COVID a hromadný očkovací experiment: Připravte se na nejhorší s tímto léčebným postupem

Dr.Gaby
Sott.net
Překlad: NaSeveru.org
4. ledna 2021

 

V březnu 2020 jsem napsala článek Za prvé je nejdůležítější neublížit: pokud základní zdravotní péče zůstane uzavřena dopad na seniory bude horší než COVID-19. Moje předpověď, jak se ukázalo, byla správná. Pseudorealita COVID-19 během tohoto období  vedla k tomu, že se primární zdravotní péče proměnila téměř k nepoznání.

Ve své ordinaci jsem se během posledního roku rozhodla upřednostnit cokoliv, co ohrožuje život, nebo souvisí s primární zdravotní péčí, a nechat byrokracii nebo následná opatření související s „pandemií“ (což je opravdu některý z lidí bez jakýchkoliv příznaků), jako moji poslední prioritu (a za to jsem si vysloužila tvrdou kritiku od vedení). Uvědomila jsem si nejen škody, které jsou páchány na naší společnosti, ale také celkovou absurditu všeho v této době.

Očkovací kampaň se už pořádně rozjela, a stejně tak zimní chřipkové období. Lékaři po skončení léta a podzimu, bez typických případů COVID-19, začínají  znovu vidět nové případy. Někteří za mnou přicházejí s příznaky zápalu plic COVID-19, který se objevil na jaře (a dříve). Mám podezření, že tisíce lidí, které již dostaly experimentální vakcíny – schválené proti zdravému rozumu a preventivním opatřením – mají něco do činění s tímto nárůstem. Mám tedy opět potřebu psát, kvůli obavám o miliony lidí, kteří uvažují o očkování – ať už proto, že věří, že je COVID-19 vakcíny ochrání, nebo proto, že mají pocit, že nemají jinou možnost a musí si je nechat píchnout.

V současné době je nabízeno několik vakcín – některé jsou „tradiční“, jiné experimentální genetické. Do první skupiny patří ruský Sputnik, oxfordská Astra Zeneca a čínský SinoVac. Mezi genetické patří vakcíny od Pfizeru a Moderny, a CureVac. Mnohé další se v současné době připravují.

Je to poprvé, kdy se genetické vakcíny dotaly do lidské populace, a na trhu se objevily jen několik měsíců po dokončení vývoje. Nikdo nemůže zaručit bezpečnost těchto vakcín bez ohledu na to, že jsou vydávány za vědecky bezpečné.

Analýza různých vakcín, které jsou vypouštěny během této zdravotní krize, přesahuje rámec tohoto článku. Na to jsou tu jiní, kteří v této oblasti odvedli skvělou práci. Moje rada je taková, že pokud nebudete mít jinou možnost a budete donuceni se nechat naočkovat, abyste získali zpět něco, co se bude podobat „normálnímu životu“, vyberte si, jestli můžete, ty klasické. Níže navrhuji zdravotní postup pro každého, kdo bude naočkován jakýmkoliv typem vakcíny. Nejprve bych ale chtěla poukázat na něco, co se v současném ovzduší hysterie z viru zmiňuje jen zřídka.

 

V našich genomech se již nacházejí viry!

Největším šokem v genomické vědě bylo zjištění, že lidský genom obsahuje více virových než „lidských“ genů. To znamená, že lidský genom zahrnuje tisíce virů, kterými byli nakaženi naši vzdálení předci. Dostaly se tam tak, že pronikly do vajíčka nebo spermie a vložily do nás vlastní DNA.

Viry jsou zvláštní věci, které při zkoumání pod mikroskopem mohou, v závislosti na druhu viru, vypadat velmi pěkně nebo přímo strašidelně. Virus může mít DNA nebo RNA, a typ genetického materiálu závisí na funkci a povaze viru. Některé jsou velmi nakažlivé, jiné jsou nezbytné pro život. Existuje například gen, který kóduje protein, který umožňuje plodům spojit se s matkami během těhotenství – a je to virový gen.

Největší genetická rozmanitost se nachází ve virových genech. Vědci odhadují, že v oceánu je asi 1 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 (jeden nonillion = 10^30) virů a geneticky si nejsou v téměř ničem podobné s geny z jakéhokoliv mikrobu, zvířete, rostliny nebo jiného organismu – dokonce ani z jakéhokoliv jiného známého viru .

Všechno živé má stovky, nebo tisíce genů, které byly dodány viry. Existuje skupina virových druhů, známých jako retroviry, které vkládají svůj genetický materiál do DNA hostitelské buňky. Když se hostitelská buňka rozdělí, kopíruje jak vlastní, tak virovou DNA. Retroviry mají „spouštěcí přepínače“, které podněcují hostitelskou buňku vyrábět proteiny z genů, které jsou poblíž. Někdy jejich přepínače zapnou hostitelské geny, které by měly být vypnuty, takto může vzniknout třeba rakovina.

To, co je známé jako endogenní retrovirus – endogenní znamená vytvořený uvnitř – jsou viry, které číhají v genomech téměř každé hlavní skupiny obratlovců, od ryb přes plazy, až po savce.

V únoru 2020, dlouho předtím, než byly v západním světě zavedeny uzávěry, někdo odhalil spojitost, že složky proteinového peplomeru SARS-CoV-2 (glykoprotein S) jsou homologické s některými našimi lidskými endogenními retroviry – viry, které se nacházejí v naší DNA. mRNA vakcína Pfizeru je navržena tak, aby produkovala peplomerový protein SARS-CoV-2 v lidském těle.

Řada vědců nás upozornila na koncept virové rekombinace: když se dva viry setkají, jsou mezi sebou velmi účinné s výměnou genetického materiálu  a z ní může vzniknout nový rekombinovaný virus. Vzhledem k vlastnostem naší vlastní DNA, nemusí to znamenat, že to bude příchod nového rekombinovaného viru podobného chřipce (koronavirus vakcíny + virus chřipky v našich buňkách), ale – v nejhorším případě – dojde k rekombinaci viru, který je mnohem smrtelnější.

Fragmenty hemoragických virů, u nichž se předpokládá, že způsobily černou smrt (více informací v článku Nový pohled na černou smrt: virové a kosmické spojení [a související přeložený článek: Nový pohled na černou smrt, pozn. překl.]), jsou uvedeny jako součást genomů obratlovců. Viz například následující studie:

 

Neočekávaná dědičnost: Vícenásobné integrace sekvencí starověkého Bornaviru a Ebolaviru / Marburgviru v genech obratlovců

Vladimir A. Belyi, Arnold J. Levine a Anna Marie Skalka. PLoS Pathog. 2010 červenec; 6 (7): e1001030.

Genomy obratlovců obsahují četné kopie retrovirových sekvencí, získaných v průběhu evoluce. Až donedávna byly považovány za jediný typ RNA virů, který má být takto zastoupen, protože pro jejich reprodukci je nutná integrace kopie DNA jejich genomu. V této studii bylo provedeno rozsáhlé srovnání sekvencí, ve které bylo porovnáno 5666 virových genů, ze všech známých neretrovirových rodin s jednořetězcovými RNA genomy, s genomy zárodečných linií 48 druhů obratlovců, aby se určilo, zda tyto viry mohly také přispět ke genetickému vývoji dědictví obratlovců. U 19 testovaných druhů obratlovců, jsme objevili až 80 vysoce spolehlivých příkladů sekvencí genomové DNA, které se zdají být odvozeny, a to již před 40 miliony let, od předků ze 4 aktuálně obíhajících virových rodin s jednořetězcovými genomy RNA. Překvapivě, téměř všechny sekvence souvisejí pouze se dvěma rodinami v řádu Mononegavirales: nornaviry a filoviry, které způsobují smrtelné neurologické onemocnění a hemoragické horečky. Na základě signaturních orientačních bodů se některé, a možná všechny, endogenní virové DNA sekvence zdají být integracemi s LINE elementy [long interspersed nuclear elements = dlouhé rozptýlené jaderné elementy … Tvoří asi 21% lidského genomu…, zdroj, pozn. překl.] odvozenými z virových mRNA. Integrace představují geny, které kódují virový nukleokapsid, RNA-dependentní-RNA-polymerázu, matrici a případně glykoproteiny.

 

Někdy je nejlepší nedráždit hada bosou nohou.

 

Návod jak zmírnit dopad na zdraví v případě povinného očkování proti koronaviru

Tento návrh léčebného postupu je pouze pro informací – není to doporuční. Pokud čtenáři potřebují lékařský posudek, měli by se poradit s lékařem, nebo jiným příslušným zdravotním pracovníkem.

Elliot Overton, CFMP, DIpCNM přišel se základním postupem výživy a životního stylu, který je snadno dostupný a může být zahájen týden nebo dva před potenciálním očkováním proti koronaviru. Jeho návrh:

Cíle:

 • Zlepšit přeměnu buněčné energie stimulací mitochondriálního energetického metabolismu
 • Imunomodulace za účelem prevence nadměrné / hyperreaktivní imunitní reakce
 • Zvýšit pravděpodobnost inhibice mTOR pro potenciální snížení pravděpodobnosti intracelulární translace mRNA (teorie)
 • Podpořit antioxidační systém a detoxikační cesty

1-2 týdny PŘED očkováním

Imunomodulátory, protizánětlivé a antioxidační látky

Glutathion a prekurzory:

 • N-acetylcystein (NAC) – 600 mg 4x denně (jakákoliv značka)
 • Glycin – 5 gramů prášku denně
 • Liposomální glutathion – 500mg x 2 denně na lačno (příklad doporučeného výrobce)
 • Kyselina rosemarinová – Zdroj: zde například pro USA. Alternativně zde ve formě výtažku pro VB/EU. Dávka: 4–6 tobolek denně, nebo při použití výtažku podle doporučené dávky na lahvičce
 • Kurkumin – značka Seeking Health – liposomální kurkumin a resveratrol (k dispozici ve většině zemí). 1 & ¼ lžičky dvakrát denně, na prázdný žaludek
 • Vitamín C – Dávka (?)
 •  Vitamín D – Dávka (?)

Mitchondriální koktejl:

Změny v životním stylu:

 • Chladová terapie (studené sprchování, koupele – délka: stejný počet minut jako teplota vody ve stupních Celsia)
 • Půst/kalorická restrikce – jednou z možností je postit se po dobu 12-24 hodin před podáním vakcíny. Po přibližně 12 hodinách půstu je mTOR inhibován a je aktivován AMPK.
 • Druh cvičení: Vytrvalostní cvičení střední až vysoké intenzity. Pravděpodobně bude nejlepší se vyhnout tréninku/posilování ve dnech před očkováním.

Okamžitě PO očkování

 • 500mg liposomální glutathion, vitamín C (dávka?)
 • Koupel v epsomské soli – 4 šálky soli,  po dobu 20 – 30 minut
 • Okamžitě jít do sauny, vydržet 40-60 minut při přiměřené teplotě
 • Po sauně velkou sklenici vody s: 1/4 lžičky aktivního uhlí, 1/4 lžičky bentonitového jílu (nebo případně 4 tobolky plnospektrálního pojiva, jako je GI Detox od Bio-botanical Research).

Pokud jde o dávku vitamínu C, která nebyla výše určena, odpověď zní HODNĚ! Ve skutečnosti bude dávka vitamínu C záviset na individuální úrovni tolerance zažívání. Jaké množství to může být? Zde je důležité svědectví, které jsme znovu publikovali před lety na Sott.net, pro dívku o hmotnosti 17 kilogramů, která dostala dvě dávky kombinované vakcíny proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám (MMR vakcína):

 

Kolik céčka? Hodně. Opravdu velké množství.

Naše pětiletá dcera, vážící asi 17 kilogramů, dostávala celý týden před první kombinovanou vakcínou každý den dávku na hranici tolerance, od 8.000 až 11.000 miligramů (mg) vitamínu C. V den, kdy dostala injekci, pohodlně udržela 24.000 mg. Dalších pár dní po injekci byla její dávka snížena na 20.000 mg / den. Poté po další čtyři dny její dávka vitamínu C klesla na 15.000 mg / den. Další čtyři dny: 14.000 mg, 13.000 mg, 12.000 mg a 11.000 mg denně.

Dalších několik týdnů, dokud nedostala druhou dávku vakcíny, dostávala každý den mezi 8.000 a 11.000 mg vitamínu C.

V den druhého očkování, jen něco málo přes měsíc od prvního, se znovu dostala na úroveň, kdy pohodlně tolerovala 24.000 mg vitamínu C. Následující den: 19.000 mg. Opět s pomocí ukazatele podraždění zažívání, jsme postupně snižovali tuto dávku během dvou týdnů po druhém očkování na průměr 9.000 mg / den. Nakonec jsme se vrátili k její pravidelné dávce 5.000 mg / den, nebo 1.000 mg / den pro každý rok věku podle doporučení Fredericka Roberta Klennera, MD: http://orthomolecular.org/library/jom/1998/articles/ 1998-v13n04-p198.shtml nebo DoctorYourself.com – Klenner Vitamín C odborná práce.

 

Další možností je užívat liposomální vitamín C – podle druhu – 1 jednotku nebo gram každou hodinu. Podle mých zkušeností a výzkumu je vitamín C naprostou nutností.

Pokud jde o dávku vitaminu D, pokud jste nedávno neměli krevní test na hladinu vitaminu D, užívejte 600 až 2.000 IU denně. To je dostatečně bezpečná dávka, která zajistí dostatečnost bez vzniku toxicity. Ti, kteří mají inzulínovou rezistenci, mohou mít 100.000 IU za měsíc.

K výše uvedenému bych přidala melatonin, kdy 5 mg před spaním také poskytne ochranu. Navrhovala bych také terapie, které se obvykle zaměřují na nemocné skupiny s významným chronickým zánětem a / nebo inzulínovou rezistencí, tj. na lidi s různými chronickými nemocemi.

 • V případě inzulínové rezistence berberin (0,9 – 1,5 gramu v oddělených dávkách během dne), nebo metformin 500 mg jednou denně, a pokud je tolerován, po týdnu přidejte druhou denní dávku metforminu 500 mg.
 • Hydroxychlorochin (HCQ) 200 mg jednou denně, začít brát několik dní před očkováním. V den, kdy dostanete vakcínu, užijte dvakrát denně HCQ 200 mg. Pokračujte dávkou 200 mg dvakrát denně po dobu dalšího týdne nebo déle. Jeho užívání je celkem bezpečné, pokud neužíváte léky, které prodlužují QT interval na elektrokardiogramu a / nebo máte prodloužený QT inteval.
 • Vzhledem k tomu, že se hydroxychlorochin stal vysoce kontrolovaným lékem, je alternativou ivermectin, 12 mg v den očkování a další dávka týden poté, pokud reakce a / nebo příznaky přetrvávají. Děti s váhou mezi 15 a 24 kg by měly užívat pouze 3 mg, děti mezi 25 až 34 kg by měly užívat 6 mg a kdokoliv s váhou v rozmezí 36 a 50 kg by měl užívat 9 mg.

Pokud dojde k významné reakci na vakcínu, lze přidat následující (kromě VELKÉHO množství vitamínu C nebo liposomálního vitamínu C):

 • Azithromycin 250-500 mg třikrát týdně (pokud neužíváte léky, které prodlužují QT interval na elektrokardiogramu a / nebo máte prodloužený QT inteval), nebo doxycyklin 200 mg jednou denně, nebo 100 mg dvakrát denně. Ten druhý by měl také poskytovat ochranu, pokud je užíván každý druhý den.
 • Ambroxol 75 mg (mukosan), dostupný v některých zemích, je to také dobrý lék, který pomáhá detoxikovat buňky.

 

Držte si klobouky: čeká nás další dávka pseudoreality

Vakcíny, které jsou v současné době propagovány v médiích, jsou doslova lékařský experiment – zejména ty genetické. Jako takové by obvykle musely projít léta trvajícími zkouškami a studiemi. Jediný důvod, proč je dovoleno aby to takto probíhalo je proto, že vakcíny byly kvazilegálně zasazeny do rámce „předklinické COVID-19 vakcíny“ a jako takové jsou autorizovány na základě „povolení k nouzovému použití“.

 

covid, vakcíny
Soud s doktory, Norimberk, 1946–1947.

 

Skeptici mají pravdu: tyto vakcíny nemohou být povinné, aniž by byl porušen Norimberský kodex, který stanoví:

  1. Dobrovolný souhlas lidského subjektu je naprosto nevyhnutelný.

To znamená, že dotknutá osoba musí mít právní způsobilost k udělení souhlasu; musí bý v postavení, ve kterém má moc vykonávat svobodné rozhodnutí, a to bez ovlivňování jakýmkoliv prvkem násilí, podvodu, klamu, hrozbami, přeháněním nebo jinou postranní formou omezování nebo donucování; a musí též mít dostatečné znalosti a porozumění podstaty dotyčné záležitosti, které mu umožní učinit informované a zasvěcené rozhodnutí. Tento druhý prvek si vyžaduje, aby byl každý účastník pokusu před přijetím kladného rozhodnutí obeznámený s povahou, trváním a účelem pokusu; se způsoby a prostředky, které mají být v pokusu použité; se všemi nepříjemnostmi a riziky; které je možné odůvodněně očekávat. a účinky na jeho zdraví nebo osobnost, které možná nastanou kvůli jeho účasti na pokusu.

Je důležité, aby se každý smířil s tím, že skutečná realita je nyní překryta a zkreslena globální pseudorealitou, a že v převážně mýtickém kontextu nekonečné „krizové situace zdraví“ nás již nemusí odvolání na základní lidská práva ochránit před „opatřeními v oblasti veřejného zdraví“.

Po předchozím roce nemám nejmenší pochybnosti, že světu vládnou psychopati. Podporují je ti, kteří se těší na očkování, protože se spoléhají na úřady aby jim dodaly jejich vnější morální kompas – bez ohledu na to, že se tyto úřady prokazatelně mýlí v otázce vědy a jednají krutě.

I když se vám podaří vydržet a nenecháte se očkovat, mějte na paměti výše uvedený zdravotní postup pokud by došlo na nejhorší variantu: skutečnou pandemii vyvolanou genetickou rekombinací, ke které dojde u očkovaných.

 

Dr. Gaby (Profile)

Praktická lékařka na venkově, a bývalý srdeční chirurg, která slouží podle Hippokratovy přísahy. Navštivte její blog The Health Matrix.

 

Související články:

 

SOTT archiv: COVID Mass Vaccination Experiment: Prepare For The Worst With This Health Protocol

 

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank