Pedogate 2020: Dokument, který zkoumá možné propojení ‘americké elity’, satanistických symbolů a pedofilie

SOTT.net
Překlad: NaSeveru.org
3.září 2020
Titulní koláž © Bitchute.com / MouthyBuddha

 

3.díl z časosběrné dokumentární série ‘Pedogate 2020’, za jejíž produkcí a vydáním stojí ‘Mouthy Buddha’, vyšel 24.srpna. Publikujeme jej zde společně s předcházejícími částmi, které byly uveřejněny 14.dubna a 1.června tohoto roku [zatím pouze v angličtině, bez CZ/SK titulků, pozn.překl.].

Tzv. investigativní reportáže zabývající se pedofilií ve vyšších kruzích málokdy dosahují úrovně, která se dá považovat za opodstatněnou spekulaci, přestože v nich lze nalézt spolehlivé a faktické informace. Nicméně v této sérii si můžete všimnout, že její tvůrci jsou opatrní ve svých závěrech s vědomím, že tento směr bádání je skutečnou ‘zrcadlovou síní’, a pravidelně informují o svých závažných nálezech policii.

My sami jsme se aférou ‘Pizzagate’ zabývali v roce 2016, kdy věci začaly vyplouvat na povrch, a přestože jsme nedokázali přijít s definitivním závěrem, kvitujeme s povděkem opodstatněnost našeho předpokladu, že jisté odporné osoby v kruzích Washingtonu DC mohou spoléhat na pomoc ‘vysoce postavených přátel’, a také tak často činí.

Navíc, obecné tvrzení, že politici a další významné postavy z řad ‘elit’ jsou sami často pedofilové, pederasti a sérioví zneužívači dětí, je dostatečně prokázáno v rámci historických souvislostí množstvím různých kriminálních vyšetřování (a občasných úspěšných trestních stíhání) zločinů na dětech v mnoha zemích, ke kterým došlo v posledních mnoha desetiletích.

Nejasná struktura ilegálních sítí [organizovaného zločinu], které jsou částečně neformální a částečně organizované, přinejmenším velice ztěžuje jakékoliv dokazování či jen vznášení podezření z kriminální činnosti. Tyto sítě jsou současně skryté přímo před našimi zraky stejně jako jsou snadno přesvědčivě popiratelné, čemuž napomáhá domnělá, ale neodbytná skutečnost, že dlouhá ruka zákona neustále stojí na jejich straně.

Obsahem následujících videí není obrazové násilí, ale zkoumané téma je přesto velice znepokojující, takže se před jejich sledováním dostatečně obrňte. Závěrem vám doporučujeme: berte v potaz radu tvůrců a NEZKOUŠEJTE NA INTERNETU VYHLEDÁVAT POJMY, kterými se autoři série zabývali ve svém vyšetřování. Mohli byste se sami stát podezřelými.Související články:

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank