Roušky jsou psychologickou přípravou na povinné očkování

Bill Willers
Dissident Voice
Překlad: Desítka.org
1.srpna 2020

 

Tento respirátor nechrání před rizikem nákazy nebo infekce. Varování přibalené ke krabicím respirátorů N-95.

Nemáte žádné právo nebýt očkován. Nemáte právo nenosit roušku. Nemáte žádné právo otevřít svůj podnik…. Pokud odmítnete být očkován, stát má moc vás doslova přivést do ordinace a vrazit jehlu do paže. – Alan Dershowitz.

 

Uzamčení, spolu s bojovou kampaní s denními dávkami statistik smrti a varováními před blížícími se dalšími vlnami viru, je frontálním útokem směřujícím postupně směrem k dystopii navržené globalisty. Roušky, které nyní dominují na tvářích všude, umístí nositele i nenositele do jedné nebo druhé ze dvou ostře definovaných kategorií, přičemž každá kategorie nese seznam rysů v myslích osob v opačné kategorii. Jak perfektní, viditelný způsob rozdělení lidí do konkurenčních týmů. Nositelé jsou ovce, nenositelé jsou veřejným nebezpečím!

Korporátní média prosazují divizi se všemi svými firemními gusty a pokud někdo hledá jasný příklad dělitelnosti MSM, těžko najdete výstižnějsí vyjádření, než to publikované na stránkách Politico.com: „Nosit masku je pro samolibé liberály. Odmítnutí je pro bezohledné republikány“. Jednoduché, že? V takovémto polarizovaném, černobílém vidění světa není místo na diskusi o detailech, které jsou součástí komplexních problémů, což má za následek například to, že lidé, kteří byli celý život součástí levice a nyní třeba jen vystupují proti povinnému nošení roušky, jsou najednou nálepkováni jako pravopraví, hardcore fanoušci Trumpova táboru, zralí na čepici MAGA.

Existují různé motivy nošení „respirátoru“. Není žádným tajemstvím, že někteří lidé jsou tak vystrašení ze smrti, že se bojí i nejvzdálenějšího rizika. Opravdu šílený způsob jak žít! Jiní, navzdory nespočetným lekcím z historie, slepě důvěřují vládnímu tvrzení. Ale velká část, možná většina z nich, je nosí jednoduše proto, aby se vyhnuli případnému veřejnému lynčování a tak volí cestu bez odporu. Jak Lewis Lapham psal v Gag Rule, „Ochota spolu vycházet je stejně americká, jako zkoušky na čarodějnice v Salemu a jablečný koláč.“ Ale když „to všichni dělají“, tak podívaná psychologicky posiluje vnímání legitimity i podvodníků. V současném prostředí bude přizpůsobivost se nařízením (což mimochodem nemá daleko k apatii) hrát do karet nezvolené globální elitě, která se nyní věnuje detailům spuštění Velkého resetu, který bude tvořit základ „Nového normálu„.

Jeden komentátor uvádí : Jediným způsobem, jak přežít v Gatesově „Novém normálu„, je vytvoření sítě poskytovatelů služeb, kteří pracují mimo dohledovou síť Velkého bratra. Budou to malé weby a vyskakovací okna s jedinými majiteli. Bohužel, malé podniky, které by mohly sloužit takové ekonomice, z důvodů blokace selhávají jako první pro nedostatek zdrojů. A nyní úřady s nekonečnými finančními zdroji mohou přesvědčit vedení přežívajících řetězců a velkých obchodů k tvrdému dodržování absurdní směrnice “žádná rouška, žádný vstup, žádná výjimka, kdy ochranka vás bez roušky nepustí nakoupit potřebné jídlo. Šach mat.

Šrouby se utahují každý týden, protože Orwellova vize funguje všude, na pracovištích, v sousedství a v televizi. Vzhledem k dopadu nošení roušek na osoby s onemocněním dýchacích cest, se stanovisko „bez výjimky“ jeví jako jasné porušení zákona pro osoby se zdravotním postižením (ADA) a předpisů Správy bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, (pozn. překladatele, i v ČR existuje podobný zákon, který stanovuje výjimku z nošení roušky pro tyto osoby), ale během útoku Covid-19 ani agentura neplní dané zákony. Kromě toho, kolik občanů se zajímá o takové podrobnosti, když v denních zpravodajských cyklech dominuje strašidlo blížící se smrti? A kolik lidí se podřídí vládním požadavkům, které budou považovat za jedinou logickou možnost, když blížící se nastolení globální digitální měny učiní z života mimo systém přežitek minulých dob?

Teze roušky versus ne-roušky bude vyřešena tak či onak. Pokud veřejnost poslušně přijme, jako řešení konfliktu, že musíme být maskováni nebo být zasaženi pokutami, samozvaná globální elita uvidí, že masy se poddaly, tak dospěje k závěru, že se znovu poddají a pochopí, že cesta do jejich světa povinného očkování je umetená. Odmítnutí roušky je nyní koncipováno jako nebezpečí pro ostatní. Zdá se, že tento podvod byl úspěšný a naznačuje, že ti, kdo v budoucnu zaujmou militantní postoj proti hromadnému očkování, budou Alanem Dershowitzem z „Nového světa“ vylíčeni jako chodící biologické zbraně. (Pozn. Admina Desítky – u nás Alana Dershowitze nahradí vláda.)

V konečné analýze bude volba, zda být očkován nebo ne, stejně jako volba, zda nosit roušku či nikoli, založena mnohem méně na politických nebo sociálních názorech, a spíše bude odrážet  u jedné skupiny obyvatel důvěru, kterou lidé vkládají do silné vlády a nebo, na straně druhé, ochotu čelit té samé vládě, která se však z pohledu člověka z druhé skupiny proměnila ve vládu tyranskou. Benjamin Franklin, když se ho zeptali, jakou vládu jsme dostali, odpověděl: „Republiku, pokud si ji dokážete udržet„. Vzhledem k jeho odpovědi má člověk podezření, že měl pochybnosti. Pokud ano, zdá se, že jeho pochybnosti byly odůvodněné.

*

Bill Willers je emeritní profesor biologie na University of Wisconsin v Oshkoshu. Je zakladatelem Akční sítě Superior Wilderness Action Network a editorem Learning to Listen to the Land a Unmanaged Landscapes, oba od Island Press.

 

Komentář: Mediální masáž obyvatelstva bude pokračovat. Druhá vlna SARS-Cov-2 bude, i kdyby si ji elity měli vymyslet. Trefně o tom píše Markéta Šichtařová v článku Druhá vlna bude, i kdyby na chleba nebylo. A přestože, jak se dalo předpokládat, virus dalšími mutacemi slábne, ‘presstitutky’ mainstreamových médií a lidé jako R.Prymula nebo R.Maďar mají za úkol zdůrazňovat, že když virus již mezi námi zůstane, jediná jistota je očkování a dodržování omezení, která přijdou při sebemenších nárůstech výskytu onemocnění (viz článek Odborníci se shodují: virus zmutoval a slábne – Novinky.cz).

 

Související články:

 

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank