Covid-19: falšování statistik počtu úmrtí ‘s koronavirem’ podle návodu ministerstva zdravotnictví

Argumenty & fakta
16.září 2020

 

Navzdory obrovské mediální masáži se veřejnost diví, proč jsou počty úmrtí “s onemocněním covid-19” tak mimořádně nízké. Vždyť by měla kolem řádit pandemie apokalyptických rozměrů!

Skutečnost je však ještě horší – do kolonky “s covidem” jsou úmrtí podle návodu ministerstva zdravotnictví zařazována způsobem, který jasně odhaluje monstrózní podvod, jehož jsme součástí.

Vše odhaluje na svých stránkách Ministerstvo zdravotnictví ČR v rubrice “vysvětlení základních pojmů – Covid‑19”:

 

Covid-19, statistiky MZČR
Úmrtí: Celkový počet úmrtí osob s onemocněním COVID‑19 zahrnuje všechna úmrtí osob, které byly pozitivně testovány na COVID‑19 (metodou PCR) bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí, zda k jejichž úmrtí došlo v rámci hospitalizace či mimo ni.

 

V praxi to tedy znamení, že do kolonky “Úmrtí” jsou podle MZČR zařazovány i případy, které nijak nesouvisely s Covid‑19. Pouze stačí, že byl zemřelý někdy pozitivně testován – ale pak se třeba vyléčil.

Pokud je nyní průměr cca 2,6 úmrtí denně (a při takto podvodné metodice), kolik je asi ve skutečnosti? Kolik případů opravdu proběhlo tak, jak popisují média, totiž že pacient dostal koronavirus, kvůli kterému se zhoršil jeho stav natolik, že zemřel.

Tato statistika (úmrtnost přímo způsobená onemocněním covid-19) není k dipozici – ač je jediná relevantní.

Od 1. března, kdy údajně vypukla pandemie, zemřelo v souvislosti 476 lidí (k 16.září 2020), tedy ani ne 3 lidé denně. Terminologie se přitom postupně měnila. Média používala termín: “Zemřeli na koronavirus”, což je lživé a v podstatě jde o trestný čin šíření poplašné zprávy.

Nyní používá ministerstvo zdravotnictví termín “úmrtí v souvislosti s onemocněním Covid-19” – ale i toto je nepřesné a zavádějící.

 

Komentář: Nouzový stav se z pohledu vlády jeví jako jediná šance, jak ‘zachránit situaci’ a vnutit společnosti strach a hysterii, protože stále víc a víc lékařů se vyslovuje pro uklidnění situace, jelikož čísla ve skutečnosti hovoří o opaku – počet úmrtí s covid-19 vůči pozitivně testovaným klesá. Jednoduše to ukazuje třeba graf, na který odkazuje Janek Ledecký:

 

Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!

Pár optimistických čísel…

Gepostet von Janek Ledecký Official am Sonntag, 13. September 2020

 

Ještě lépe je to vidět na obrázku níže. Čím více se testuje a zvyšují se čísla tzv. pozitivních případů (bez ohledu na to, jestli se jedná o nemocné nebo ne, nemluvě o naprosté nevhodnosti PCR testů ke zjištění pozitivity na nový koronavirus), tím je rozdíl v počtu mezi nakaženými a zemřelými zřetelnější. Zeleně je vyznačen počet vyléčených, vínově počet aktuálně nemocných a tenká, téměř neviditelná šedá zóna zachycuje počet úmrtí ‘s onemocněním covid-19’.

 

Covid-19, epidemiologická situace v ČR
Covid-19, epidemiologická situace v ČR na konci září 2020.

 

Pokud to ještě někdo potřebuje slyšet z úst odborníka, pěkně to vyjádřil profesor Beran v debatě na PrimaCNN. Přesvědčivé argumenty uvedl také senátor prof. Žaloudík:

 

 

Vláda tedy potřebuje vydat zákaz shromažďování, zkrátit dobu otevření restaurací a barů, zavést povinné roušky, kde to jen půjde, protože jedině tak se jí povede vytvořit dostatečně nezdravou situaci, ve které se v důsledku omezení sociálních kontaktů hůře vyměňují informace a klesá imunita. Tímto postupem se možná nakonec přece jen povede čísla nemocných zvýšit, což by případně dovolilo opět vystupňovat strach a hysterii kolem celé plandemie.

V 60.letech uskutečnila KGB některé fascinující psychologické experimenty. Zjistilo se, že když nepřetržitě zahlcujete lidské subjekty zprávami vyvolávajícími strach, nejpozději během dvou měsíců těmto zprávám zcela uvěří většina subjektů podrobených testu, a to do té míry, že jim posléze můžete předkládat jakoukoliv pravdivdou informaci, která jednoznačně vyvrací předchozí lži, ale testovaní již nebudou schopni změnit názor.

Jsme účastníky sofistikované operace Covid-1984, která běží přibližně sedm měsíců, výsledky jsou jasně zřetelné a zcela v souladu se závěry zmíněných experimentů. Dle zákona zachování rovnováhy se nyní budou stále hlasitěji ozývat ti, kterým globální vymývání mozků ještě mysl nezatemnilo. Pokud mezi ně patříte, pečujte o své duševní i fyzické zdraví v maximální možné míře. A nezapomínejte na kontakty a doteky s lidmi blízkými vašemu srdci. Potřebujete je stejně, jako oni vás.

 

Související články:

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank