David Icke: “Ta smrtelná nemoc není Covid-19 – je to fašismus!” (projev na Trafalgar Square)

NWOO.org
30.srpna 2020

 

David Icke: “Jaké potěšení, vidět ostrůvek rozumu v tomto ztřeštěném světě! Sešli jsme se dnes kvůli nebezpečné a smrtelné nemoci, která se rozšířila v naší zemi i po celém světě. Ta nemoc není Covid-19. Je to fašismus. Fašismus, který hledá ospravedlnění v iluzorní pandemii Covid-19.

Musím tomu viru složit poklonu za to, jak je skvěle připravený na jakoukoliv situaci: Nesmíte se přiblížit k druhému člověku na méně než metr a půl, abyste se chránili. Takže virus umí měřit vzdálenost. Nesmíte se ze své bubliny vynořit na déle než 15 minut, takže virus dokáže měřit čas. Roušky jsou povinné až od příštího týdne, takže umí dokonce i číst v kalendáři. Ten virus je tak geniální, že nakazí jen účastníky protivládních shromáždění! Proč takové nesmysly? Proč každý, komu aspoň napůl funguje mozek, vidí, že to je nesmysl? Protože je to všechno vymyšlené! Proč? Proč to dělají? Můžu vám odpovědět sérií následujících otázek.

 

 

Jak jsem mohl současné události předpovědět už před desítkami let? Jak je mohl ve 30. letech předpovědět Aldous Huxley? Jak totéž mohl ve 40. letech předpovědět George Orwell? Je to jednoduché. Současná situace není žádná náhoda a nic se neděje jen tak. Jsme svědky uskutečnění dlouhodobého plánu a pokud nyní nic neuděláme, je předurčeno, že vše skončí globálním zotročením lidské rasy, a to nejen za pomoci technologie.

Nacházíme se ve výjimečném historickém okamžiku, ocitli jsme se na rozcestí. Jestli dovolíme hrstce hybatelů kontrolovat naše životy, tento příběh nebude mít šťastný konec. Ale jestliže se rozpomeneme, vzpomeneme si, kdo tady má skutečnou moc, tak tohle bláznivé období může velmi rychle skončit. To MY máme skutečnou moc! […]

Nechtějí, abychom prohlédli jejich největší trik, který na nás hrají: že nějaké autority mají moc. Autority nemají ŽÁDNOU skutečnou moc! Jedinou mocí, kterou na celém světě mají, je ta, kterou jim sami odevzdáváme. […] Tento svět je ovládán hrstkou lidí, a to jen díky opakování scénáře donucení a podvolení se v rámci pyramidální struktury. Donucení a podvolení se v každé úrovni pyramidy, směrem dolů, až k nám, lidem. A jestliže se podvolíme předposlední úrovni nad námi, kterou jsou naše vlády nebo policie, pak se uzavře kruh mezi hrstkou hybatelů kdesi nahoře a mezi celosvětovou populací. Dokončí se scénář, kdy malá hrstka nahoře ovládá miliardy lidí.

Jak se dostaneme z toho začarovaného kruhu? Přestaňme se podvolovat! Lidská raso! Povstaň! Lev už nespí! Zůstaneme zavření doma? NE! Budeme nosit roušky? NE! Necháme se psychicky zdeptat? NE!

Nastal čas, už dávno, abychom si vzali ponaučení z historie. A celá historie lidské rasy je založená na tom, že hrstka kontroluje většinu a že většina se podvoluje. To už stačilo! Svobodu! Svobodu! Svobodu! Nepřistoupíme na NIC MENŠÍHO!!! A policistům, kteří nás tady hlídají, chci říct jediné: I vy máte děti! I vy máte vnoučata! Budou muset žít ve fašismu, který tady podporujete. Probůh! Přidejte se k nám! Přestaňte sloužit psychopatům! Jsou nás miliardy a ta hrstka hybatelů by se vešla do jediné místnosti. Myslím, že začínám vidět, jak se z této situace dostaneme. Lidé celého světa! POJĎME DO TOHO!“

 

Komentář: Aby se probudila kritická masa, je zapotřebí, aby se toto poselství doneslo k uším těch, kteří váhají. Ten, kdo odmítá podobné úvahy jako konspirační teorie, zůstane ve své bublině až do konce a nemá smysl vynakládat energii na přesvědčování a vzdělávání těchto lidí. Skupina stoupenců autorit, ze které se rekrutují posluhovači systému a popírači reality, je sice početná, ale ani společně s těmi, kteří vykazují psychopatické znaky, ještě v druhé polovině 20.století netvořila více než 20% populace.

V odborné literatuře (práce Andeje Lobaczewskiho, Boba Altemeyera, Roberta Hareho a dalších) se údaje o podílu psychopatických jedinců ve společnosti pohybují (podle jednotlivých zdrojů) na hodnotách kolem 4-6%; autoritářští stoupenci tvoří kolem 12%.

Tato čísla se pochopitelně různí v závislosti na tom, jaký společensko-politický systém je v populaci dané země dlouhodobě zakořeněn a nakolik vzdělávání nastupujících generací stimuluje v mladých lidech schopnost kriticky myslet. Dá se předpokládat, že v posledních dekádách uvedené hodnoty ve ‘vyspělých’ zemích stoupaly a podíl otupělých, servilních a ustrašených jedinců ve společnosti se neustále zvětšuje. To přirozeně snižuje šance na jakoukoliv zásadní změnu zdola, ale nečiní ji to ještě nemožnou.

Pokud chcete přispět k tvorbě veřejného mínění a sdílet se svými blízkými informace, které se k nim běžně nedostanou, obrňte se trpělivostí a učte se rozpoznávat, s kým mluvíte. Nadcházející doba je svou brutálností velice podobná tomu, co popsali pamětníci časů předválečného Německa, ale také tomu, co mnozí z vás zažili během různých fází éry ‘budování socialismu’.

Neházejte perly sviním, naučte se konzervovat energii na chvíle, kdy je opravdu potřeba, a pokud to jde, pomáhejte otvírat oči těm, kteří jsou ještě na pochybách ohledně toho, co kolem sebe vidí. Nemáme před sebou lehkou budoucnost, ale pokud vůbec nějakou budoucnost máme mít, musíme se k probíhajícím procesům postavit aktivně a být schopni se adaptovat na velké změny.

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank