Budoucnost vypadá dystopicky: díky Covid-1984 směřujeme k omezení pohybu

Neil Clark
RT
Překlad: NaSeveru.org
6.srpna 2020
Titulní foto © Getty Images / Luis Alvarez; clearme.com

 

Nová aplikace Health Pass [systém pro registraci pasažérů v letecké dopravě na základě detailních osobních a biometrických informací] společnosti Clear a další ‘kovidové hi-tech novinky ‘ jsou jasným varováním, jak bude fungovat globalizovaná ‘nová normalita ‘, která je nyní v procesu mapování. Dostupnost cestování, sportu a restaurací může být zapovězena všem, kteří se odmítnou podřídit.

Health Pass, který byl původně spuštěn v květnu, je rozšířením mobilní aplikace společnosti Clear. Služba propojuje data související s COVID-19, jako např. zdravotní dotazník a kontrola teploty, aby se dalo posoudit, zda je někdo dostatečně zdravý na to, aby mohl vstoupit do určitého prostoru. Aplikace má navíc schopnost propojit výsledky testů COVID-19 prostřednictvím partnerských laboratoří a nakonec bude obsahovat i očkovací status.“

Condé Nast Traveler, magazín zaměřený na cestování, takto popsal nejnovější technologii od společnosti Clear v oblasti biometrické idetifikace, která úřadům pomůže určit, kdo bude a kdo nebude moci jít tancovat.

Přestože apartheid byl v Jižní Africe oficiálně ukončen téměř před 30 lety, v zemích, které jsou hrdé na svůj závazek lidských práv, se vrací ve velkém stylu. Tentokrát to nebude barva pleti, která bude určovat co lidé mohou a nemohou dělat, ale jejich digitální průkaz zdraví. Nechceš se nechat otestovat nebo očkovat na koronavirus? Pak jednoduše zůstaň doma, starouši. Je to tvoje ‘volba’. Nezáleží na tom, že velké procento starších lidí nemá chytré telefony, a tudíž si nemohou stahovat aplikace. Věková diskriminace a diskriminace zdravotně postižených, je klíčovým prvkem koronavírového nového normálu.

Je pravděpodobné, že Světové ekonomické fórum (WEF) bude prací společnosti Clear velmi nadšeno. Tato zarytě globalistická organizace propaguje na Twitteru aplikaci ‘Covid-Pass’, která má být spuštěna v září, která má ‘během pandemie oživit celosvětové cestování a velké kulturní akce’.

 

 

„Uživatelé budou podrobeni krevnímu testu ve schválené laboratoři pro CovidPass, než jim bude prostřednictvím telefonu vystaven zabezpečený zdravotní vízový QR kód, který mohou předložit při odbavení u letecké společnosti, na hranicích, nebo při vstupu na kulturní akce,“ je nám oznámeno. A pokud nebudou chtít, aby byla jejich krev testována ve „schválené laboratoři CovidPass“? Potom soudruzi zapomeňte na tu týdenní dovolenou v Algarve, nebo že si zajdete na koncert vaší oblíbené popové skupiny. Právě to jasně naznačují.

Kovidové/ zdravotní průkazy jsou součástí ‘velkého restartu’, který požaduje WEF. Jde přece o ‘veřejné zdraví’, o to, aby vše bylo ‘bezpečné’, a samozřejmě, je to o ‘šetrnosti k životnímu prostředí’: CovidPass, jak vás jistě potěší, se „zavazuje k povinné uhlíkové kompenzaci pro každého ze svých cestujících“.

WEF představuje ‘velký restart’ jako pozitivum, ale ve skutečnosti, bude-li zaveden, bude ohlašovat nový věk temna, duši zničující totalitní tyranii. Veškeré důležité svobody, které jsme všichni považovali za samozřejmost, budou ztraceny. Spontánnost bude odstraněna z našich životů. Velkou ironií je, že 1984 Georga Orwella nepřišlo v roce 1984 ale 2020, pod záštitou ‘obav’ úřadů kvůli viru zasahujícího horní cesty dýchací. Covid-19 by snad mohl být přesněji nazván ‘Covid-1984’ pro všechna omezující, autoritativní opatření, která kvůli němu byla zavedena.

Nyní je zcela zřejmé, že v zemích, které jsou nejtěsněji zapřaženy do agendy globalistů, má být natrvalo zavedena sterilní antihumánní nová normalita, jejíž součástí je udržování společenských rozestupů, povinné nošení roušek a používání biometrických zdravotních/kovidových  průkazů . Minulý týden jsme slyšeli, že anglická Premier League zkoumala možnost „klinických pasů“ jako způsob, jak dostat fanoušky zpět na stadiony.

 

 

A v květnu bylo oznámeno, že Zara Phillipsová (dcera britské princezny Anny) a její manžel, bývalá ragbyová hvězda Mike Tindall, byli najati jako „velvyslanci“ pro aplikaci digitálního zdravotního pasu, kterou spustila britská technologická společnost VST Enterprises (VSTE).

K tomu abychom viděli směr, kterým vše míří, se jen stačí podívat na Čínu. Tam svoboda pohybu ve velké míře závisí na zdravotních aplikacích, tak jak to v dubnu zdokumentoval britský deník The Guardian.

Před několika měsíci by se myšlenka, že by přístup k cestování, sportovním akcím, koncertům nebo dokonce maloobchodním prodejnám mohl být jen pro ty, kteří budou mít zdravotní aplikaci a správné výsledky z různých testů, zdála naprosto přitažená za vlasy. Ale stejně tak téměř všechno, co se stalo tento rok ve Velké Británii a ve světě.

Kdo mohl předvídat, že úřady budou vyhrožovat  úplným uzavřením celých regionů země – nebo dokonce celé země – s minimálním varováním, na základě výsledků nespolehlivých testů? A co je ještě neuvěřitelnější, že velká část britské populace, včetně mnoha lidí na levo, kteří nám na začátku roku 2020 říkali, jak „extremistický“  je britský premiér Boris Johnson, s tím bude souhlasit!

V posledních několika dnech přibývají náznaky, že lidé se konečně začínají probouzet a zjišťovat co se děje. Ale není již příliš pozdě? Pouze hromadným nedodržováním ‘nového normálu’ budeme moci vrátit zpět naše staré životy. Světovému ekonomickému fóru a všem ostatním, kteří prosazují novou, technologickou verzi apartheidu, musí být zcela jasně řečeno, kam mají jít. Protože představa světa, který se pokoušejí vytvořit, je příliš děsivá.

 

Komentář: Viz také… (zdroje v angličtině)

Související články na stránkách NaSeveru.org:

 

SOTT archiv: The Future is ‘Clear’, And It’s Dystopian: Virus Hype Ushers in a Covid-1984 Nightmare of Restricted Access

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank