgates ever tallied these tragic deaths into their one sided risk assessments. I mean to keep track of those neglected columns on this Instagram page. Stay tuned!

A post shared by Robert F. Kennedy Jr. (@robertfkennedyjr) on

 

Komentář: Odkládání tzv. neurgentních operací během karanténních opatření a omezení lékařské péče nepochybně sehrálo svoji roli, ale samotné uvržení lidí, a především seniorů, do karantény sehrálo podle nás hlavní roli. Nikdo není schopen přesně vyčíslit, jaké škody uzamčení států a sociálních skupin způsobilo a ještě způsobí. Můžeme se jen více či méně úspěšně pokoušet odhadovat. Antisociální izolace – to je ten správný výraz pro opatření, které lidem znemožňuje sdružovat se, prožívat společně radosti a překonávat strasti života. Opatření, které mělo údajně chránit životy starých lidí, přineslo více utrpení než spásy.

Že to vlády jednotlivých zemí neprohlédly na začátku, to se dá pochopit – přeci jen poslušně vykonávají instrukce svých nadřízených a první data o koronaviru, přicházející z Číny, byla nepochybně odstrašující. Ale po měsíci uzavření ekonomiky, uvalení karantény a nesmyslné, zcela antisociální izolace muselo být zodpovědným lidem jasné, s čím máme tu čest a jaké budou dopady na společnost. Za to, že se rozhodli prodlužovat tu hysterií vyvolanou agónii, ještě ponesou odpovědnost a nejspíš to ani nebude dlouho trvat. Jejich páníčkové si mezitím mnou ruce.

 

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank