Veselé Vánoce a k čertu s Covidem!

redakce Sott.net
Sott.net
Překlad: NaSeveru.org
8.prosince 2020

 

No, dostali jsme se do Vánoc.

Nemusíme vám říkat, jak významný byl rok 2020. Po dvou desetiletích sledování „zpráv“ a varování, že se jednoho dne probudíme do globální totality, minulý rok potvrdil naše analýzy trendů velkolepým způsobem. Hysterie kolem možné 3. světové války, po Trumpově atentátu na nejvyššího íránského představitele, ustoupila globální panice z krotkého „nového“ koronaviru a tyranským „uzamčením“, aby na konci roku bylo vše zakončeno zjevně zmanipulovanými americkými prezidentskými volbami. Přimícháno do těchto významných událostí, „mocnosti za oponou“ sponzorovaly „kulturní revoluci“ pro vymýcení historických a kulturních památek a symbolů, následně fakticky schválily propuknutí hromadných nepokojů v amerických městech na základě přeludu „systémového rasismu“.

Mezitím byl radikální islámský terorismus během tohoto šílenství „odložen na polici“, jen se znovu krátce připomenul během říjnového přívalu útoků ve Francii a Rakousku, právě v době, kdy byly současně vyhlášeny zákazy vycházení a druhé „uzamčení“ po celém Západě. Podle všeho teror z „Covidu“ začínal odeznívat, takže bylo potřeba aplikovat „další dávku“ pro optimalizování dodržování předpisů a „imunizovat“ masy proti kritickému myšlení.

Všechno výše uvedené v konečné analýze nepředstavuje nic víc, než jen hrubé zbraně hromadného rozptýlení, nasazené za účelem odvrácení naší pozornosti od objektů v blízkosti Země, které stále častěji sviští kolem planety, stále extrémnější počasí a seismické jevy (to budou pravděpodobné hnací síly budoucích vln „klimatické migrace“) a po celý rok probíhající „postupné odhalování“ vážného zájmu vlády USA o fenomén UFO – v konečném důsledku rovnající se skoro oficiálnímu přiznání, že vyšší inteligence se skutečně vměšují do lidských záležitostí „ze shora a na druhé straně“.

Loni v tuto dobu jsme vysvětlili, že důvod, proč „Signs of the Times“ (SOTT.net) existuje, je ten, že ti, kteří pracují v médiích a informační sféře, si obecně nevšímají významných změn, ke kterým dochází u lidí a na planetě  – a do té míry, ve které si uvědomují závažnost různých aspektů těchto změn, si neuvědomují jejich plný význam a proč je důležité, aby odráželi zpět svému publika realitu takovou, jaká je, a ne takovou, jakou by si přáli, aby byla.

Zatímco média v lednu zasadila Trumpovo zabití generála Sulejmáního do rámce práce šílence usilujícího o válku, po našem zhodnocení tohoto  dronového útoku v Bagdádu a „náhodného sestřelení“ letadla společnosti Ukrainian Airlines v Teheránu, jsme dospěli k závěru, že obavy z „bezprostřední třetí světové“ byly neopodstatněné, protože americká a íránská vedení se pravděpodobně dohodla zbavit se někoho, kdo byl oběma stranami považován za nebezpečného. Jak Trump tehdy řekl: „Udělal jsem to proto, abych zastavil válku,“ pravděpodobně ta, která hrozila proti Izraeli, do které Sulejmání vedl Írán přes Sýrii. Izraelci zase dali oběma stranám najevo, že se touto spoluprací nenechali oklamat.

Propast mezi mediálním vnímáním a realitou vyšla skutečně najevo v době před prvními březnovými„uzamčeními“ na Západě. Zatímco někteří jednotliví novináři a komentátoři pracující v médiích hlavního proudu byli schopni hned na začátku vidět, že „korona“ není „vražedným morem“, jak to média obecně prezentovala, Sott.net byl jedním z mála zpravodajských webů s redakční linií, že obavy lidí byly neopodstatněné. S klidem jsme analyzovali čísla přicházející z Číny a vyvodili jsme, že panika a navrhovaná protiopatření jsou nejen zcela zbytečná, ale ve skutečnosti pošlou do hrobů tisíce starších lidí.

Ale více než 90% populace – včetně většiny „disidentských hlasů proti zřízení“ – zaváhalo, uvěřilo lži, a nalodilo se na parník Koronavirus a vyplulo vstříct „novému normálu“. Fraškovitá a fašistická „uzamčení“ byla očividně devastující pro mnoho lidí – ve vší spravedlivosti, slušná část z nich od té doby otevřela své oči skutečnosti, že v síních moci pracuje velké zlo. Ale většina lidí tam venku dosud zůstává poslušná a ochotná přijmout „návrat svobod“ výměnou za „znamení šelmy“: povinné vakcíny „upravující geny“, bez nichž „žádný člověk nesmí kupovat ani prodávat“, cestovat nebo se shromažďovat, hlasovat nebo uzavřít sňatek.

Již roky se připravujeme na globální totalitu, i když jsme si nikdy nedokázali představit, že by „temné síly“ použily falešnou pandemii k jejímu zavedení. V jistém smyslu, naše znepokojení nad možným návratem Černé smrti nebo podobných morových podmínek [přeložený související článek: Nový pohled na černou smrt: vesmírné spojení, pozn. překl.] bylo trumfnuto její simulací, což vedlo k tomu, že jsme obklopeni mořem (skutečných) konspiračních teoretiků, kteří si nasadili prokazatelně neúčinné roušky, aby ‚zastavili zabijácký virus’, který je nebezpečný pouze pro stejnou demografickou skupinu, která je vždy ohrožena podobnými chřipkovými chorobami.

V březnu to znělo naprosto směšně, když Bill Gates řekl, že tento stav bude trvat do doby, dokud velké farmaceutické firmy všem nevrazí jehlu do paže. A pak se přeneseme až do dnešního dne a vypadá to, že se to tak skutečně odehraje, nebo v to alespoň „temné mocnosti“ věří. Jak děsivý je tento návrh pro každého, kdo ví něco o tom, co obsahují vakcíny; míra, do jaké se jejich plány na „velký reset“ stanou realitou, závisí na tom, kolik tyranie může společnost ještě unést, než přijdou na řadu faktory, které samozvaní bohové veřejného zdraví nebudou moci ovládat:

  • Narušení a úplné zničení živobytí a denní rutiny lidí vede k tomu, že se lidé hroutí. Systémy regulující distribuci zdrojů jsou vystaveny vážnému riziku, že u nich dojde k tomu samému.
  • „Elity“ si myslí, že zvládnou občanské nepokoje, ale nikdy předtím nemusely zvládat takové množství rozzlobených – a hladových – lidí, kteří si pro ně brzy přijdou
  • I když se jim nějakým způsobem podaří „udržet balanc“ a udrží atomizované a na vládě závislé lidi přiměřeně klidné a nasycené, chronické hromadné utrpení, které způsobují proti vrozené potřebě normálních lidí zažít život s a skrze ostatní, ​​se s největší pravděpodobností odrazí zpět na lidstvo v podobě velkého nárůstu přírodních katastrof.

Pokud klasika scifi filmů zcela „nepředpověděla“ plnou hrůzu totalitní dystopie, v níž jsme skončili, pak katastrofické filmy neučinily po právu těm katastrofickým, svět měnícím událostem, které příroda způsobila civilizacím, jež přišly před tou naší a které má pravděpodobně v záloze v ne příliš vzdálené budoucnosti.

Jakkoliv se patokrati zdají být nyní silní, s největší pravděpodobností si už vykopali vlastní hroby. Katastrofa čeká na ty, kteří je budou pasivně následovat, ale budoucnost není vytesána do kamene, pokud jste schopni vidět co se děje a aktivně posilujete svůj imunitní systém proti fyzickému útoku a svou psychiku proti lžím. V obou případech jsou vědomosti klíčové.

V následujících měsících a letech pravděpodobně dojde k mnoha zvratům, takže bez ohledu na to, jak depresivní se situace nyní jeví, nevzdávejte se naděje, protože my to nemáme v úmyslu a budeme tady s vámi a přinášet vám vědomosti a analýzy nutné k navigování v těchto dobách s grácií, humorem a, dovolíme si říci, i s trochou povyku.

Podpořte Sott.net v roce 2021

Návštěva blízkých je nyní v podstatě akt vzpoury, takže jak vstupujeme do období svátků a naši rebelští čtenáři se připravují vzdorovat a ignorovat vládní „rady“, my redaktoři vám chceme poděkovat za vaši pokračující podporu Sott.net a přejeme vám odvahu poslouchat své svědomí místo médií. Abychom vás mohli podpořit před náporem lživosti ze strany mocipánů, potřebujeme vaši pomoc, aby Sott.net mohl nadále fungoval jako jeden z posledních nezávislých online zpravodajských serverů. Pokud oceňujete to co děláme, a je to v rámci vašich možností, zvažte poskytnutí daru a my se postaráme o to, abyste obdrželi zboží Sott.net pro rok 2021 dle vašeho výběru.

Opět díky tvůrčím talentům editorů SOTT.net Damiana Asselse a Ana Del Toro, čtenáři, kteří přispějí si mohou vybrat vydání tohoto jedinečného stolního kalendáře Sott.net pro rok 2021, který obsahuje výběr obrázků a bystrých citací velkých myslitelů. Koukněte na to:

 

blank

blank

 

 

Dárcům také nabízíme toto nové tričko a magnetku s logem Sott:

blank

blank

Chcete-li získat zboží, stačí vyplnit tento formulář a kliknout na Darovat:

 

Dalším způsobem, jak přispět k provozu Sott.net, je navštívit naše obchody a zakoupit si jednu z mnoha knih nebo sadu DVD pro sebe, nebo jako dárek pro vaše blízké. Všechny naše knihy a DVD jsou v online obchodu Red Pill Press a Pilule Rouge, a jsou také k dispozici na Amazon.com, Amazon.fr, Amazon.de, Amazon.es, Amazon.it a Amazon.co.uk, v brožovaném a elektronickém formátu.

Děkujeme vám z celého srdce, milí čtenáři, a nechme svítit světlo tak dlouho, jak to dokážeme!

Veselé Vánoce a velmi šťastný nový rok všem. Ať vám rok 2021 v těchto těžkých dobách přinese moudrost a zdraví.

 

Související články:

 

SOTT archiv: Merry Christmas And Damn The Covid! Support SOTT And Receive This 2021 Desktop Calendar

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank