Španělsko: Vláda nasadí na vynucování opatření v boji proti Covid-19 armádu – inspirují se Prymula a Babiš?

Česká věc
29.září 2020

 

Španělsko: Vláda nasadí v nejvíce postižených regionech armádu, ta má pomoci policii vynucovat nařízení v boji proti Covid-19. Obyvatelstvo se začalo bouřit proti v rámci tzv. 2 vlny. V zemi totiž opět roste počet pozitivních testů na koronavirus. Armáda a policie již zřizují v postižených oblastech kontrolní stanoviště. Jedná se především o oblast hlavního města Madridu. Místní se začínají obávat, že se jedná o trvalé nastolení totality pod rouškou ochrany zdraví.

Nás Čechy by měly podobné zprávy strašit. Co když se jimi nechá inspirovat nový ministr zdravotnictví Prymula? Třeba by mohl vyhlásit “stav nouze” kvůli strašlivé plandemii a propouštět z něj jen ty, co se nechají naočkovat jím dodanou vakcínou. Ještě štěstí, že ČR nemá aktuálně žádnou armádu. To mi spadl kámen ze srdce!

 

Komentář: Doufejme, že země V4 půjdou jinou cestou. Podobný postup ale zřejmě zvolí více vlád ve státech západní Evropy. Velká Británie má našlápnuto směrem k velmi represivnímu režimu. NHS (National Health Service) již v Anglii připravuje půdu pro celostátní masové očkování a armáda má nejspíš hrát významnou roli v přípravě očkovacích center, která budou zřízena ve veřejných budovách po celé zemi, dále má pomoci s přepravou, chlazením a skladováním materiálů. Skotsko a Wales zatím nezveřejnily žádné plány, ale očekává se, že půjdou stejnou cestou. Jakmile vláda zapojí armádu, zbývá jen malý krok k tomu, aby bylo očkování vynuceno. (iNews.co.uk)

Za zavřenými dvěřmi se diskutují ještě šílenější věci. Vědecká poradní skupina pro krizové situace (SAGE) například zvažovala povinnou karanténu pro všechny osoby starší 45 let, údajně kvůli tomu, že těmto lidem hrozí větší nebezpečí nákazou Covid-19, což by zasáhlo dvě třetiny britských domácností. Napsal o tom DailyMail. Podobné plány mohou vypadat směšně, ale pokud lidé v kterékoliv zemi budou bez odporu dodržovat státní nařízení, přijdou postupně o svobodu a práva, která doposud považovali za nedotknutelná.

Nenechte si namluvit, že toto se u nás nestane a že musíme jen chvíli vydržet nosit roušky a zůstávat doma, než to přejde. Nemá co přejít. Covid-1984 je globálně řízená operace, ve které bude s využitím médií neustále vytvářen dojem, že probíhá pandemie, proti které musíme bojovat. Nic takového se neděje a čísla jasně ukazují, že druhá vlná je hoax. Probíhá pokus o instalaci totalitního systému a pokud nedojde k rychlému rozvolnění nesmyslných opatření, lidé musí začít klást odpor a vzít si svá práva zpět.

image_pdfimage_print

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank