Covid-19 je trojským koněm pro ‘Velký reset’: Australská Sky News komentuje nadcházející Světové ekonomické fórum a Klause Schwaba.

Rowan Dean
Sky News Australia
Překlad: NaSeveru.org
11.října 2020

Komentář: Velký reset je téma, o kterém z našich hromadných sdělovacích prostředků uslyšíme pravděpodobně až v době, kdy bude realizace všech jeho bodů v plném proudu na celém světě. Výsledkem příprav na něj bude zcela jistě mnoho dalších direktiv z EU, ale mnoho věcí se realizuje již teď. Všechno, o čem se doposud jednalo a nenacházel se mezinárodní konsensus, v podstatě všechny body, které zahrnuje Agenda 21 a posléze Agenda 2030, má být implementováno bez ohledu na postoje jednotlivých států. Pod záminkou boje proti vymyšlené pandemii a s ušlechtilým cílem nastolit trvale udržitelný globální systém nám světová mafie bude chtít naservírovat trvale udržitelné otroctví.

Moderátor televize Sky News Rowan Dean tvrdí, že nadcházející Světové ekonomické fórum v Davosu [leden 2021, pozn.překl.] se transformovalo z původního “klimatického pikniku boháčů” do pekelného “antidemokratického podniku, navrženého k likvidaci vaší obživy, ke krádeži vaší prosperity a k okradení vašich dětí o jejich budoucnost.

Je to hardcore levičácká eko-hororová šou propláchnutá kvazi-fašismem,” řekl. Vyzdvihl přitom to, co popisuje jako “znepokojivý trend mezi světovými levicově orientovanými představiteli stále intenzivněji propojovat COVID-19 s klimatickou změnou. Mnozí z nich naznačují, že všechna opatření, která byla zavedena pro koronavirus – uzamčení, likvidace podnikání, potlačení disentu, zákazy vycházení, represivní policejní taktika – by se měla stát ‘novým normálem’, který bude použitý pro boj s klimatickou změnou.

R.Dean uvedl, že toto WEF (World Economic Forum) plánuje “přesvědčit vlády za pomoci velkých obchodních a technologických korporací, aby realizovaly hluboce znepokojivý plán, který nazývají ‘Velký reset’. Jedná se o program, jenž nás má zbavit našich základních demokratických práv ve prospěch nové formy společnosti, jak ji určí elity.

Dean také řekl, že propagace pro zmíněný ‘Velký reset’ je “tak stereotypní a k zblití, jak jen ten nejpřihlouplejší korporátní inzerát může být. Tohle promo nám sděluje, že všechny nejhorší věci ve světě, od koronaviru přes divoké požáry, násilné protesty, až po znečištění a chudobu jsou nějakým způsobem propojeny. Následuje tvrzení, že toto vše může magicky zmizet. Doslova jedním zmáčknutím knoflíku, najednou se všechno ve světě vyčistí a uvede do pořádku. Co by mohlo být jednodušší?

Dean ještě zmínil, že v konečné fázi “šílenci jako princ Charles, OSN a Mezinárodní měnový fond chtějí replikovat globální reakci na COVID, znovu ji použít pro klimatickou změnu a vynutit si tak přechod na nulové emise.

Komentář: Klaus Schwab zní ve svých proslovech skutečně jako klaun. Nicméně, on je hlavní organizátorskou figurkou při každoročních setkáních v Davosu. Je také bývalým členem výkonného výboru skupiny Bilderberg.

Všechno již bylo uvedeno (do velké míry) ve známost (což je také důvodem, proč si korporátní médium vlastněné R.Murdochem může dovolit odvysílat takový ‘konspiračně teoretický’ pořad. Mimochodem, na australské Sky News lze na téma koronaviru najít spoustu zajímavých vyjádření a reportáží, které by u nás v žádném případě neprošly.

Covid-19 nebyl nikdy doopravdy o Covid-19, což je jen další mírná plicní choroba (přestože to vypadá, že nový koronavirus započal svoji existenci jako nedokončený, geneticky modifikovaný virus.

Covid-19 je o ‘klimatické agendě’ – přinášející, vyznačující a zcela vynucující naprostou poslušnost vůči ‘globálnímu řízení (global governance)’, což je termín, který oni teď preferují místo One World Government.

Není zatím zcela jasné, odkud povely přicházejí, ale vzhledem k tomu, že mnoho rozličných národních vlád implementuje ve vzájemné souhře úplně ta samá šílená opatření proti Covid-19, je jasné, že příkazy jsou vydávány centrálně.

Ti, kteří nás čtou pravidelně, vědí, že již dlouho varujeme před nárůstem extrémního počasí, přibývajícími meteorickými událostmi předcházejícími období globálního chaosu (dost možná s vrcholem v podobě nástupu doby ledové), ve kterém všichni pocítíme dopad nedostatku potravin a systémových zvratů.

Pakliže my o tom víme přibližně dvě dekády, dá se s jistotou předpokládat, že oni mají představu o tom, co nás čeká. Po celou dobu nám říkali jen polopravdy (které v důsledku nejsou nic jiného než lži): klimatická změna je způsobená člověkem a její dopady poznáme až za 50 let, kdy některá pobřežní města postupně zmizí pod vodou stoupajících oceánů.

Nikoliv, celá klimatická změna je cyklický jev a jeho projevy se začínají naplno projevovat již teď. Zatímco elity pokračují ve lhaní a zamlžují to, co vědí, do ideologického blábolení, shodnou se přinejmenším na tom, že situace si vyžaduje řešení teď, než bude pozdě.

Ovšem jimi navrhovaná ‘řešení’ problémů, které ohrožují jejich vznešené pozice, mají posloužit výhradně jejich zájmům. Snaží se všechno uzamknout s cílem – jak samy věří – ‘lépe uřídit’ krizi, jakmile se naplno rozvine v nadcházejících letech. Covid-19 je přípravný trénink obyvatelstva, které má uvěřit, že se musí spolehnout na vládu, jež je jako jediná dokáže zachránit.

James Corbett věnoval celý jeden díl svého pravidelného zpravodaje Corbett Report popisu a vysvětlení toho, co vlastně Velký reset znamená pro společnost. Pokud hovoříte anglicky, podívejte se na tuto epizodu. V článku k videu najdete spoustu užitečných odkazů s dalšími informacemi.

SOTT archiv: Covid-19 is a Trojan Horse for ‘The Great Reset’: Sky News Report on Klaus Schwab and the Davos Set

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank