Japonské ministerstvo obrany chystá v reakci na zveřejnění videozáznamů US NAVY pravidla pro setkání s UFO

Japan Times
Překlad: NaSeveru.org
2.května 2020

 

UFO
18. května založilo japonské ministerstvo obrany (JMOD) letku pro vesmírné operace, která je první jednotkou ministerstva pro vesmír. DM Kono předal vlajku jednotky a pronesl projev, aby povzbudil velitele a dalšího zástupce, kteří budou průkopníky v této nové oblasti.

 

Japonské ministerstvo obrany má v plánu vypracovat pravidla při setkání s UFO s ohledem na nedávné rozhodnutí amerického ministerstva obrany uvolnit videa o záhadných létajících objektech.

 

Komentář:

 

Ministerstvo zváží postupy ohledně reakce, zaznamenávání a podávání zpráv o setkáních s UFO, protože jejich neznámá povaha by mohla způsobit zmatek mezi piloty japonských obranných sil (SDF).

Videa zveřejněná v pondělí ministerstvem obrany USA byla pořízena v letech 2004 a 2015. Některá z nich zachycují eliptický létající objekt pohybující se s nebývalou rychlostí a manévrovatelností.

Ministr obrany Taro Kono v úterý řekl, že piloti SDF se nikdy nestřetli s UFO, ale že ministerstvo bude vyvíjet postupy pro tuto možnost.

Podle ministerstva vzlétávají stíhací letouny letectva japonských obranných sil (ASDF) ze sedmi základen, od Hokkaidó až po Okinawu, aby monitorovaly a identifikovaly letadla neznámé národnosti.

Pokud by se zdálo, že by takové letadlo mohlo vstoupit do japonského vzdušného prostoru, je stíhačem v angličtině vyzváno, aby změnilo kurz. Jakmile je stanovena jeho státní příslušnost, žádost se opakuje v jazyce dané země.

Pokud letadlo vstoupí do japonského vzdušného prostoru, může ASDF vystřelit varovné výstřely, včetně projektilů se stopovkou a donutit ho přistát. Není jasné, zda by takové postupy byly účinné proti UFO.

Je možné, že UFO není možné zachytit pozemními radarovými systémy a tak by se s ním letadla SDF mohla setkat při výcvikových nebo pozorovacích misích.

„Pokud dojde k setkání (s UFO), školení bude okamžitě přerušeno,“ uvedl zdroj z ASDF. „Budeme se snažit ho identifikovat z bezpečné vzdálenosti, včetně toho, zda se jedná o dron, a nahlásíme to Ředitelství protivzdušné obrany.“

„Abych byl upřímný, nevěřím v UFO,“ řekl Kono. „Ale protože ministerstvo obrany zveřejnilo takové video, rád bych slyšel od americké strany o jejich záměru a analýze.“

 


Komentář
: O den dříve byla oznámena nová „japonsko-americká mise ve vesmírné doméně“, jejímž cílem je „posílit spolupráci a bezpečnost v indo-tichomořského regionu“:

 

 

Zevrubnou analýzu a hloubkovou diskusi o mimozemské přitomnosti na naší planetě najdete v knize Krajní podivnost dimenzí, hustot a procesu mimozemského únosu.

Pentagon potvrdil pravost UFO videozáznamů amerického námořnictva během koronavirové krize a nabízí se tak otázka, co bylo důvodem k takovému načasování. Odvést pozornost od situace kolem Covid-19? Nebo naopak využít toho, že stránky deníků a zprávy televizních společností byly plné ‘pandemie’ a dalo se tak důstojně zbavit povinnosti něco udělat se značně nepohodlným materiálem bez velké pozornosti veřejnosti? UFO je zcela reálný fenomén a o jeho povaze není dovoleno vážně diskutovat. Tímto způsobem se tak americké velení elegantně zbavilo nutnosti cokoliv obsáhle vysvětlovat, protože média měla daleko větší rybu a neidentifikovatelné létající objekty v tu chvíli nikoho příliš nezajímaly.

Jsme moc zvědaví, co přinese blízká budoucnost na tomto poli, protože to vypadá, že opona se roztahuje a některé věci již nelze zakrývat. Patří mezi ně i multidimenzionální podstata našeho světa.

 

Související články:

SOTT archiv: Japan Defense Ministry to draft UFO protocols in response to US footage

 

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank