SOTT Proměny Země – říjen 2020… jeden z nejdivočejších měsíců posledních let byl bohatý jak na události ve společnosti, tak na extrémní počasí a planetární změny

SOTT Media
Překlad/titulky: NaSeveru.org
11.listopadu 2020
Titulní foto: zemětřesení v Řecku

Rekordní předčasné sněžení, rekordní chlad, obrovské kroupy, zuřící požáry, smrtící povodně, sucha, silné sopečné erupce, zemětřesení, úžasné jasné bolidy … vše na co si můžete vzpomenout, proměny Země během října zahrnovaly snad úplně vše.

Nebylo by přehnané říci, že tento měsíc byl nejextrémnějším obdobím roku 2020, dokonce i v porovnání s předchozími roky. Doporučujeme všem, aby věnovali těmto událostem pozornost a podle toho se připravili.

V USA to byl nejchladnější říjen, který byl kdy zaznamenán, spolu s mnoha rekordy předčasného sněžení po celém světě. Rekordní sněžení zasypalo americké státy od Montany po Nové Mexiko, a v některých částech Západu a Středozápadu USA byly naměřeny rekordně nízké teploty.

Lyman, Wyoming překonal všechny rekordy s teplotou -35°C; Potomac v Montaně naměřil -33.9°C; a v Boise ve státě Idaho, kde rtuť klesla na -13°C, byl překonán starý rekord -8°C z roku 1878… a to jsme teprve ve druhém měsíci podzimu.

Rozsáhlé škody na stromech byly hlášeny v Oklahoma City po silné ledové bouři. Vegetace a elektrické vedení padaly a až 300.000 lidí bylo odříznuto od elektřiny.

Britská Kolumbie v Kanadě byla pod přívalem sněhu, který překonal 120 let starý rekord, zatímco 80% Ruska bylo v různé míře pod bílou peřinou.

Připravte si teplé oblečení, protože pokud budou tyto trendy pokračovat, může být tato zima plná překvapení!

Kupodivu, a možná to spolu souvisí, Severní ledový oceán poprvé v zaznamenávané historii nezačal letos v říjnu zamrzávat a grónská ledová sezóna se zastavila o měsíc dříve. To ale neznamená, že probíhá „globální oteplování“, spíše je to způsobeno změnami v oceánských proudech a nárůstem vulkanické aktivity; oba jevy jsou příznaky slunečního minima, ve kterém se v současné době nacházíme.

Korporátní média se snaží zaměřit na některá teplá „místa” ve světě, nebo normalizovat to, co se zdá být začátkem malé doby ledové, zatímco „globalisté” plánují ekonomický, politický a společenský „reset” s pomocí COVIDu jako zástěrky.

Pro umocnění dystopického pocitu se ztráty plodin způsobené extrémním počasím rychle stávají celosvětovým novým normálem, což zpochybňuje potravinovou bezpečnost.

Včetně přírodních katastrof ničících růst plodin, způsobila šílená reakce na koronavirovou krizi, a zejména ztráta hodnoty měn v západních zemích, že produkce, dostupnost, nákup a distribuce potravin je HLAVNÍM globálním problémem v rozsahu, který jsme neviděli celé generace.

Letošní tajfunová sezóna v Asii byla ničivá. Molave ​​byla čtvrtou bouří, která zasáhla centrální část Vietnamu během necelých tří týdnů, takže oblastem nezbyl čas na obnovu předtím, než byly znovu zasaženy … a silněji.

Desítky tisíc lidí byly evakuovány v Kambodži po prudkých povodních, které zničily více než 369.000 hektarů plodin. Rozsáhlé povodně zabily 40 osob a vysídlily miliony lidí v jihovýchodní Asii.

Ničivé zemětřesení M7,0 zasáhlo části Turecka a Řecka; ve Smyrně se zřítily budovy, zemřelo nejméně 92 lidí včetně stovek zraněných. Otřes způsobil malé přílivové vlny, které zasáhly pobřežní oblasti a ostrovy v Turecku i Řecku.

V neposlední řadě jsme i tento měsíc byli svědky úžasných přehlídek jasných bolidů, z toho 4 v Brazílii během pouhých dvou týdnů!

To vše a ještě více je v našem video souhrnu SOTT Proměny Země pro říjen 2020…

Komentář: Všem, které by mohly zajímat souvislosti mezi tím, co se odehrává ve společnosti a tím, jaké přírodní (a ‘nadpřirozené’) procesy probíhají na nebi i na Zemi, vřele doporučujeme k přečtení knihu Proměny Země a lidsko-vesmírné spojení, jejíž recenzi najdete ZDE. Text Pierre Lescaudrona s přibývajícím časem nabývá na aktuálnosti a začíná být zřejmé, že mýtické příběhy popisující podivuhodné jevy, které jsme považovali za přikrášlené legendy minulosti, se pomalu stávají součástí našeho života a že nejspíš ani ty nejdivočejsí představy o ‘konci světa’ nejsou ničím jiným, než podrobným popisem cyklicky se vracejích událostí. Žijeme v mimořádně zajímavých časech.

Předchozí části videosouhrnů Proměny Země najdete v sekci SOTT Media.

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank