Bezostyšná cenzura: YouTube čistka 3.0

Mac Slavo
SHTFplan.com
Překlad: Reformy.cz
15.října 2020

 

Na YouTube probíhá ohromná čistka. Z této platformy byla odstraněna řada kanálů, čímž se potvrzuje, že v říši lží je říkat pravdu zradou.

Dovolte mi uvést to tvrzením, že ať už s obsahem těchto kanálů na YouTube souhlasíte nebo ne, tak si nikdo nezaslouží, aby mu tyranie šlapala po hrdle, nebo aby jeho hlas byl z jakéhokoliv důvodu umlčován. Nikdy.

„Když člověku vytrhnete jazyk, nedokážete tím, že je lhář, jen tím světu řeknete, že se bojíte toho, co by mohl říci.“ ~ George R.R. Martin.

Co se týká mě, tak mě obsah žádné z těch stránek, co padly za oběť čistce, nezajímal. Ale cenzura v jakékoliv formě je nemorální.

„Cenzura je pro společností tím, čím je pro tělo rakovina.“ ~ Brian, High Impact TV

„Ti, kdo dnes pálí knihy, budou zítra pálit těla,“ říká Brian. Nedělejte si žádné iluze, to je digitální pálení knih. Nastal čas dát se dohromady postavit se za základní lidská práva. Je to nesmírně důležité a říkat to, není vůbec přeháněním.

 

 

Tato nestoudná cenzura nám říká jednu věc: média mainstreamu a loutkáři, co tahali za nitky, jsou vyděšeni. Když nás nevystrašili, tak se budou snažit nás o to tvrději umlčet. Pravda ale přesto zvítězí.

Zde je seznam kanálů, o nichž víme, že byly právě dnes odstraněny:

Zkuste tolik z nich, kolik můžete, nalézt na Bichute nebo Steemit. Obětujte prosím pár minut, abyste našli všechny tyto tvůrce a podpořili je na alternativních stránkách. Toto je ekonomický terorismus. Živobytí těchto lidí bylo odstraněno, protože nesouhlasí s oficiální povídačkou.

Sean ze SGT Report se pokouší, aby s tím svět pomohl. Ale upřímně, jak to říká Brian z High Impact TV: „Teď máme všichni už jen půjčený čas.“ Toto to dokazuje. Tweetněte prosím na @TeamYouTube a požádejte je, aby to pro všechny tyto kanály zvrátili, a já to s radostí udělám pro vás, bez ohledu na to, zda s tím, co říkáte, souhlasím nebo ne. Toto je tyranské zotročování.

 

 

Např. SGT Report má přístup k oběma jeho kanálům zrušeným za to, že včera večer zveřejnily video o nových emailech Huntera Bidena a informace od Seal Team 6 pocházející od vynašeče Allena Parrota a vynašeče k případu Benghazi Nicka Noeho. Seanovu práci je pořád možno vidět na SGTreport.TV a na Patreona a Bitchua je odkaz výše.

Je třeba, abychom se tomu postavili společně. NENÍ TŘEBA se vším souhlasit. Nastal však čas skandovat – rýč je rýč a ne politicky korektně ekologická zahradnická pomůcka. Takový systém lidi vylučuje a to je pro každou lidskou bytost, co má aspoň špetku cítění, netolerovatelné.

Budete-li tam pořád s dotazy v komentářích, co jen to jde, můžete se přinejmenším proti tomu postavit a umlčené kanály a ty, kteří je vedou, podpořit. Nastal čas postavit se proti tomuto zkorumpovanému systému cenzury a fašismu.

Připravte se, protože situace se odteď může nesmírně dramatizovat.

 

Komentář: Adam Green z Know More News následně založil Know More News 2, kam nahrál pár desítek videí vytvořených v posledním roce, ale dá se čekat, že i tento kanál bude brzy vymazán, stejně jako další pokusy ostatních tvůrců. Stahujte a zálohujte. Citlivé informace, které nejsou v souladu s oficiálním narativem (ať už se týkají jakéhokoliv tématu), ve veřejném prostoru dlouho nevydrží.

Cenzura, kterou již spustily všechny technologické firmy globálního významu, vyžaduje nový, daleko pružnější přístup k vyhledávání a archivaci dat, kterých je na internetu čím dál více, ale současně s tím se zlepšují algoritmy na vyhledávání nepohodlných informací, takže nastal čas na používání undergroundových postupů. Řiďte se radou autora článku a najděte si své zdroje na alternativních platformách, kde prozatím funguje svoboda slova (BitChute, BrandNewTube, D-Tube, Brighteon a další).

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank