SOTT Proměny Země – duben 2020: Extrémní počasí, planetární změny, ohnivé koule

SOTT Media
Překlad a titulky: NaSeveru.org
21.května 2020
Foto: Rozsáhlý lesní požár v Čching-tao (Čína)

 

V dubnu 2020 jsme byli svědky mrazivých překvapení během probíhajících proměnách Země; od rekordního sněžení v částech USA a Evropy, až po ohromné krupobití v Asii a Středním Východě.

Mrazivé polární bouře udeřily v Kanadě, americkém Středovýchodě, Severovýchodě a jižních státech USA, během kterých byly přerušeny dodávky proudu pro stovky tisíců lidí v Manitobě a americkém státu Maine. Sněhové rekordy byly překonány v Coloradu (75cm), Jižní Dakotě (40cm) a Iowě (28cm).

Jarní sníh padal i v tádžikistánském Dušanbe; poprvé za posledních 26 let!

Světovou produkci potravin narušila nejen ekonomiku ničící ‘plandemie’, ale navíc se přidaly i silné mrazy, které ničily plodiny napříč Evropou a USA.

Tento měsíc jsme byli svědky nebezpečně velkého krupobití, které zabilo 5 osob, pustošilo plodiny a zničilo 6.000 domovů ve Vietnamu. Bouře s krupobitím také zničily domovy 4.200 obyvatel v Tripuře, Indii, a bílá vrstva krup pokryla oblasti v Saúdské Arábii, Íránu a Číně… k tomu se přidaly povodně během následného tání.

Neobvykle silné bouře, krupobití, tornáda a silný vítr se prohnaly přes americký Středozápad a jižní státy USA, kde způsobily rozsáhlé škody na domech, obzvlášť ve státech Indiana a Arkansas.

Zatímco zbytek světa byl pod vodou, Česká republika čelí nejhoršímu suchu za posledních 500 let.

To vše a více v přehledu SOTT Proměny Země pro tento měsíc.

 

 

Komentář: Předcházející sestřihy najdete v sekci SOTT Media / Proměny Země.

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank