Digitální totalita: Ticketmaster chce umožňovat vstup na koncerty pouze lidem očkovaným nebo s negativním testem na Covid-19

Dave Brooks, Billboard
Zkrácený překlad: Eliška Gajdošová, Evropa 2
11.listopadu 2020
Foto © Pixabay

 

Společnost TicketMaster již pracuje na plánu, který by účastníkům umožnil ukázat důkaz, že jsou očkovaní proti koronaviru, pokud chtějí vyrazit na společenskou akci za zábavou.

Jak jsme blíže k vakcíně proti koronaviru, mnoho lidí se těší na to, že život bude pokračovat jako obvykle. To znamená hudební festivaly, sportovní zápasy s plnými stadiony, domácí večírky, klubové noci a zbytek. Pokud se však chystáte zúčastnit koncertu, možná budete muset prokázat, že jste očkovaní.

 

Komentář: Rozhodně nemá zůstat jen u koncertů. Povinnost prokázat se digitálním pasem se chystá pro každého, kdo se bude chtít dostat na jakékoliv místo, kam dosáhne oko Velkého bratra.

 

Podle dostupných informací k ověření stavu očkování fanoušků nebo k tomu, zda v průběhu 24 až 72 hodin před akcí měli negativní test na koronavir se budou využívat chytré telefony.

Podle prezidenta společnosti TicketMaster Marka Yovicha, zatímco se jejich plán stále ještě vyvíjí, doufá, že by to urychlilo proces návratu fanoušků k živým hudebním událostem. „Již vidíme, jak se mnoho poskytovatelů zdravotní péče třetích stran připravuje na prověření – ať už jde o očkování, provedení testu nebo jiné metody kontroly a schválení, které by pak mohly být propojeny prostřednictvím digitálního lístku, každý účastník akce je ověřen,“ uvedl.

V podstatě by fanouškům, kteří by měli pozitivní test nebo neabsolvovali test k ověření svého stavu, nebyl udělen přístup k akci. TicketMaster potvrdil, že nebudou mít přístup k lékařským záznamům fanoušků.

 

Komentář: Když se během první vlny koronavirového podvodu začaly objevovat informace, že plandemie neskončí, dokud nebudeme všichni očipováni nebo mít alespoň digitální průkazy identity, bez kterých nebude nikam umožněn vstup, znělo to šíleně, že? V té době už jsme nějaký čas kroutili hlavou nad systémem sociálních kreditů, který zavedla Čína, a mysleli si, že pro takovou šílenost nenajdou vlády zemí ‘vyspělého’ světa u svých obyvatel pochopení.

Jenže on se nikdo nikoho na nic neptá. Vakcína ani nemusí být povinná. Jen se použije celoplošný nátlak. Chcete cestovat? Chodit do práce? Vyrazit za zábavou? Musíte se nechat očkovat – veškerý odpor je zbytečný… tedy, alespoň se v nás snaží vyvolat takový pocit. Jenže bez odporu, a očividně sofistikovaného odporu, to nepůjde. Pokud dopustíme, aby tyto změny proběhly, pak nemá smysl řešit jakoukoliv jinou záležitost našeho života, protože o našem životě už nebudeme rozhodovat my sami.

 

SOTT archiv: Ticketmaster exploring negative COVID-19 test or vaccination to attend concerts

image_pdfimage_print
Sdílejte

One thought on “Digitální totalita: Ticketmaster chce umožňovat vstup na koncerty pouze lidem očkovaným nebo s negativním testem na Covid-19

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank